Юні вінницькі плавці у грудні вибороли майже двадцять медалей

Вихованці Палацу дітей та юнацтва на змаганнях із плавання, що проходили у Тернополі та Житомирі, показали відмінні результати, про що свідчать численні нагороди. Із Тернополя вінничани привезли вісім золотих нагород, із Житомира – чотири
Юні вінницькі плавці у грудні вибороли майже двадцять медалей

На початку та у середині грудня наші плавці здобули у двох турнірах загалом близько двадцяти призових місць. Крім того, один із вихованців Палацу дітей та юнацтва, Віталій Картовий, став кандидатом до національної збірної України із плавання.
 

Тріумф у Тернополі
Відкритий чемпіонат Тернополя із плавання приніс вінничанам вісім золотих медалей, три срібних і одну бронзову. Змагалися учасники у старших та молодших вікових групах.
Катерина Шестопалова у віковій групі 1998 року народження і молодше здобула одразу дві золоті медалі (на дистанції 100 м та 200 м батерфляєм) та одну срібну на дистанції 100 м вільним стилем. На наступних змаганнях у Житомирі юна спортсменка захистила норматив першого дорослого розряду.
Ірина Бондарчук серед дівчат 1996-97 років народження у плаванні на спині здобула також дві золоті нагороди – на дистанціях сто і двісті метрів. У тій самій віковій групі ще одна вінничанка, Ганна Шило, стала кращою у брасі на відстані 100 м та на двохсотметрівці комплексу. Також Ганна стала другою у запливі на сто метрів комплексним стилем. Євгенія Ільїна, третя вінничанка у цій віковій категорії, здобула дві перемоги, найкраще з усіх пропливши стилем батерфляй дистанції 100 і 200 м.
Єдиний хлопець-призер турніру у Тернополі, вінничанин Денис Тетерук, посів друге місце на дистанції 200 м комплексним стилем та третє місце у плаванні брасом.
 

Успіх у Житомирі
Цього разу поділу змагальників на вікові групи не було. Усі спортсмени визначали кращого у абсолютній віковій категорії.
Вінничанка Ірина Бондарчук двічі виборола срібні нагороди у плаванні на спині на дистанціях сто та двісті метрів. Тріумфаторка турніру у Тернополі Ганна Шило на двох стометрівках батерфляєм та вільним стилем здобула бронзові нагороди.
У естафеті 4Х50 м комбінованим стилем команда вінничанок посіла перше місце. Хлопці-вінничани стали другими. Натомість у естафеті вільним стилем, програвши лише шість сотих переможцям, вінничанки посіли другу сходинку. Хлопці посіли третє місце.
Одразу три перших місця на змаганнях виборов вінничанин Віталій Картовий: на двохсотметрівках комплексним стилем, на спині та у стометрівці брасом. Ці перемоги дозволили Віталію підтвердити звання майстру спорту.
 

Кандидати у збірну
Успішні виступи Віталія Картового на чемпіонаті України з плавання, який проходив у Дніпродзержинську, де вінничанин посів друге місце, дозволили спортсмену стати кандидатом до національної збірної команди України з плавання.
Ще двоє вінничан, Катерина Маєвська та Максим Олексієнко, зараз є у резерві національної збірної.
Такий ривок для нашого міста перший за шість років. Але через недостатність фінансування з боку місцевої влади, Катерині Маєвській доводиться тренуватись у Броварському училищі фізичної культури, а Максиму Олексієнку – у Києві.
 

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook