Незаконна спроба знесення

На передодні Різдва вінницький підприємець і його дружина всю ніч захищали свою власність від незаконного знесення.
Незаконна спроба знесення
Це не 90-ті! Сьогоднішня міська рада - ось це справжній рівень бандитизму в нашому місті. Пізнього вечора "бригада" бійців-монтажників, які приїхали на ГАЗелі, намагалася віроломно знести капітальну будівлю вінницького підприємця, при цьому не маючи рішення суду, а прикриваючись лише незрозумілим рішенням комісії міської ради. В той час, коли у вінницького підприємця на руках були всі документи на право власності!Прибувши на місце події, активісти "Справедливості", зіткнулися з повним беззаконням. Про адекватність представників міської ради, що провокували всіх присутніх на силові методи вирішення питання, і мови бути не може. На прохання представитися, один з "держслужбовців" назвався Василем і, ображаючи і принижуючи , намагався "навчити життю" присутнього юриста "Справедливості". Тільки вчасно прибувший патруль поліції зміг приборкати двометрового демонтажника.Ніч вистояли. Були складені протоколи і заяви в поліцію. Як себе поведуть "залякувачі" малого бізнесу Вінниці сьогодні, складно спрогнозувати. Але, хоча б, з'явився час для реакції на віроломну спробу позбавити сім'ю власності, а людей - робітників місць. Далі буде…
Коментарі (7)

Анонім

Ви не авторизовані

 • Валерій Магаляс

  ВЛІТКУ НАС ПІДПАЛИЛИ. людина яка знаходилась в приміщенні на щастя жива, але отруїлась чадним газом. Зараз пошкодили приміщення. Збитки ще не підрахували. Деяких рейдерів вже встановили. Це Плахотнюк Анатолій та Мелешко Андрій який назвався Василем. ці особи являються працівниками МКП Архітектурно-будівельний сервіс.
 • Валерій Магаляс

  нас два співвласника Магаляс Валерій та Білоус Сергій. Магазину вже більше 15 років. Купили ми його рік назад. Документи на право власності це договір купівлі продажу засвідчений нотаріальною Заборон та арештів немає. Зносять незаконно тому що законних підстав немає. Відповідно рішення суду В них немає. навіть ті хто приїзджали зносити неофіційно сказали що тут хочуть будувати ще один торговий центр. Страшно правда? Але це реальність. І приїхали вони вночі як злодії напередодні Різдва. Якби не небайдужі люди та міліція були б жертви. і вони були готові на них йти.
 • Нов

  Коментар видалено...
 • Пупкин Вася

  Коментар видалено...