Горіли два гектари. Рятувальники продовжують гасити пожежі в екосистемах

- Вчора, 21 травня, рятувальники Вінниччини ліквідували чотири пожежі сухої рослинності. Вогонь охопив площу у два гектари.
Минулої доби на відкритих територіях області зафіксували чотири пожежі. Рятувальникам довелось виїжджати на ліквідацію пожеж сміття, сухої трави та очерету. Загальна площа загорянь склала близько 2 га.
— Спалювання сухої рослинності та сміття завдає великої шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період, — підкреслюють у Головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області.
До ліквідації пожеж від ДСНС залучалось чотири одиниці спецтехніки та 16 людей з особового складу.
Якщо ви помітили загоряння в лісах та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».
В Україні, нагадаємо, заборонено палити сухе листя, траву та сміття. Вінницькі рятувальники нагадали про шкоду для довкілля та небезпеку від таких дій. Детальніше у матеріалі:
Читайте також:
У багатоповерхівці на Пирогова горіла квартира. Постраждала 90-річна вінничанка
Пожежники та «швидка» на Келецькій: горів гіпермаркет Plaza Park
Пожежа на Юності: у квартирі загорілися холодильник та тостер
Чорний стовп диму здіймався до неба. У Козятині горів будинок
Коротке замикання: горіла квартира у висотці на 600-річчя
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Завжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6