ОБЕРЕЖНО! ШАХРАЇ!

БУДІВЕЛЬНА АФЕРА! ЖК "Тріумф" розпочали незаконне будівництво на Вишенці. Вже пів року продають квартири без жодного дозвільного документу. Куди дивиться влада? Невже міськрада, управління ДАБІ (державна архітектурно-будівельна інспекція) не бачать трьох зведених поверхів на забороненому будівництві? Хто поверне людям вкладені гроші?
ОБЕРЕЖНО! ШАХРАЇ!

Два роки назад я переїхав до Вінниці із маленького села. Я працюю програмістом та винаймаю житло на околиці міста. З самого малечку мої батьки, бажаючи мені найкращого майбутнього, збирали гроші на купівлю гарної квартири в місті. Два роки я відмовляв собі у багатьох речах. Мої батьки тяжко заробляли гроші протягом усього життя. І от нарешті спільними зусиллями ми вирішили почати новий рік з нового житла! Квартиру я хотів придбати саме у Вінниці на мікрорайоні Вишенка. Мою увагу привернула реклама ЖК «Тріумф» - гарне місце розташування (вул. 600-річчя, 66-а), чудові умови купівлі. Консультація в офісі і я вже майже ніс гроші на проплату. Угода повинна була відбутися на ранок наступного дня. На щастя того вечора я зустрівся з друзями і вирішив похизуватися купівлею житла. Виявилося, що саме у цього забудовника мала купити житло моєму товаришу фірма, на якій він працює. Однак, юрист компанії ретельно перевірив всю необхідну документацію і виявилося, що жодних дозволів на будівництво немає! ЖОДНИХ! При цьому в офісі компанії, користуючись моєю юридичною не грамотністю, мене запевняли, що з документами все добре. Навіть помахали перед обличчям якимись папірцями.. Обурений таким обманом, на ранок я взяв у товариша юридичні документи і все ж таки повернувся в офіс «Тріумфу». Менеджер лише розвів руками – ну так буває.. колись отримаємо.. може!!

Ось відповідь міськради:

http://pixs.ru/showimage/Vnnicya1jp_6819325_24730184.jpg

ЛЮДИ! Ви що знущаєтесь? Жодного дозволу. ЖОДНОГО! Це ж кримінал. Куди дивиться влада?? Невже міськрада, управління ДАБІ (державна архітектурно-будівельна інспекція) не бачать трьох зведених поверхів на забороненому будівництві? Хто поверне людям вкладені гроші?

http://pixs.ru/showimage/IMG7422JPG_9692721_24730159.jpg

Не можу залишитися осторонь такого беззаконня. Мною були направленні скарги та заяви про злочин у правоохоронні органи наступного змісту:

http://pixs.ru/showimage/Risunok46j_6207348_24730192.jpg

Ідентичні листи отримають прокуратура, УСБУ та ДАБІ у Вінницькій області. Буду чекати відповіді. Дуже сподіваюсь на об’єктивний розгляд моїх звернень з боку правоохоронної системи. Таку проблему не можуть оминати місцеві та навіть центральні ЗМІ. Можливо хоч тут знайду справедливість, якщо місцевій владі все одно на проблеми пересічних громадян.

Коментарі (3)

Анонім

Ви не авторизовані

 • Сергеев Сергей

  сидел бы в своем селе и там жалобы строчил. весь НК так построился и ничего. живут люди.

  Ірина Лепетуха reply Сергеев Сергей

  ОН ПИШЕТ ПРАВДУ.И СЕЛО НЕ ПРИЧЕМ.МОЖЕТ ВЫ НЕМНОЖКО ТУПЫЕ.
 • Анонім

  Коментар видалено...
 • Анонім

  І в ООН також листа!
 • Анонім

  Коментар видалено...