Петиція щодо навчання учнів 9, 11 класів в закладах освіти

  • Аксен Алексеев

Щодо навчання учнів 9, 11 класів в закладах освіти, а не дистанційно/онлайн на веб-порталах через відео конференцію.

Статтею 53 Конституції України встановлено що кожен має право на освіту.
В умовах правового режиму воєнного стану заклади освіти проводять навчання різними доступними безпечними методами. З мережі закладів освіти міста Вінниці не менше 20 проводять навчання початкових класів в стінах закладів освіти. Решта учнів навчаються на веб-порталах через відео конференцію. В останні часи в зв’язку з відключенням світла, відсутністю Інтернету, повітряними тривогами заняття не відбуваються, матеріал педагогічними працівниками віддається на самовивчення, одразу формується ним тестове завдання і відбувається оцінювання. Крім того педагогічні працівники застосовують практику попереднього оцінювання шляхом виставлення в системі «Моя школа» оцінки зі значенням «1». Тобто, не навчивши нічому але оцінивши на «1». Таким самим методом можна оцінити і роботу педагогічного працівника шляхом виплати заробітної плати за урок в розмірі 1 гривні. Така практика застосовується зокрема в багатьох ліцеях. Такими чином не забезпечується якість освіти, порушується академічна доброчесність та п. 1 ст. 3 ЗУ Про освіту, п. 2 ст.6, п.1 ст.7, ст.15, ст.16, ст.17, ЗУ Про повну загальну середню освіту.
На підставі вищевикладеного з метою забезпечення всебічного розвитку учнів, навчання, виховання і виявлення в них обдарувань, соціалізації особистості, яка здатна до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і здобуття освіти упродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, відповідальності, трудової діяльності та громадянської активності, дбайливого ставлення до родини, своєї країни, довкілля, спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству вкрай важливо для учнів випускних класів отримувати знання в тісній співпраці з викладачем в закладах освіти.
Прошу Департамент освіти вжити заходів щодо навчання учнів випускних класів в закладах освіти, а не дистанційно на веб-платформах.

https://petition.e-dem.ua/vinnytsia/Petition/View/2547

Коментарі

21:01 У Вінниці розпочали роботу безкоштовні курси з основ графічного дизайну 20:04 Секрети «Подільської кухні»: рецепт, як зварити лютий борщ з варенням 19:03 Стрітення Господнє: коли будемо відзначати в 2023 році та історія свята 18:01 ТОП ідей подарунків: чим здивувати коханого на День святого Валентина Від читача 11:01 Запрошуємо на тренінг «Медіаграмотність у віртуальному світі. Інформаційна гігієна: як не потрапити у пастку дезінформації» 17:17 У дітей виникає багато запитань про війну. Як правильно давати на них відповіді? 17:15 Автопробіг «Ми чекаємо на тебе»: вінничани підтримали родини полонених захисників Азовсталі 16:30 В Україні може подорожчати алкоголь, сигарети та пальне. Що відомо? 15:44 Ошукали людей на 1,5 мільйона гривень: дві «тюремні банди» вже чекають на суд 14:57 У Терцентрі психолог проводить індивідуальні заняття з людьми похилого віку 14:13 У Жданівці влітку чоловік через ревнощі вбив знайомого. Скільки дали вбивці? 13:53 На базі підприємства УТОС планують відновити навчання слабозорих вінничан 13:31 Підозрюється у серйозній крадіжці: допоможіть знайти Івана Морарі з Вінниці 12:44 Сімсот тисяч гривень на благоустрій: на Вінниччині чиновницю зловили на шахрайстві 12:02 Незламний бізнес: вже 266 релокованих підприємств зареєструвалися у Вінниці 11:37 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:13 У лікарні Пирогова пересадили нирки від матері до сина та від батька до сина 10:30 День зустрічей зі своїми однокласниками: викладайте шкільні фото 09:44 Якщо не буде руйнувань: як 4 лютого вимикають світло на Вінниччині 09:00 У цей день вітайте Тимофія. Історія, традиції та заборони 4 лютого
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up