Регіонали розпочали з чистки кадрів

В один момент керівника міського штабу Партії регіонів, всіх його заступників звільнили. Припинили повноваження і районних у місті організацій. У керівництві партії кажуть, що це через погані результати на виборах.
Регіонали розпочали з чистки кадрів

Під мітлу чисток персонального складу потрапила Вінницька міська організація Партії регіонів.
У минулий четвер, 11 лютого, обласна координаційна рада Партії регіонів України звільнила з посади керівника міського осередку партії Олександра Кравця та усіх його заступників. Крім того, припинено повноваження керівників усіх районних у місті організацій.
- Крім керівника вінницького штабу Олександра Кравця, він же до цих пір був і головою міської організації, звільнили і всіх керівників районних організацій нашої партії, що входять в міський осередок. Це понад 16 осіб, - розповів заступник голови осередку Петро Гордійчук.
За словами Петра Гордійчука, приміщення штабу і міської організації ПР на вулиці Визволення прийшли опечатувати люди з найманої служби охорони.

- Вони намагалися забрати документи, мокрі печатки. Ми не дозволили цього робити. Нам на руки не дали навіть постанови. Проте офіс все ж таки опечатали, поставили під охорону. Так він і простояв до понеділка, - розповів Петро Гордійчук.
За інформацією Петра Гордійчука, від переживань у Олександра Кравця піднявся тиск. І він кілька днів знаходився у лікарні.

- Згідно з діючим статутом Партії регіонів, пункт 545, обласна політрада партії прийняла рішення тимчасово припинити повноваження усіх міських організацій, - повідомив голова обласної організації Партії регіонів Віктор Антемюк. - Це  пов'язано з тим, що Олександр Кравець отримав посаду в команді мера. Ми не проти цього, але коли ми дізналися про справжню ситуацію, яка є на даний час в організації, то вирішили припинити обов’язки міського керівництва. Голова міського осередку - посада виборна. І тому він має реагувати на думки і погляди простих членів партії. Це останнім часом не робилися. До нас дійшла інформація, що навіть у списки до міськради готуються внести незрозумілі кандидатури, наближені до міського керівництва. Ми підтримуємо дії мера у його кращих починаннях, але нікому не дозволимо впливати на партію з боку.
Звільнення керівників міської і районних організацій Віктор Антемюк аргументує низьким рейтингом голосування на останніх виборах за кандидата в президенти Віктора Януковича.
- У Вінниці був один з найнижчих відсотків під час голосування. Тому ми й вирішили перевірити, як так сталося. Крім того, до керівництва міської організації були й інші претензії. Якщо у списку керівників первинних організацій є люди, що померли, то це говорить про низький рівень міського керівника, - впевнений Віктор Антемюк.

Коментарі (14)
 • Anonymous

  ...в харошую Таётку сейфик грузят... пущай потерпят теперь и имущие как терпели неимущие....
 • Anonymous

  Так вам и надо! Из-за вас продажных весь народ будет в ж...пе,наду соображать с кем связываться,захотели денег вот вам и результат
 • Anonymous

  я знаю - ПР будет, когда такие люди... Як - по виборах, так - і по партії.

  Anonymous reply Anonymous

  ГПУ в 2008 году тайно сняла с Лазаренко взятки Тимошенко Дело о 86 миллионах долларов уже закрыто. Юлия Тимошенко и Павел Лазаренко, 1997 год. Фото из архива «Сегодня» Генпрокуратура тайно от общественности еще в 2008 году закрыла уголовное дело против Павла Лазаренко за получение взяток от супругов Тимошенко. Об этом заявил на пресс-конференции экс-заместитель генпрокурора Николай Обиход, который был куратором дела Юлии Тимошенко. "Как стало известно, еще 12 марта 2008 года Генпрокуратура закрыла уголовное дело в отношении Лазаренко в части получения взяток от супругов Тимошенко. Это решение было скрыто от общественности, которая до сих пор о нем не знала", - сказал Обиход. Он напомнил, что украинской Генпрокуратурой Лазаренко был привлечен к ответственности за получение взяток от Юлии и Александра Тимошенко в размере 86 миллионов долларов. Закрытие дела о получении Лазаренко взяток от супружеской пары Тимошенко позволило адвокатам экс-премьера утверждать в американских судах, что правительство Украины не имеет претензий к Лазаренко, кроме 15 миллионов долларов. Обиход отметил, что эти 15 миллионов долларов были получены на счета Лазаренко не от супругов Тимошенко, а от других фигурантов дела. При этом Обиход рассказал, что генпрокурор Александр Медведько лично подписал письмо на имя адвоката Лазаренко Марины Долгополой о закрытии дела против Лазаренко в части взятки от супругов Тимошенко. "Это письмо американские адвокаты Лазаренко используют как доказательство того, что Украина не может претендовать на средства, арестованные в США на счетах Лазаренко", - заявил бывший заместитель генпрокурора. "Почему сам Медведько подписал это письмо, придав тем самым особый вес отказу Украины от этих средств, - это вопрос без ответа", - сказал Обиход. По его словам, в Украине остается открытым дело в отношении Лазаренко, однако в нем больше не фигурируют эпизоды о получении взяток от супругов Тимошенко. Как известно, уголовное дело в отношении Юлии Тимошенко относительно дачи взятки Лазаренко было закрыто сразу после "оранжевой революции" в январе 2005 года тогдашним генпрокурором Святославом Пискуном.
 • Anonymous

  А в Юлькиних штабах працювали одні патріоти?! Ой! Не смішіть, теж копійки заробляли, щоб хоч якось протриматись

  Anonymous reply Anonymous

  Концерт окончен ! Спасибо за внимание !
21:23 На Київській та Магістратській капітально ремонтують тротуари. Кому ще пощастило? 19:59 День родини у Вінниці: багатодітні сім’ї запрошують на «Активне дозвілля» 18:43 Дощ «розігнав» людей на День молоді в Центральному парку photo_camera 18:30 Нічна крадіжка:  26-річний вінничанин виніс з кафе гроші, випивку та закуску 17:08 Міський пікнік біля «Локомотиву»: багато м’яса, мало відвідувачів photo_camera 17:04 У Вінниці безвісти пропала 16-річна Фатіма. Дівчина сіла на Лісопарку у трамвай photo_camera 16:40 На Вінниччині банда «підсаджувала» на метадон студентів та учнів 16:00 Водій «BMW» влупився у мопед «Honda». Постраждала водійка двоколісного 15:19 На Вінниччині виловили потопельника. Обставини з’ясовує поліція 14:40 У вінницькій дитячі лікарні відкривають сімейну кімнату. Що там буде? play_circle_filled 13:43 Погодні витребенькі: сьогодні у Карпатах випав сніг. Що чекати у неділю? play_circle_filled 13:24 У Лісопарку хочуть поставити туалет за 2,1 мільйона гривень. Чому так дорого? 12:58 Вінницька поліція шукає наркоторговку Оксану. Просить допомоги у пошуку photo_camera
photo_camera

На Фонтанній площі, 23 червня, відзначають День молоді Організатори анонсують співи, танці та шоу. А поряд можна скуштувати...

photo_camera

Сьогодні, 22 червня 2018 року, у Вінниці сталася аварія. У соцмережах виклали фото з місця. У поліції розказали перші...

play_circle_filled

Запитали вінницьких пенсіонерів про те, як вони витрачають пенсію та скільки потрібно отримувати, щоб вистачало. Колишні...

photo_camera

Через коротке замикання загорілася іномарка. На щастя, обійшлося без постраждалих.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up