У Калинівці згорів будинок багатодітної родини. Потрібна допомога

У Калинівці згорів будинок багатодітної родини. Потрібна допомога
  • Вранці рятувальники гасили палаючий будинок у Калинівці. В оселі проживає мати з чотирма дітьми. Людям потрібна допомога.

Інцидент стався 21 жовтня. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

О 3.55 надійшов виклик на «101». Прибувши на місце події рятувальники з’ясували, що вогонь охопив дах житлового будинку на площі 100 кв.м.

— О 04.23 пожежу рятувальники локалізували, а о 05.00 ліквідували, — зазначають у ДСНС. — Ймовірна причина виникнення загоряння — порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні печі.

Відео дня

Дану пожежу приборкували чотири бійці ДСНС, залучили один спецавтомобіль.

Жителька Калинівки Наталі Куровська написала, що у будинку жила багатодітна родина: мати та четверо дітей. Голова родини нині захищає країну.

«Друзі, в Калинівці в одному з будинків сталася пожежа, внаслідок якої постраждало майно родини, в якій троє маленьких дітей.Чоловік зараз на війні і його не відпускають поки додому. Сім'ї потрібна матеріальна допомога, щоб якомога швидше відновити будинок та купити самі необхідні речі. 5168 7573 6049 4332 Величко Марина», — цитуємо повідомлення.

У осінньо-зимовий період виникає більше половини всіх пожеж, інформує Вінницьке районне управління Головного управління ДСНС України. Рятувальники поділилися порадами та правилами пожежної безпеки в осінньо-зимовий період. Ознайомтеся з ними, аби не сталося біди.

Правила пожежної безпеки в осінньо-зимовий період:

  • Не варто використовувати для обігріву приміщень несертифіковані й саморобні нагрівальні прилади та газові кухонні плити;
  • У разі використання обігрівальних приладів потрібно прослідкувати, щоб вони були встановлені таким чином, аби уникнути перекидання та обмежити доступ дітей до цих приладів;
  • Відстань від приладів електроопалення до горючих матеріалів і конструкцій має становити не менше 0,25 м;
  • Не можна залишати без нагляду увімкнені в електромережу телевізори, праски, електрообігрівачі;
  • Не варто застосувати саморобні некалібровані плавкі вставки в запобіжниках електричного струму;
  • Не варто спалювати сміття і рослинні залишки та залишати недопалки та сірники на сухій трав’яній підстилці;
  • Не можна розводити багаття біля лісової зони, в полях, у безпосередній близькості до будинків чи господарських споруд;
  • Не можна залишати багаття без нагляду;
  • Не можна дозволяти дітям бавитись біля багаття, також варто тримати запальнички та сірники поза полем зору дітей та у недосяжних для них місцях.

До речі, наші друзі з редакції «ШоТам», нагадаємо, підготували покрокову інструкцію, як підготуватися до опалювального сезону під час війни: Як підготуватися до опалювального сезону під час війни? ІНФОГРАФІКА

 

Читайте також:

Пожежники та «швидка» на Келецькій: горів гіпермаркет Plaza Park

Пожежа на Юності: у квартирі загорілися холодильник та тостер

Чорний стовп диму здіймався до неба. У Козятині горів будинок

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up