Лікарні Вінницької області отримають генератори для роботи на випадок блекаутів

Лікарні Вінницької області отримають генератори для роботи на випадок блекаутів
  • Завдяки спільним зусиллям МОЗ України та Світового банку в рамках проєкту «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні» до українських медичних закладів доставлять 78 потужних генераторів на 16 кВт. Цей крок має забезпечити безперебійну роботу цих установ навіть у випадку можливих відключень електроенергії.

 

Мова йде про лікарні, центри первинної медико-санітарної допомоги, медичні центри соціально значущих хвороб, центри медико-соціальної реабілітації, центри екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, лікувально-діагностичні центри тощо.

— Обладнання розподілять до Вінницької, Дніпропетровської, Волинської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Харківської, Львівської, Кіровоградської, Житомирської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької областей. 

— Враховуючи постійні атаки та обстріли росією енергетичної інфраструктури України, забезпечення наших закладів охорони здоров’я генераторами дасть їм змогу працювати безперебійно за будь-яких критичних умов, — зазначають на сторінці Міністерства охорони здоров'я.

Відео дня

Таке обладнання здатне забезпечити повноцінну роботу медзакладів в умовах знеструмлення. Генератори спрацьовуватимуть автоматично у разі аварійного відключення електроенергії та постачатимуть напругу в мережу.

Зазначимо, що постачання обладнання триває відповідно до актуальних потреб кожного регіону. Загалом зараз в українських медзакладах є 11 262 генератори, які спрацьовуватимуть автоматично у разі надзвичайної ситуації.

 

Читайте також:

Електроенергію вимикають по годинах: актуальний графік відключень на шість черг

Чому мій будинок відключають, а в сусідів є світло? Відповіді на поширені питання вінничан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up