Військові крадуть продукти і відправляють їх собі додому поштою?

Нещодавно в одному із відділень Нової Пошти сталася сварка між двома клієнтами. Обурило одного із них те, що через службу хотіли відправити згущене молоко та медичні рукавиці. 

Військові крадуть продукти і відправляють їх собі додому поштою?

Про подію у фейсбук написала Вікторія Шинкаренко.

— Очікую посилки на Новій Пошті, поряд оцей херой відправляє коробку додому. Працівники пошти перевіряють вміст, сгущене молоко перефасоване МЕДичними рукавицями. Я не втрималась. Після словесної перепалки, згадала цілого полковника який тушонку в 14 додому автобусом ящиками вивозив...Так от, коли фотографувала то херой псіханув, відвернувся, забрав коробку і вийшов. Вибачилася перед працівниками пошти за підвищений голос, на що почула відповідь що мені повага за це. Кажуть і сири голландські і масло ящиками приносять військові, на тижні принесли 4 великих мішки тушонки і консервів, вони все розуміють, але відмовити не має підстав. Сказали, що добре що побутову техніку у військових заборонили приймати, бо несли щодня, — йдеться у повідомленні.

Чоловік у військовій формі, який і намагався передати посилку, сказав, що «він медик з Вінниці, стоїть в Станиці Луганській».

Зі слів працівників Нової Пошти випадків передачі продуктів військових чимало. Не брати такі посилки вони не можуть.

Та найбільше Вікторію обурило, що чоловік банки переклав медичними рукавицями. 

— Я щодня отримую посилки, розвожу по шпиталям і позиціям, і коли бачу як ті медичні рукавиці відправляються додому то більше не хочеться нічого, — зазначає вона.

 

Коментарі (5)

Ви не авторизовані

  • Атовка

    Фото+текст=суд. Ни единого факта окромя слов фэйсбучной хероини
  • Алекс

  • Алекс

    Вместо сотен слов
  • Алекс

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook