ТМ «LOVARE» дарує подорож до Парижа на день закоханих!!! (Новини компаній)

ТМ LOVARE, авторська колекція композицій на основі чорного та зеленого чаю, ягід, квітів, трав і фруктів, вітає вас із Міжнародним днем чаю та запрошує взяти участь у конкурсі на кращу історію про любов.

Напишіть свою розповідь та отримайте один з чудових наборів чайних асорті від ТМ LOVARE або романтичну подорож для двох до Парижа!

Умови конкурсу в даній статті та в газеті RIA.

ТМ «LOVARE» дарує подорож до Парижа на день закоханих!!! (Новини компаній)

Конкурс «Історія кохання»

Чайний бренд LOVARE та редакція газети RIA оголошують конкурс на кращу розповідь про любов!

Умови участі у конкурсі:

  1. Пригадайте історію вашого кохання, напишіть про неї невелику розповідь.* 
  2. Вкажіть у супровідному листі ваше справжнє ім’я, прізвище та контактний номер телефону.**
  3. Надішліть історію та супровідний лист на e-mail: pr@monomakh.com.ua до 1 лютого 2018 р.
  4. Найцікавіші історії будуть публікуватися у газеті RIA з 3 січня по 14 лютого 2018 р.
  5. Кожен Автор опублікованої історії отримає подарунок: набір «Портфельчик асорті» ТМ LOVARE – колекцію з 12 найбільш популярними видами чаю в оригінальному виконанні у вигляді портфельчика з ручкою.***
  6. Автор найкращої розповіді отримає у подарунок романтичну подорож на двох до Парижа.****
  7. Редакція лишає за собою право здійснювати скорочення, коректуру та літературне редагування історій, не впливаючи на їхній зміст.  
  8. Листи на конкурс можна відправити  з 13 грудня 2017 р. по 1 лютого 2018 р.*****
  9. У конкурсі мають право брати участь громадяни України, що досягли 18 років.


* Учасники конкурсу (автори листів) гарантують, що авторство розповідей належить винятково їм та несуть особисту відповідальність за порушення авторського права, якщо таке буде встановлено, відповідно до чинного законодавства України.
** Відправляючи листа, учасники конкурсу автоматично дають згоду на захист та обробку персональних даних відповідно до чинного законодавства України. Автор, що став Переможцем конкурсу, у момент відправки листа дає згоду на проведення фотозйомки себе та особи, у супроводі якої Переможець відвідає Париж відповідно до умов цього Конкурсу, а також публікації цього фото та імені і прізвища Автора, імені і прізвища особи, у супроводі якої Переможець відвідає Париж відповідно до умов цього Конкурсу, у газеті RIA 14 лютого 2018 р. Співробітники редакції газети RIA та члени їх родин, співробітники АТ «Мономах» та члени їх родин не беруть участь у конкурсі з етичних міркувань.
***Портфельчики LOVARE авторам опублікованих історій вручаються у редакції газети RІА за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 2а, телефон для довідок (0432) 555-111. Під отриманням подарунка варто розуміти можливість придбання товару за ціною 1 грн із ПДВ.
**** Отримання подорожі до Парижа у подарунок означає отримання двох авіаквитків за маршрутом Київ-Париж-Київ у погоджені з Переможцем конкурсу терміни. Квитки вручаються представником компанії АТ «Мономах» у редакції газети RIA за адресою: м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 2а.
***** Листи, отримані після 00.00 годин 2 лютого 2018 р., розглядатися не будуть. 
Рішення журі конкурсу про публікацію історій та визначення Переможця є остаточними та оскарженню не підлягають. 
Суперечки щодо участі та умов проведення конкурсу не розглядаються. 
Участь у конкурсі є добровільною та не передбачає придбання будь-яких товарів чи послуг.


 

Історія кохання «Любов приходить тихо»

Що таке кохання? Ми  часто ставимо перед собою це питання, але точної відповіді та однозначного визначення немає...
Найкраща випускниця, відмінниця Катерина світилася від щастя та радості – щойно вона отримала свій атестат з відзнакою про закінчення школи. Але раптом дівчина насупила брови – на порозі актової зали з’явився Сашко, веселий, усміхнений і ще й з величезним букетом троянд. «Я ж просила не приходити на мій випускний», – подумала Катруся і нахмурилася. Але оточуючі зустріли парубка привітно, адже він був найкращим минулорічним випускником, студентом медичного вишу. Навколо Сашка одразу зібралася юрба. Хлопець з посмішкою розповідав про навчання та друзів і непомітно позирав у протилежний бік зали, де стояла серед подруг Катерина. І от він, нарешті, підійшов до випускниці та вручив троянди: «Привіт! Пробач за затримку… Це тобі».
Цілий вечір парубок не зводив закоханого погляду з Катрусі. А вона кружляла у танцях з іншими, лише декілька разів поблажливо дозволила Сашкові повальсувати з нею. Куди він подінется, адже вони зустрічаються з п’ятого класу і завжди, по першому слову, Сашко з’являвся на підмогу! Катруся так звикла до уваги і допомоги Сашка, що перестала звертати на нього увагу, сприймала друга, як належне.
Та проминув випускний, і Катруся вступила до інституту. Обрала теж медичний, але бажаного факультету не було у місцевому виші, тож довелося вступати у Одесі. Студентський вихор закрутив юну студентку. А тим часом Сашка забрали до війська. Через рік він повернувся і все почалося спочатку. Довгі  прогулянки нічною Одесою, туристичні походи з друзями... І навіть відстань Вінниця-Одеса здавалася дрібницею. А Катерина побачила його вже іншими очима: доброго, порядного, люблячого і такого рідного!
…З тих пір минуло 30 років. Ми з моїм коханим за ці роки не розлучались ні на день, навіть працюємо разом на медичній ниві, виростили двох чудових синів, побудували дім, а біля будинку Сашко вирощує троянди, в які він теж закоханий змолоду і які він дарував мені на випускному.
Можливо, це і є кохання – коли не хочеться розлучатись ні на хвилину, коли хочеш відчути підтримку саме тоді, коли вона дуже потрібна. І моя порада молодим дівчаткам: уважніше придивіться до тих, хто поряд, адже велике кохання часто приходить дуже тихо і непомітно.  

