На Вінниччині продовжуються правопросвітницькі лекції для засуджених осіб

17 травня 2017 року, керівники Регіонального та Вінницького місцевого центру з надання БВПД відвідали Вінницьку установу виконання покарань №1, де тримаються особи, засуджені до довічного позбавлення волі. 10 громадян отримали консультації з сімейного, житлового, трудового та кримінального права.
На Вінниччині продовжуються правопросвітницькі лекції для засуджених осіб

У рамках домовленостей з керівником Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України Василем Дремлюгою, Регіональний центр з надання БВПД проводить курс роз’яснювальних лекцій та виїзні прийоми в установах виконання покарань.

17 травня 2017 року відбулося чергове консультування засуджених осіб керівником Регіонального центру надання БВПД у Вінницькій області Мариною Лукіянової спільно з директором Вінницького місцевого центру Ларисою Пікановською. Під час виїзного прийому громадянам надавалися консультації щодо позбавлення батьківських прав та можливості переведення засудженого в іншу установу відбування покарання за місцем проживанням батьків. Були роз’яснені питання, пов’язані із оскарженням вироку, визнанням доказів недопустимими та порядком перегляду вироку за нововиявленими обставинами.

З цікавим питанням звернувся чоловік, який просив йому допомогти зрозуміти порядок застосування пункту 7 статті 71 Житлового кодексу Української РСР. Відповідно до даної норми жиле приміщення зберігається за тимчасово відсутнім наймачем протягом усього часу відбування ним покарання, якщо в цьому будинку чи квартирі залишилися проживати інші члени сім'ї. Наразі Марина Лукіянова готує розгорнуту письмову консультацію з роз’ясненням порядку застосування статті 71 Житлового кодексу Української РСР.

Були також звернення, що стосувалися «Закону Савченко», тобто Закону «Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк покарання», відповідно до якого, один день попереднього ув'язнення зараховується за два дні позбавлення волі при обчисленні судом строку покарання.

Нагадуємо, що Регіональний центр з надання БВПД у Вінницькій області працює за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 82.

Єдиний всеукраїнський телефонний номер 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно у межах України зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Коментарі (0)

Ви не авторизовані