Муніципальні поліцаї Вінниці знову втратили честь та гідність!

Але цього разу вже не з ким не будь, а з 87 - річною бабусею...

Муніципальні поліцаї Вінниці так і не покаялись у своїх колишніх справах, щодо репресивних дій до жителів міста Вінниці. 

Цього разу їм не сподобався паркан 87 – річної бабусі, який стоїть вже понад 40 років на її подвір’ї. І тут як тут знову прославились вельмишановні муніципальні поліцаї складанням незаконного протоколу. 

Як часто пояснюють вони в приватних розмовах деяким нашим з Вами співгромадянам «треба ж за щось поповнювати бюджет». 

Ми взялись за вказану справу і повністю довели невинуватість старенької, а тому її було виправдано адміністративною комісією, яка прийняла таке рішення одноголосно. 

Отже, у Вінниці почала орудувати так звана нова «банда в законі», яка поповнює бюджет за рахунок стареньких і немічних людей, як вони думали, беззахисних бабусь! 

Але не так сталось як хотіли поліцаї і завдяки вчасній та кваліфікованій юридичній допомозі, бабуся поставила цих «правоохоронців» на своє місце. 

Разом з тим, треба віддати їм належне, адже скільки треба мати честі та гідності, щоб так постійно її втрачати, а потім бігати по судах вимагаючи в суддів розшукати їх втрачені людські якості! 

З повагою до громади міста Вінниці правозахисник Олександр Шавлюк.

Коментарі (5)

Ви не авторизовані

 • Н.А.Глядач

  "Муніципальні поліцаї...знову втратили честь та гідність!"

  Дивно,як можна втратити те,чого немає і не було?
 • Олексій

  Правильно роблять що пресують, а то "99-річні бабусі" скоро на придорожних газонах сараї побудують і парканом анексію дороблять. Старе місто тому приклад — пів метра від дороги вкрав і радується.
 • Vladimir Molotov

  опять выдающиеся обплёваные бой-скауты

  miha reply Vladimir Molotov

  Коли заходиш в хол до ВМР, попадаєш наче до режимного обєкту, цих муніполіціянтів більше чим відвідувачів прозорого офісу, а патрулювати територію Лісопарку, чи алею на Космонавтів від серунів собак з їх господарями, чи парковку на газонах немає кому, ДИВНО
 • Прокоповна Проня

  "Никогда такого не было - и вот опять..." (цы)