У Вінниці учням показали технічні види спорту

На базі Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва 18 січня пройшов день відкритих дверей відділу науки і технічної творчості під назвою «Планета майстрів». На нього були запрошені школярі 4–5 класів, які поки що не займаються у Палаці
У Вінниці учням показали технічні види спорту


Аби скласти враження про роботу гуртків технічного напрямку, гостей запросили відвідати майстер-класи. Вони змогли побачити різноманітні якісні моделі, зроблені у гуртках дітьми.
Керівництво Палацу школярів пишається досягнення вихованців гуртків авіа-, та автомоделістів, картингістів, ігротехніків, радіоператорів, початкової технічної творчості, виготовлення повітряних зміїв тощо. Також, окрім технічних видів спорту, до відділу входять гуртки комп’ютерного дизайну, журналістики, астрономії тощо.
– У відділі науки і технічної творчості діє 34 гуртки. Нині у них займається 450 дітей, – розповіла завідувачка відділу науки і технічної творчості палацу Олена Остапенко. – Навчання ведеться по 15 різних напрямках. Заняття – безкоштовні, бюджетні. Взагалі, за розвитком технічних видів ми займаємо друге місце в області серед навчальних закладів, попереду лише обласного центру технічної творчості.

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook