Вчителі на великах на своє професійне свято влаштували пробіг містом

  • На день освітянина і вчителі з кількох шкіл організувалися в велопробіг по Вінниці
  • У колоні велосипедистів було близько 30 учителів. Їх супроводжували досвічені велосипедисти та екіпаж патрульної поліції
  • Учасники на велосипедах проїхали більше десяти кілометрів по вінницьким вулицям
Вчителі на великах на своє професійне свято влаштували пробіг містом

Традиційно, перша неділя жовтня вважається Днем вчителя. Цього року свято освітянина незвично відзначили самі вчителі: встали з-за своїх столів, прибрали паперову роботу та сіли на «залізних коней», щоб проїхати містом.

Вчитель фізичної культури з школи №20 Анна Голуб є одна з організаторів цієї нової події для Вінниці. Вона трохи розповіла про саму ідею велопробігу на день вчителя:

— Ми захотіли «змусити» вчителів відкласти свою роботу, яка є навіть на вихідних, та подумати про своє здоров’я. Не всі ж вчителі фізкультури — колеги зайняті дітьми, робота в школі, робота по дому. А на себе часу не вистачає. А так ми даємо людям трохи позитивних емоцій, — каже вчитель.

Анна розповіла, що побажали прийняти участь в події 25 вчителів. Журналіст “20хвилин” поговорив з деякими із педагогів.

— Це гарна ініціатива. Хочу, щоб такі пробіги влаштовували якщо не кожний місяць, то хоча б щороку. В будь—яку погоду, хоч в дощ. Раз на тиждень катаємося з чоловіком на велосипедах. Син з нами поїде також, але він поки що не вміє кататися на велосипеді, тому буде на «рамі», — каже вчитель української мови та літератури Тетяна Дунець, що викладає в школі №23.

— В п’ятій школі я ще “новенька”, викладаю фізкультуру в початкових класах. Дітям подобається, тому не ліняться займатися фізичними вправами. Взагалі, їм довподоби серед своїх одноліток, бо школу №5 цього року зробили тільки початковою. Та й батьки більше так не хвилюються, як це було влітку, — каже вчитель фізичної культури в школі №5 Інга Бойко.

— Вважаю, що цю ініціативу треба зробити постійною і додати ще й самокати, ролики та скейти (сміється)! Навчаю фізичній культурі не тільки молодші, але й старші класи. Діти ледачі, тільки в свої гаджети дивляться. Пропоную таку ініціативу: надіти браслет на руку дитині, щоб слідкувати, скільки вона пройшла за день. Якщо дуже мало — то батьки забирають усі комп’ютери! — каже вчитель фізкультури школи №4 Кирил Васюта.

Previous Next

На подію були заявлений ще й велопатруль з поліцейських. Але, як розповіли патрульні, їх колег на велосипедах не буде, бо велика не вистачає екіпажей для патрулювання. Втім, одну машину все-таки виділили на супровід велосипедистам.

Учасники пробігу проїхали більше десяти кілометрів, прямуючи з центру на Вишеньку, а потім по Хмельницькому шосе знову на міську раду.

Читайте також:

«Україна починається з тебе»: у Вінниці пройшов велозаїзд на честь Дня Незалежності (ФОТО)

На підборах і у сукнях. У Вінниці пройшов велопробіг “Леді на велосипеді”

Вінницький велопробіг зібрав більше тисячі любителів покрутити педалі

Коментарі (2)

Ви не авторизовані

  • US

    Коментар видалено...
  • Пташинські Оксана-І-Саша

    що це за слово "веліках" може великах?
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook