Вінницька "Грація" їде в Болгарію

Неодноразовий лауреат і переможець міжнародних фестивалів і конкурсів - вінницький ансамль "Грація" збирається на черговий фестиваль до Болгарії. Нещодавно вони повернулися з фестивалю в Польщі, звідки привезли безліч позитивних емоцій і нових ідей.
Вінницька "Грація" їде в Болгарію

 Нещодавно вінницький зразковий ансамбль танцю "Грація" повернувся з відктриття фестивалю в Польщі. На фестиваль їздив молодший склад - діти від 8 до 12 років,та середній - 13-16 років.Також, цей фестиваль став першим міжнародним досвідом для Вінницького ансамблю барабанщиць.

Діти з захопленням згадують свої пригоди у Польщі і з нетерпінням чекають наступної поїздки.
-Нам проводили багато екскурсій, ми знайомилися з історією міста, - говорить учасник фестивалю Влад Кісільов. - На репетиціях звісно втомлювалися, але воно того варте. Дуже багато побачили і навчилися. Хочемо приїхати туди ще. Хотілося б, щоб і наші друзі з Польщі приїхали до нас у Вінницю


-Мені дуже сподобалось на фестивалі,- говорить учасниця середнього концертного складу Наталя Лиса. - Були чудові команди і дуже гарні постановки. Також дуже порадувала погода. Всі дні було сонячно і ми змогли гарно відпочити.


Фестиваль був досить серйозним і відповідальним, діти гідно представили нашу країну поряд з представниками Росії, Болгарії, Німеччини, Угорщини, Румунії, Білорусі, Македонії, Молдови, Литви і Казахстана.


-На фестивалі панувала справді дружня атмосфера,- дуже сподобалося відношення тренерів до нас, - говорить учасник Андрій Чумак. - Ми одна велика сім`я.


В березні ансамбль взяв тижневий семінар в іменитого хореографа-постановщика Миколи Гречушникова. Саме він поставив їм п`ять танців, три з яких покищо тримають в таємниці.

-Зараз ми збираємося в Болгарію на міжнародний фестиваль "Сонце.Радість.Краса.", який стартує 12 червня, - говорить Павло Мацюк. - Ми вже вдруге братимемо участь в цему фестивалі.Цього разу ми візьмемо, середній концертний склад, бо молодшим буде складно поєднати дві поїздки які виявилися поруч. Ми поїдемо на 15 днів, це чудова нагода поєднати участь у фестивалі відпочинок. Також у серпні ми плануємо знову відвідати Польщу. Щорічно там проводиться фестиваль "Дожинки". Це щось, накшталт наших обжинок, і наш ансамбль є їх постійним гостем.

В ансамблі задіяні близько 500 дітей. Всього є пять концертних складів, в кожному з них близько 120-150 танцюристів. Щороку ансамбль бере участь в понад 100-150 концертах, фестивалях і конкурсах міського, обласного, Всеукраїнського і міжнародного рівня.

- Для того щоб потрапити в концертний склад треба бути старанним і уважним, - говорить тренер Павло Мацюк. - На цих дітях лежить велика відповідальність, бо одна помилка ставить під загрозу успіх виступу всього складу.

Крім зразкового ансамблю танцю, активно розвивається і Ансамбль барабанщиць Вінницького міського палацу дітей і юнацтва. Який був заснований у вересні 2009 року.Керує ансамблем Михайло Мацюк. Барабанщиці ще не мають великого досвіду виступів на міжнародному рівні, але у Вінниці вони вже гучно заявили про себе і є фаворитами на багатьох місцевих концертах.

Ансамбль барабанщиць крокує центральною площею Польського міста Krynica-Zdrój.

"Вальс квітів" у виконанні молодшого концертного складу.

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook