Гарячої води не буде до 20.00, холодну подадуть раніше: адреси, де вимкнули послуги

Гарячої води не буде до 20.00, холодну подадуть раніше: адреси, де вимкнули послуги
  • Оприлюднили адреси, де сьогодні, 13 червня, проводитимуть планові заходи на мережах. Дивіться, чи є ваша у списку.

У четвер, 13 червня, комунальні служби Вінниці працюють у штатному режимі. Громадський транспорт курсує відповідно до графіків.

«Нестабільна погода не впливає на роботу муніципальних підрозділів», — зазначила начальниця відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» Антоніна Іващук.

Наразі бригади облводоканалу лагодять водогони за адресами:

Відео дня
  • вул. М. Зерова, 2;
  • вул. Матроса Кішки, 16;
  • вул. О. Бурбело, 5;
  • вул. Пирогова, 144;
  • вул. Келецька, 85.

Водопостачання відновлять невдовзі.

Міськтеплоенерго повідомляє про призупинення подачі гарячої води до будинків:

  • вул. Пирогова, 55, 59-А, 67-А, 73-А, 89-А, 97-А, 99, 103-А, 111-А, 115А, 117-А;
  • вул. Князів Коріатовичів, 189;
  • вул. Р. Скалецького, 32-А, 41;
  • вул. Академіка Ющенка, 14.

Причина — ліквідація наслідків пошкодження мережі. Орієнтовний час відновлення послуги — 20.00.

Сьогодні, 13 червня, погодинні знеструмлення на Вінниччині застосовувати планують, інформує «Вінницяобленерго».

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Відзначимо, що прессекретарка АТ «Вінницяобленерго» Юлія Великотрав у коментарі журналісту «20 хвилин» розповіла, що у нашому місті та області вже діють різноманітні графіки відключення світла. Найбільш дошкульним наразі є графік аварійних відключень або так званий ГАВ. 

 

Читайте також:

По області ввели аварійні відключення світла. Чотири населені пункти повністю знеструмлені

 Погодинні відключення світла на Вінниччині: оприлюднили список черг на знеструмлення

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up