«Прем’єр-Нива» випередила ОДЮСШ Блохіна-Бєланова на груповому етапі ДЮФЛ України

На Центральному міському стадіоні і СК «Нива» 26 червня пройшли завершальні матч ДЮФЛ України (вища ліга). Це було вінницьке дербі між ДЮСШ «Прем’єр-Нива» і ОДЮСШ Блохіна-Бєланова у чотирьох вікових категоріях. Кожна команда намагалася виграти. Адже це давало можливість посісти в клубному заліку (за підсумками всіх чотирьох вікових груп) четверте місце. Позаду лише столичних колективів «Зміна-Оболонь», «Арсенал» і «Атлет».

U-14. Мінімальна перемога нивівців

В першому таймі команд U-14 (юнаки до 14 років) рахунок відкрив гравець ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Юрій Дармограй. Далі нивівцям вдалося втримати вигідний результат – 1:0.

- Таким чином наша команда випередила ОДЮСШ Блохіна-Бєланова в клубному заліку. А в групі U-14 ми в будь-якому випадку були на першому місці, – прокоментував тренер «Прем’єр-Ниви»  U-14 Сергій Шубін.

Отже, за підсумками групового етапу дві команди «Прем’єр-Ниви» (U-14, U-15) здобули перепустки до фінальної пульки. Перші ігри пройдуть 2–3 червня. Наша команда 2004 р.н. гратиме у гостях, 2003 р.н. проведе перший матч вдома.

U-15. Без голів

На старті вінницького дербі  U-15 певною перевагою володіли синьо-білі, вони створили кілька гольових моментів. Згодом гра вирівнялася. В другому таймі вже команда  ДЮСШ «Прем’єр-Нива» могла відкривати рахунок – потрапила в поперечину.

-Кожна команда гідно боролася і хотіла виграти. Нічия 0:0 стала закономірним підсумком, - сказав старший методист ДЮСШ Блохіна-Бєланова Іван Подзігун.

U-16. Три видалення

В першому таймі дербі U-16 рахунок не відкрили. Одразу після  перерви активніше діяли нивівці. Вони не використали вихід віч-на-віч. Також вдарили вище воріт та створили ще кілька гольових моментів. Тиск «Прем’єр-Нива» увінчався голом головою Іллі Мартинова. 1:0!

В середині тайму підопічні Валерія Бровченка могли закріпити успіх. Стипендіат професійної «Ниви» Дмитро Івашків виходив віч-на-віч. Після зіткнення в воротарем суперників йому довелося надавати медичну допомогу. Але арбітр угледів в цьому епізоді … порушення з боку Івашкова, і за другу жовту картку видалив його з поля. Незабаром ОДЮСШ Блохіна-Бєланова в чисельній більшості зрівняла рахунок. 1:1.

Пристрасті на полі вирували, через що арбітр видалив з поля ще двох гравців – по одному в складі кожної команди. Але рахунок не змінився.

– Суддівство було справедливим. В першому таймі Івашків влаштував «дитячий садочок», коли грав руками. Це і викликало подальшу реакцію з боку рефері. Коли його збивали, пенальті не було – воротар зіграв «у м’яч». Хоча і симуляції з боку нашого гравця також не було, – прокоментував тренер «Прем’єр-Ниви» U-16 Валерій Бровченко.

U-17. Шість голів

У вінницькому дербі цьогорічних випускників ОДЮСШ Блохіна-Бєланова не могла виставити чотирьох травмованих футболістів. Біло-сині в першому таймі забили два м’ячі після стандартів. Але ще до перерви нивівці відіграли один гол. В другому таймі ДЮСШ «Прем’єр-Нива» вийшла вперед у рахунку. Але команді ОДЮСШ Блохіна-Бєланова все ж вдалося вирівняти становище після завершення красивої комбінації (пройшли до воріт зі своєї половини поля у три паси) – 3:3.

-Гра була бойовою і приблизно рівною. Тому нічия є закономірним підсумком. З одного боку, ми втратили очки, бо вигравали у два м’ячі і контролювали перебіг подій. З іншого, по ходу матчу програвали і все ж врятували гру на фініші, - сказав директор ДЮСШ Блохіна-Бєланова Ігор Коваль.

U-19. Заявляють збірну у чемпіонат України

Ігор Коваль розповів, що після сезону планується організація вінницької збірної для участі в чемпіонаті України U-19. Це чудова новина, яка має стати в нагоді в першу чергу професійній «Ниві». Бо 17-річні випускники вінницьких футбольних шкіл ще не готові виступати на рівні майстрів. Якщо ж вони будуть грати за юніорські клуби інших регіонів, то є висока вірогідність втратити цих гравців.

-До збірної області U-19 ми запрошуємо кращих випускників ДЮСШ «Прем’єр-Нива», ОДЮСШ Блохіна-Бєланова та інших спортшкіл регіону. Вона матиме бюджетну підтримку, – повідомив Ігор Коваль.