Тепловики увімкнули опалення у всіх вінницьких багатоповерхівках

- У «Вінницяміськтеплоенерго» повідомили, що запустили опалення в усіх 1221 багатоповерхівці, де є їхні споживачі.
- Теплопостачальник каже, що через запуск мережі труби переносять велике навантаження, тож можуть ставатися пориви.
- Вінничан просять повідомляти, якщо будуть пориви у тепломережах.
На сайті «Вінницяміськтеплоенерго» повідомили про те, що повністю увімкнули опалення у домівках вінничан:
«Станом на 16:30 30 жовтня теплопостачальне підприємство забезпечило послугою з централізованого опалення 1221 будинок житлового фонду Вінниці», — пишуть тепловики.
Але під час пуску теплоносія йде велике навантаження на мережі, тому можуть виникати пориви. Про їх появу тепловики просять повідомляти на телефон диспетчерської:
«Такі ситуації — в межах норми. Головне — швидко на них реагувати. Звертаємося до споживачів! Якщо Ви помічаєте аварії на тепломережах, пориви у системах централізованого опалення чи гарячого водопостачання просимо негайно повідомляти в диспетчерську нашого підприємства, яка працює цілодобово, за номером за телефону: (0432)43-34-95», — йдеться у повідомленні.
У вас вже увімкнули опалення?
Читайте також:
- «Звинувачення безпідставні»: тепловики відповіли на петицію про хамство до споживачів
- «Вибачте, але це якась маячня!» У мерії сварились через гарантійні листи від тепловиків
- Як зменшити захмарні платіжки на опалення?
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Tessa Tessaгорячей воды уже месяц нет и отопления пока еще в нашем многоквартирном доме не включили . район "Вишенка"
-
Дональд_Квесь мир на индивидуальном отоплении , только тут ссср еще.