«Гайдамаки» (Вінниця) - «Беркут» (Київ): нічия була так близько

У восьмому турі «Нічної хокейної ліги Києва» хокейний клуб «Гайдамаки» зіграв домашній поєдинок проти київської команди «Беркут». Гра для вінничан завершилася поразкою - 8:10 (1:5, 6:4, 1:1)

Любителі найшвидшої гри у світі, що спостерігали за матчем між «Гайдамаки» та «Беркутом» у льодовому клубі «Айс-Авеню», стали свідками 18 закинутих шайб та інтриги, яка зберігалася до кінця поєдинку.
- У нас не залагодилась гра у першому періоді. Та потім ми змогли зосередитися і загострити інтригу у матчі, - розповідає тренер та капітан «Гайдамаків» Ігор Замков. – Програючи чотири шайби, ми не думали про рахунок, а намагалися налагодити комбінаційну гру. Це нам вдалося. Та майстерність столичних хокеїстів все ж таки позначилася на рахунку матчу.
Стартові хвилини матчу пройшли в атаках гравців «Беркута». Володіючи територіальною перевагою на льодовому майданчику, столичні хокеїсти відкрили рахунок уже на третій хвилині зустрічі. І у залишений час першого періоду біля воріт «Гайдамак» не вщухали пристрасті. На 11 хвилині матчу вдруге голкіпер вінничан діставав шайбу з сітки власних воріт після влучного кидка кандидата до національної збірної команди України Павла Дворецького. А чотири хвилини потому його партнер по команді Ярослав Барандич зробив рахунок у матчі 3:0 на користь «Беркута». У залишений час першого періоду столичні хокеїсти двічі розписалися у воротах вінничан, на що гравці «Гайдамак» відповіли однією результативною атакою (шайбу закинув Денис Бортник). Після першого періоду підопічні тренерів «Гайдамак» Ігора Замкова та Сергія Окреми програвали з непристойним рахунком - 1:5.
Друга двадцятихвилинка стала ще більш щедрою на закинуті шайби. Суперники провели десять результативних атак, шість з яких на рахунку гравців «Гайдамак» (шайби закидали: двічі Ігор Дроздов, Дмитро Цимбал, Євгеній Цепленко, Олексій Паньков та Ігор Кучер). Така активна гра вінничан дозволила їм скоротити відрив від суперника до двох шайб – 7:9.
Інтрига досягла свого апогею на 12 хвилині третього періоду, після влучного кидка нападаючого «Гайдамак» Олексія Панькова. Та надії вінничан на те, щоб вирвати нічию звела нанівець результативна атака «беркутівців» за три хвилини до фінальної сирени.
Незважаючи на четверту поразку у чемпіонаті, «Гайдамаки» зберегли за собою дев’яту сходинку турнірної таблиці.