У Вінниці вийшла колекція одягу від 17-річного дизайнера

Через створення своєї першої колекції сімнадцятирічний дизайнер з Вінниці Христина Перець залишила свою родину без відпочинку на морі.
 У Вінниці вийшла колекція одягу від 17-річного дизайнера

 

Сімнадцятирічний дизайнер одягу Христина Перець випустила свою другу колекцію «Крапля на одязі» – футболки, майки, блузки та сумки на яких автором зображені різні силуети у японському стилі. Христина каже, що японська тематика їй дуже близька, адже вона з семи років захоплюється східною культурою.
- На створення такої колекції надихнула легенда про те, що самурай вважався найкращим лише тоді, коли володів не лише мечем, а й пензлем, тобто гарно малював та писав каліграфічні ієрогліфи. Створення колекції забрало у мене кілька місяців. Найважче було малювати малюнки, - каже Христина Перець.
А першою колекцією одягу від Христини Перець стала «Кришталева хвиля» - вечірні сукні та костюми оздоблені бісером.


- Захоплення дуже витратне. Через мою першої колекцію ми з родиною, не поїхали на море. Там було багато прикрас з дорого бісеру. Плаття вийшли тяжкими, як у плані ваги, так по собівартості. У мене є наряд який важить два кілограми


Христина займається в студії «Оксамит» при Палаці дітей та юнацтва. За дванадцять років роботи студії це 22 авторська колекція.
- Кожен рік у нас є така дитина, яка може взятися за складну роботу та пошити колекцію. З ними ми беремо участь у різних міських та всеукраїнських конкурсах. У нас займається дві школи – моделей та дизайнерів. Дизайнерів набираємо з 11 років, а моделями можуть бути й семирічні діти. У нас вони займаються до 18 років, а потім за бажанням продовжують навчання у профільних навчальних закладах, - каже керівник «Оксамит» Лариса Шевчук.


 

Коментарі (13)

Ви не авторизовані

 • Розумовський Тарас

  Креативні ідеї від дизайнера Ірини Харченко,переглянути моделі можна на сайті http://cix.ua
 • Anonymous

  Я теж роблю одяг
 • Anonymous

  Для огорода, пугать ворон покатит:)
 • Anonymous

  Коментар видалено...
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook