Анісімцева пам’ятають… Врукопашну билися військові, поліцейські і цивільні

Гвардійці з в/ч 3008 другий рік поспіль перемагають на турнірі з рукопашного бою памяті Ігоря Анісімцева
  • Турнір з рукопашного бою п’ятий рік поспіль провели у Вінниці. Змагання присвячені полковнику Анісімцеву, який передчасно пішов з життя.
  • Понад сто спортсменів, військових і цивільних, з декількох областей виборювали першість. Хто став переможцем?

Командну перемогу здобули військові з частини 3008 Національної гвардії України. У фіналі вони зійшлися у бою з титулованими суперниками з команди обласної поліції. Гвардійці виявилися сильнішими.

Команда поліцейських на другому місці. На третій сходинці п’єдесталу спортсмени з парашутно-десантної школи з Погребища.

До речі, гвардійці з в/ч 3008 другий рік поспіль виборюють перемогу на турнірі.

Змагання присвячують пам’яті колишнього Почесного президента федерації рукопашного бою області полковника міліції Ігоря Анісімцева. Участь у них беруть не тільки вінничани. Цього року на турнір приїхали рукопашні бійці з Волинської, Дніпропетровської, Хмельницької області. Волинь представляли одразу дві команди.

Виступали спортсмени з Томашполя, Ямполя, Калинівки, Крижополя, Погребища, Чечельника.

Учасники турніру оплесками привітали дружину Ігоря Анісімцева — пані Наталію, а також сина Олега. Разом з ними на турнір прийшли друзі, знайомі  полковника.

Людина живе доти, доки її пам’ятають. Про полковника Анісімцева, який був професіоналом, щирою людиною, зберігається гарна пам'ять.

По вулиці Гонти перекинулась біла «ГАЗель»