Позор Вінницьким ректорам!

7 квітня 2017 року на сесії сільської ради с. Агрономічного сільський голова Шулікін виділив 40 гектар землі під будівництво адміністративного корупусу, навчальних корпусів, гуртожитків, стадіону та спортивних майданчиків і приватних забудов Донецького університету на підставі договору між Шулікіним і Гринюком. Ці землі мають статус науково-дослідних і на правах постійного користування належать іншому вінницькому вузу – Вінницькому національному аграрному університету.
Позор Вінницьким ректорам!

7 квітня 2017 року на сесії сільської ради с. Агрономічного сільський голова Шулікін виділив 40 гектар землі під будівництво адміністративного корупусу, навчальних корпусів, гуртожитків, стадіону та спортивних майданчиків і приватних забудов Донецького університету  на підставі договору між Шулікіним і Гринюком. Ці землі мають статус науково-дослідних і на правах постійного користування належать іншому вінницькому вузу – Вінницькому національному аграрному університету.

Такий комплекс, за самими скромними підрахунками, буде коштувати більше 3 млрд.грн., бо це будівництво в чистому полі, де нема ні комунікацій, нічого. Попахує аферою, бо в умовах відміни студентських стипендій, недофінансування навчальних закладів, які в зимовий період навіть не опалювались, мати кошти на таке масштабне будівництво просто нереально. Доказом цього є те, що деякі столичні вузи не можуть відремонтувати один навчальний корпус, а тут – побудувати ціле містечко. Приміром, центральний корпус київського вузу – НУБіП, який згорів, вже більше 3 років намагаються відремонтувати, а віз і нині там, хоча очолює його бувший міністр освіти. Ректорам вінницьких вишів має бути соромно, що їх колега, який нещодавно переїхав до Вінниці вже затіяв будівництво, а вони то гуртожиток відремонтувати не можуть, то облаштувати аудиторії за браком коштів. У Гринюка не те що мільйон, у нього 3 мільярди є, хоча жодної Постанови Кабміну чи рішення Уряду і не було!!!

Агрументом, щоб голосувати за таке рішення депутатам сільської ради Шулікін навів суми податків, які Донецький університет сплачує до м. Вінниці, а буде сплачувати до сільської ради – аж 120 млн. грн. Це ж яка вигода?! Ну тут теж «трошки» збрехали, бо до бюджету сільської ради надходить лише земельний податок, всі решта йдуть до державного бюджету. Земельний податок сплачують всі, хто б не використовував цю землю і сума з 40 га буде порядку 4-5 тис.грн. Тай щоб таку суму податку сплачувати до державного бюджету треба мати хоча б 3000 співробітників. Донецький університет такої кількості студентів не має, що вже говорити про співробітників.

Коментарі (57)

Ви не авторизовані

 • Ника Сазонова

  Це взагалі припустимо? І для чого була наша "чудова" поліцейська реформа, якщо зараз наша поліція замість того, щоб захищати права студентства стає на бік чиновників,  які вже в свою чергу пообіцяли їм матеріальне заохочення або ж і ділянку під забудову.
 • Руслан

  Шановні студенти, не займайтесь дурницями - вчіться. Мами здають молоко  в селі не для того щоб ви займались "масовочками". Виправдайте батьківські надії та сподівання, а не пана Калетніка...
 • Руслан

  Стаття замовна.
 • Sashko Stolyarov

  Заказуха Калєтніка. Гріша, ти хоча б інколи ботів своїх міняв, а то постійно одні і ті ж в камєнтах