Будемо з водою

У Літині завершено прокладання центральної магістралі водогону (перша черга) для жителів мікрорайону Фоса.
Будемо з водою

       У Літині завершено прокладання центральної магістралі водогону (перша черга) для жителів мікрорайону Фоса. У цьому році Літинська селищна рада та ТОВ «Трансагробуд» (м. Київ) уклали договір на проведення робіт, а саме: буріння артсвердловини, встановлення водонапірної башти та прокладання мережі водопостачання по вулицях Молодіжна, Кармелюка, Незалежності, Пшеничне поле, Суверенна, Новітня. 1 листопада Літинський селищний голова Анатолій Бичок побував на вулиці Молодіжна та проконтролював хід реалізації проекту будівництва.

За словами майстра бригади з прокладання зовнішніх водопроводів Володимира Кушніра, за три місяці виконано 90% запланованих на поточний рік робіт. Так, прокладено магістральний водогін протяжністю 3 км 53 м, побудовано 13 колодязів із забірною арматурою, облаштовано 2 пожежних гідранти, залито фундамент під водонапірну башту, виставлено анкера. Окремо збудовано 2 колодязі біля башти і на свердловині. На даному етапі завершується обварювання башти.

Незабаром майстри приступлять до монтажу. Володимир Васильович розповів, що бригада має спочатку облаштувати колодязь на свердловині, а після монтажу башти – і колодязь біля неї. Далі за планом - обвалування башти і свердловини, підключення до підстанції, а потім - прокачування, дезінфекція та запуск води.

Селищний голова подякував бригаді за якісне проведення робіт.

-Чимало жителів вулиць, суміжних з новозбудованою лінією водогону, об’єдналися у вуличні комітети та провели роботи по під’єднанню приватних будинків до мережі водопостачання. – додав Анатолій Іванович. – Маю надію, що в найближчий час мої дорогі літинчани будуть з водою.

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook