Фінансист Олексій Геращенко прочитає вінничанам лекцію з економіки

Про еволюцію економічних поглядів та майбутні фінансові тренди, у Вінниці 10 грудня на презентації україномовного видання  власної книги “Економіка XIX”  говоритиме один із кращих економістів України та викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Олексій Геращенко.

 

Фінансист Олексій Геращенко прочитає вінничанам лекцію з економіки

Зустріч розпочнеться об 11.00 в арт-кафе «The Factory». Слухачі зможуть почути безкоштовну лекцію  про економіку простими словами та краще зрозуміти суть економічних процесів. Далі відбудеться презентація доповненої україномовної версії книги «Економіка XIX». Автор книги Олексій  Геращенко - фінансист, підприємець, громадський активіст, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи. Веде авторський курс фінансового менеджменту в рамках навчання на ступінь MBA і загальнодоступні економічні та фінансові лекції на платформі онлайн-університету Prometheus.

Книга видана в 2015 році і стала бестселером інтернет-магазину ділової літератури kniga.biz.  Цієї осені вийшло друге, доповнене і перероблене видання «Економіки XXI». Зміст поділений на три глобальні блоки: економіка країни,  підприємства та людини. Доступно і просто автор описує еволюцію економічної думки, сучасні економічні ідеї і заглядає в майбутнє: які професії вже завтра замінять роботи, та як трансформуються гроші найближчим часом.

— Ця книга стане настільною не лише для економістів, а й  взагалі усіх, - каже засновник освітньої платформи RIAhub Євгеній Ільчук.— Чи ви хочете зрозуміти економічні процеси в Україні та світі, відкрити свій бізнес, або опанувати навички персональної фінансової грамотності  — почніть з книги «Економіка XIX».

Після презентації книги присутні зможуть поспілкуватися з Олексієм Геращенком за чашкою чаю в атмосфері затишного арт-кафе та отримати відповіді на всі питання, які з’явились протягом заходу. Організатор презентації - RIAhub. Вхід вільний, за умови попередньої реєстрації. Деталі за телефоном: (063) 226 22 18

 
Коментарі (1)

Ви не авторизовані

  • Иванов Иван

    Коментар видалено...
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook