З Новим роком і новим сайтом "20 хвилин"! Перейти

Будемо з водою

56 переглядів

Читач написав на сайт:

У Літині завершено прокладання центральної магістралі водогону (перша черга) для жителів мікрорайону Фоса.

Читач написав на сайт:

       У Літині завершено прокладання центральної магістралі водогону (перша черга) для жителів мікрорайону Фоса. У цьому році Літинська селищна рада та ТОВ «Трансагробуд» (м. Київ) уклали договір на проведення робіт, а саме: буріння артсвердловини, встановлення водонапірної башти та прокладання мережі водопостачання по вулицях Молодіжна, Кармелюка, Незалежності, Пшеничне поле, Суверенна, Новітня. 1 листопада Літинський селищний голова Анатолій Бичок побував на вулиці Молодіжна та проконтролював хід реалізації проекту будівництва.

За словами майстра бригади з прокладання зовнішніх водопроводів Володимира Кушніра, за три місяці виконано 90% запланованих на поточний рік робіт. Так, прокладено магістральний водогін протяжністю 3 км 53 м, побудовано 13 колодязів із забірною арматурою, облаштовано 2 пожежних гідранти, залито фундамент під водонапірну башту, виставлено анкера. Окремо збудовано 2 колодязі біля башти і на свердловині. На даному етапі завершується обварювання башти.

Незабаром майстри приступлять до монтажу. Володимир Васильович розповів, що бригада має спочатку облаштувати колодязь на свердловині, а після монтажу башти – і колодязь біля неї. Далі за планом - обвалування башти і свердловини, підключення до підстанції, а потім - прокачування, дезінфекція та запуск води.

Селищний голова подякував бригаді за якісне проведення робіт.

-Чимало жителів вулиць, суміжних з новозбудованою лінією водогону, об’єдналися у вуличні комітети та провели роботи по під’єднанню приватних будинків до мережі водопостачання. – додав Анатолій Іванович. – Маю надію, що в найближчий час мої дорогі літинчани будуть з водою.

Інші статті по темі:
Читайте актуальну інформацію та залишайте свої відгуки про хостели на сайті 20.ua . Ваші відгуки про послуги у Вінниці на 20.ua
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Найчастіше читають

Дітей та жінок після ДТП відпоювали в поліції гарячим чаєм
10 січня 2017
1

В неділю, 8 січня 2017 року, в Літині, що у Вінницькій області стались дві ДТП. На щастя, без постраждалих.

ЗАЯВА Громадянської мережі ОПОРА щодо проекту Енергетичної стратегії України до 2035 року
сьогодні 18:22
Громадянська мережа ОПОРА наголошує на тому, що проект Енергетичної стратегії потребує доопрацювань, зокрема значного збільшення частки ВДЕ у 2035 році.
По темі

Від Читачів

Дивитись всі >

RIA

Розсилка новин

Ми у соц. мережах