20 000 дітей можуть вивчати англійську безкоштовно в рамках благодійного проєкту школи FLASH

  • Вікторія Войтович
20 000 дітей можуть вивчати англійську безкоштовно в рамках благодійного проєкту школи FLASH

Школярам Вінничини пропонують безкоштовні уроки від Школи англійської мови FLASH у рамках благодійного проєкту "Діти – майбутнє України".

Благодійний проєкт "Діти – майбутнє України" Школи англійської мови FLASH розпочали 13 місяців тому. Це безкоштовні уроки англійської мови в онлайн-форматі для учнів 1-9 класів з усієї України. 

"Коли розпочинали проєкт, то мали на меті відволікти дітей від війни, зайняти чимось корисним. Але згодом самі батьки просили дати більше англійської. Тому ми зробили безкоштовні тритижневі інтенсивні курси з уже конкретнішою метою. Учнів 1-4 класів ми навчаємо основним правилам читання. В нас є спеціальна методика, розроблена для того, щоб дійсно був результат", – зазначила керівниця проєкту Вікторія Войтович. 

Для учнів 5-9 класів дають курс з граматики. Вони вивчають шість основних часів від простого – до складнішого. 

"І оскільки ми працюємо онлайн, то є можливість підключити до проєкту більше діток. Не лише з міста Вінниця, але і з області. Ба більше, з Усієї України", – пояснила керівниця проєкту.

З її слів, тритижневим інтенсивом з англійської мови зможуть охопити 20 тисяч дітей з усіх регіонів України. 

Відео дня

"Щотижня ми набираємо 8-12 груп. Потрібно пройти тільки реєстрацію на сайті: https://online.flashstudies.net/futureofukraine/ і в Telegram-каналі обрати групу зі зручним часом для занять. В нас є адміністратор, яка слідкує за групами в Telegram і надає всю організаційну інформацію, що зробити, куди перейти, яку кнопку натиснути, щоб ніхто не загубився. З дітьми працюємо онлайн по Zoom, ще даємо книжку електронну, щоб паралельно могли нею користуватися. Вони проходять тритижневий курс, виконують різні творчі завдання. А потім ми робимо гарний випускний урок і видаємо сертифікати", – розповіла керівниця благодійного проєкту.

За даними Вікторії Войтович, за 13 місяців проєкту провели 800 безкоштовних онлайн-уроків, до яких долучилося понад 10 000 учнів. 

"Ми планували в травні завершити цей проєкт, але вирішили не зупинятися, бо є запит. Тож він буде доти, доки вже не буде охочих. І влітку заняття будуть, це можливість щось підтягнути, підготуватися до школи", – додала Вікторія Войтович.

Заняття відбуваються тричі на тиждень у понеділок, середу та п'ятницю, по годині в день.

Коментарі (1)
  • Володимир Мельник

    молодці

keyboard_arrow_up