Всі чотири команди спортшколи «Прем’єр-Нива» здобули перемоги у футбольній лізі

14 жовтня у Сумах відбулися матчі 6 туру ДЮФЛ України (вища ліга). «Прем’єр-Нива» змагалася проти місцевої «Барси».

Команда Юрія Козачука U-17 виграла – 1:0. Єдиний м’яч в другому таймі забив Данило Драбатий, який цього разу грав не нападника, а правого півзахисника. Він увірвався у карний майданчик, обійшов двох захисників і прокинув м’яча повз воротаря. Далі вінницьким футболістам вдалося вистояти і здобути першу важливу перемогу в турнірі! Матч проходив у важких погодних умовах. Адже на старті поєдинку почався дощ. Також суддівство було неоднозначним.

– Судді більше симпатизували господарям поля. Втім, ми перебуваємо на останньому місці в турнірній таблиці не по грі. А лише через деякі суддівські та ігрові помилки. Сподіваємося покращити своє турнірне становище, – прокоментував тренер «Прем’єр-Нива» U-17 Юрій Козачук.

«Прем’єр-Нива» U-15 в гостях у «Барси» виграла – 2:0. Вона провела по м’ячу в кожному з таймів. Голи після комбінаційних атак забивали Влад Мазуренко і Назар Гедз. Вінницька команда мала очевидну перевагу, особливо в другому таймі.

– Час від часу була злива, що заважало діям на полі. Суперник грав вдома, був вище за нас у турнірній таблиці на одне очко. Тому ця перемога є дуже важливою, – прокоментував тренер «Прем’єр-Нива» U-15 Олександр Квятковський.

У цей же день на СК «Нива» «Прем’єр-Нива» у двох вікових категоріях змагалася проти ДЮСШ «Тернопіль».

Команда Валерія Бровченка U-16 виграла – 1:0. Могла перемогти й з більшим рахунком, але не використала кілька гольових ситуацій. Єдиний м’яч на 60-й хвилині забив стипендіат «Ниви-В» (він тренується у професійному клубі) Дмитро Івашків. Врозріз захисників передачу йому зробив Ярослав Ковбасюк. Івашків вийшов віч-на-віч з воротарем і використав гольовий момент. Суперники також мали шанс забити. Але захисник  «Прем’єр-Ниви» U-16 вибив м’яч із порожніх воріт.

– Суперник був дуже сильним. Недарма у Тернополі діє спортінтернат. Матч був рівним. Але гольових моментів у нас було більше, – прокоментував тренер «Прем’єр-Нива» U-16 Валерій Бровченко.

Лідер турніру «Прем’єр-Нива» U-14 переміг ДЮСШ «Тернопіль» – 3:0.

Вже до 10-ї хвилини вінничани забили двічі. Забивали Юрій Дармограй та Ілля Збитковський. Це були практично два однакові м’ячі, проведені після виходів віч-на-віч з воротарем. У середині другого тайму Юрій Дармограй обіграв захисника, увірвався в карний майданчик і з правого флангу оформив гольовий дубль. Таким чином наша команда залишилася на чолі турнірної таблиці!

– Після першого програшу наша команда непогано відновилася. У Сумах арбітр призначив нам два пенальті, через що ми тоді і зазнали поразки, – прокоментував тренер «Прем’єр-Нива» U-14 Сергій Шубін.