Вінницька стрілецька збірна виграла Кубок Поділля, а Олег Царьков побив рекорд

• У Вінниці відбулися відкриті змагання з кульової стрільби. Вони проходили на базі педуніверситету
  • Взяли участь представники 18 команд – з різних регіонів України та Молдови
  • Серед учасників Кубку Поділля були учасники Олімпіад і призери багатьох міжнародних змагань – вінничани Олег Царьков та Леся Леськів

–У Вінниці мешкаю вже рік. Мене тут все влаштовує. Переважно тренуюся разом зі збірною України у Львові. Але серед вінничан є чимало сильних стрільців, і я відчуваю конкуренцію. Це свідчить про якісну підготовку. Прагну знову потрапити на Олімпіаду, для цього багато працюю, – каже чинна чемпіонка Європи серед жінок Леся Леськів.
Вінницька збірна виграла чемпіонат України серед юніорів. На другому місці – Одеса, на третьому – Дніпро.
На Кубку Поділля наша збірна також посіла перше командне місце. Наші спортсмени здобули два золота в особистому заліку. В фіналі стрільби з гвинтівки Олег Царьков не лише став чемпіоном, але й встановив новий рекорд України.  Ще одне золото в стрільбі з пістолета виграв наш земляк Павло Крепостняк.

Новини Вінниці за сьогодні

20:55 Під 125-річним готелем можуть бути катакомби. Чи будуть їх рятувати? photo_camera 20:01 ТОП-12 зимових подій у Вінниці, які варто відвідати 18:06 ДТП на Коріатовичів: водій Mitsubishi збив чоловіка. У сторону центра величезні затори photo_camera 17:27 Головний детектив області: «Ми флагмани майбутніх реформ, навіть якщо потонемо» Від читача 22:01 Пам'ятаємо з повагою про воїнів 17:00 Дев'ять годин без світла. Де у вівторок застосують планові відключення? 16:20 Явище трапляється раз на 200 років: мініатюрна комета наблизиться до Землі 16:17 Віце-чемпіон світу з шахів Віктор Матвіїшен розділив першість на домашньому меморіалі Федора Богатирчука 15:37 «Реанімація» вінницького аеропорту: на що витратять понад мільярд гривень? 15:25 Міжнародний зимовий Кубок «Ниви» здобули юні футболісти Кишинева photo_camera 14:59 На Вінниччині для дітей загиблих учасників АТО підготували подарунок — відпочинок у Єгипті 14:18 В облраді проводять службове розслідування щодо директора «Вінницяоблводоканалу» 14:11 На блокпосту зупинили Sкoda на «євроблясі», яка була в міжнародному розшуку 13:22 Роздержавлення: Уряд передає автопарк на Вінниччині для приватизації 12:20 Дощ, сніг та шторм: в Україну увірветься активний циклон (Прогноз на тиждень) 11:40 У полоні самотності: паралізована вінничанка три дні пролежала сама в квартирі 11:30 У Вінниці вкрали «Toyota Land Cruiser 200» за 70 тисяч доларів 11:07 Приємно робити чистоту чужими руками 10:59 ДТП на Немирівському шосе та хулігани на площі Могилка: відео за вихідні 10:20 Сьогодні відзначають свято Знамення та вшановують ікону Богородиці