Катерина  Лещенко

 


 

Історія кохання «Ти мовчиш...»

Молодість! Як приємно згадувати ті роки,коли ми закохувались – вперше, по-справжньому… Після училища я почав працювати, лагодив взуття в центрі міста. Гарний колектив, хлопці були старші за мене. В обідню перерву сідали разом за стіл та обідали стравами, які кожен приносив із собою з дому.
Але через деякий час захотілось гаряченького, і я вирішив сходити до кафе. Зробивши заказ, прослуховував пісні з магнітофону. Згадав, що в мене є касета. Попросив, щоб поставили мою касету, з повільними, хітовими піснями на той час. Ось і пельмені принесли, як виявилось дуже-дуже смачними. Я спитав офіціанта, чи можу поговорити з кухарем, щоб подякувати йому за таку смакоту. Яке ж було моє здивування,коли вийшла гарнюня молода дівчина. Я закохався у неї з першого погляду! На вулиці стояла зима, а в мене в душі співали пташки, наче навесні!
— Дякую за пельмені, смачніших ще ніколи куштував! До речі, я – Саня.
— Олена. Будемо знайомі.
Вона присіла напроти мене, в залі було пусто. Тільки ми. З магнітофона чути було Тетяну Буланову: «Ти мовчиш, куриш та мовчиш»... Ми дивились один на одного, не зводячи очей, та слухали пісню.
Коли ввечері Оленка вийшла з кафе, я чекав її з букетом квітів. Навіть не пам’ятаю, про що розповідав у той вечір, коли йшли по алеї парку, але то було не так важливо. Ми були молоді та закохані.
А через місяць, перед новим роком, мене призвали до армії. На відстані наше кохання ставало ще міцнішим.
Промайнули вісім місяців служби, мене відпустили на два дні додому. Приїхавши до міста, в першу чергу побіг до неї. Зайшовши до кафе, побачив її з підносом, який через секунду опинився на підлозі разом з посудом, а кохана – в моїх обіймах. Ми провели разом два дні та дві ночі, я повернувся до військової частини на добу пізніше, за що мене запроторили на «губу» на десять днів. Але я ні про що не жалкував.
Листи писали одне одному майже кожен день. А коли демобілізувався – купив найкращий букет квітів і одразу помчав до неї, до коханої! Через п’ять років відгуляли гарне весілля… Минуло вже шістнадцять років, але почуття один до одного залишились такі ж, як тоді, коли побачили одне одного вперше. У нас підростає двоє діточок, дівчинка та хлопчик.
Час магнітофонів давно минув, прийшла черга гаджетів та інтернету. Але інколи з нашого вікна можна почути тихе:
— Ти мовчиш, куриш та мовчиш...

Олександр Маєвський


 

Новинки ТМ LOVARE

Не знаєте, де купити чай LOVARE? Телефонуйте: 067-432-29-10 та дізнавайтесь адресу найближчого до вас магазину з нашою продукцією!

21:30 На наступному тижні світло вимикатимуть на чотирьох вінницьких вулицях photo_camera 20:27 У Вінниці пройде фотовиставка, присвячена Всесвітньому флешмобу на підтримку єдності України 18:40 Слухай вінницьке: «Небесні мапи» – нова відеоробота акустичного дуету Jazzforacat play_circle_filled 17:22 Огляд кінотеатрів Вінниці: ціна, комфорт та «фішки» закладів photo_camera 16:52 На День Соборності вінничани утворять ланцюг єднання play_circle_filled photo_camera 16:17 Штучне дихання, кровотечі та травми. Як працівників «Vin Smart» вчили основам першої меддопомоги photo_camera 15:32 Вперше у Вінниці: знайомимося із гуртом «Мґзавребі», музичним символом Грузії play_circle_filled 15:30 Завідуюча банку привласнила гроші клієнта, а йому за них нарахували відсотки 14:45 «Криваве жлобство» у Вінниці: активісти провели акцію проти хутряної промисловості photo_camera 14:00 Поки в хаті пенсіонера шукали наркотики, він їх палив у грубі photo_camera 12:57 У центрі Вінниці столітню школу обладнали підсвіткою photo_camera 12:21 Весь рік у літньому одязі. На Вінниччині живе морозостійкий чоловік play_circle_filled 12:19 Життя у пітьмі: У Вінниці незрячих навчають на в’язальних машинах
photo_camera

Другу школу-гімназію, що у по вулиці Соборній, прикрасили підсвіткою. Вмикають її у нічний час.

Чи можна навчити незрячу людину працювати на в’язальній машині?І не тільки. Як поєднати навчання з реабілітацією – лікувальною...

photo_camera

.В Україну знову завітає циклон. Цього разу країну вкриє мокрий сніг та навіть дощ. Також прогнозують сильний вітер.

Цієї ночі невідомі пошкодили авто активісту з села Медвеже Вушко Леонідові Назаренку. Щоб ніхто не вийшов з під’їзду,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up