Калєтнік проти Агрономічного. Чорний Комітет знає рішення проблеми.

Всім відомо, що проживаючи в епоху пізнього середньовіччя, ми щодня робимо спроби ігнорувати сучасних феодалів, королів, панів різних мастей, а найголовніше - своє кріпацьке становище. Проте, бувають цікаві періоди в історії, коли все міняється. Відголоски пострілів Аврори залишились в далекому 1917 році, та український олігархічний неофедалізм вимагає від нас вирішувати ті самі питання, які так і не змогли вирішити наші пращури 100 років тому. Фабрики - робітникам, землю - селянам?

Калєтнік проти Агрономічного. Чорний Комітет знає рішення проблеми.

СЬогодні представники громадської ініціативи "Чорний Комітет" відвідали судове засідання по справі земель села Агрономічне, котрі хоче привласнити, за примхою долі, комуніст-олігарх Калетнік, прикриваючись колективом студентів із свого аграрного університету. Парадоксально, та коли всі університети виходила на Майдан, вимагаючи відставки Януковича, двері аграрного були закриті. Вийшло декілька представників самовряджування, котрі переконували нас, що революція зачекає, напротивагу сесії. 

Згодом цю Майдан назвали "Революцією Гідності", та гідності це додало мало, ібо сьогодні ми бачимо, як невеличка група, скоріш за все приближених студентів, виступає театральною трупою у війні за всього-навсього якихось 2000 (на одну хвилиночку!!!) гектарів землі. Воістину цікаво, скільки студентів аграрного дійсно працюють в землі? 

Приємно, що громада була у суді представлена великим колективом. Роботи, городи і інші клопоти - відійшли на задній план. Україна прокидається. І розуміння, що за свої права варто боротись, приходить в маси. Ну що, товариші місцеві феодали, 1917 - 2017 - можем повторіть?

Коментарі (58)

Ви не авторизовані

 • Alexandr Knyshenko

  А що для того, щоб Калєтніку насолити, треба забирати землв в аграрного уніеру?

  Віктор Бойко reply Alexandr Knyshenko

  До чого тут насолити???   Відстояти право на свою землю!  На які незаконно заробляла і хоче продовжувати це робити лише одна людина, прикриваючись гаслами  типу "студентам - все" .

  Чудо Юдо reply Alexandr Knyshenko

  всё дело в том что этот жлоб использует в свои корыстныx целяx так называемыx студентов ,которые бегают вjзле него с туалетной бумагой,и записывают на неё nj?что им нужно писать по его заказу.Кода этот жлоб уже подавится?Ведь уже распродал через студентов поле что возле пироговского кладбиша по  3000$ за сотку

  Чудо Юдо reply Чудо Юдо

  Кстати на эти участка,что справа от клажбища,построены здания,в которы наодятся фирмы которые продают семена,удобрения и тд и тп.Так что отследить путь земельного участка,кто его приобрёл и как и кто его продал,легко и просто.Как я узнавал они,земельные участки были оформлены на студентов аграрного,для продажи.
 • Grisha Dayteshche

  Шановні студенти-відмінники, а скільки коментарів потрібно щоб закрити залік?)
 • Grisha Dayteshche

  Ну нічого нормальних людей більше чим таких як у вашому закладі, які підлизують дупи олігархам і боряться за їхнє благополуччя.....

  Городенко Олександр reply Grisha Dayteshche

  Підбирайте вираження та правильно формуйте свою думку,бо з ваших коментарів видно одне,що ще в школі Ви "підлизували"вчителю української мови...В нас роль одна-це відстояти своє право,а у вас цих ролей безліч...Починаючи ще ,коли посаду голови с.Агрономічне посідав пан Постовий та до сьогоднішнього дня...!!!

  Kostik Likov reply Городенко Олександр

  З твого посту хлопчику видно,  що і ти в школі з української мови пас задніх!
 • Grisha Dayteshche

  Фу, придко... дивитися на цих людей, які грають роль героїв і боряться за нібито за справедливість... Вам самим не соромно грати цю роль? Ви поважаєте себе після цього? Продажні...Хоча чому тут дивуватися система аграрного тільки цього і навчає: дипломи купуються, пропуски закриваються походами на акції "подаруємо калетнику землі", ваш навчальний заклад наскільки гнилий і пронизаний корупцією, що просто нема слів, шкода що викладачі виховують собі подібну заміну.... вам би перевірок, хай би побачили який відсоток дипломів пишуться самостійно, а який купується ПРЯМО НА КАФЕДРІ!!!