Будемо з водою

У Літині завершено прокладання центральної магістралі водогону (перша черга) для жителів мікрорайону Фоса.
Будемо з водою

       У Літині завершено прокладання центральної магістралі водогону (перша черга) для жителів мікрорайону Фоса. У цьому році Літинська селищна рада та ТОВ «Трансагробуд» (м. Київ) уклали договір на проведення робіт, а саме: буріння артсвердловини, встановлення водонапірної башти та прокладання мережі водопостачання по вулицях Молодіжна, Кармелюка, Незалежності, Пшеничне поле, Суверенна, Новітня. 1 листопада Літинський селищний голова Анатолій Бичок побував на вулиці Молодіжна та проконтролював хід реалізації проекту будівництва.

За словами майстра бригади з прокладання зовнішніх водопроводів Володимира Кушніра, за три місяці виконано 90% запланованих на поточний рік робіт. Так, прокладено магістральний водогін протяжністю 3 км 53 м, побудовано 13 колодязів із забірною арматурою, облаштовано 2 пожежних гідранти, залито фундамент під водонапірну башту, виставлено анкера. Окремо збудовано 2 колодязі біля башти і на свердловині. На даному етапі завершується обварювання башти.

Незабаром майстри приступлять до монтажу. Володимир Васильович розповів, що бригада має спочатку облаштувати колодязь на свердловині, а після монтажу башти – і колодязь біля неї. Далі за планом - обвалування башти і свердловини, підключення до підстанції, а потім - прокачування, дезінфекція та запуск води.

Селищний голова подякував бригаді за якісне проведення робіт.

-Чимало жителів вулиць, суміжних з новозбудованою лінією водогону, об’єдналися у вуличні комітети та провели роботи по під’єднанню приватних будинків до мережі водопостачання. – додав Анатолій Іванович. – Маю надію, що в найближчий час мої дорогі літинчани будуть з водою.

Коментарі
17:11 Вінницький аеропорт знову замінували. Така ж "погроза" в Києві, Одесі і Івано-Франківську 16:46 В парк Горького завезли каркас для новорічної ялинки photo_camera 16:30 Стипендію Президента України отримуватиме спортсменка з Вінниці 16:21 Як у Вінниці умістилися Корея, Париж і Куба? Про мікрорайони міста photo_camera 15:55 Пам'ять вінницьких тренерів з футболу вшанували обласним турніром ветеранів photo_camera 15:27 У Сервісному центрі на двері поставили «домофон». Кажуть, що буде режимний об’єкт, але пропускатимуть усіх photo_camera 15:22 Водійське посвідчення буде дійсним лише два роки. А що далі? 15:21 У «Вінницькій реберні» кожен бажаючий може стати ревізором і перевірити чистоту кухні. Але є дві умови (Новини компаній) 15:20 У ДонНУ два викладача попалися на хабарі. Взяли тисячу доларів photo_camera 14:14 У Жмеринці «ВАЗ» збив 8-річного школяра. Дитина у лікарні photo_camera 14:14 Голод 46-47: «Мого батька посадили на 10 років за 2 качани кукурудзи» 13:07 Група компаній «Автомир» оголошує дні Чорної П’ятниці! (Новини компаній) 12:57 На одному із міських перехресть не розминулась вантажівка та легковик photo_camera
photo_camera

Для того, щоб потрапити у приміщення Регіонального сервісного центру області, потрібно, щоб ваше обличчя сподобалося його...

За попередніми даними, автівки зіштовхнулися через недотримання “Фордом” безпечної дистанції

photo_camera

У Вінниці презентували портрети героїв Небесної сотні, які відобразили на яйцях. Загалом представлена 101 робота.

photo_camera

На Вінниччині сталося два ДТП з потерпілими. В одному із них травмувалася жінка, у іншому загинув молодий чоловік.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up