Онлайн-конференція з гуртом Port Mone

Хороша музика ще ніколи не шкодила здоров’ю. Тож 10 листопада білоруське тріо Port Mone — одне з найбільших музичних відкриттів Міжнародного фестивалю «АртПоле’2009» — таки розпочинає свій тур Україною. У п'ятницю, 13 листопада, о 20:00, Port Mone виступатиме у Вінниці, у клубі «Portal», що знаходиться за адресою: вул. Театральна, 24. А поки що ви можете поставити хлопцям з Білорусі ваші запитання.
Онлайн-конференція з гуртом Port Mone

Музиканти гурту в середу, 11 листопада, в режимі онлайн-конференції відповідатимуть вам.
Музиканти виберуть найкращі запитання та нагородять авторів призами (переможців буде обрано з числа зареєстрованих користувачів цього сайту. Не забудьте зареєструватися).

УВАГА!!! ВІД РЕДАКЦІЇ (додано 13.11.09)!!!
Сьогодні стало відомо, що організатори вирішили змінити місце проведення концерту гурту.
Отже, сьогодні, 13.11.09, о 20.00 гурт Port Mone чекає слухачів у ресторані "У Флінта" за адресою: вулиця Визволення, 8 (вище кінотеатру "Росія").

Довідка
Тріо Port Mone створене в 2005 році.

 

 

Учасники:
Олексій Ворсоба - акордеон
Олексій Ванчук - бас-гітара
Сергій Кравченко - перкусія.
За час свого існування гурт гастролював в Білорусі, Польщі, Литві, Росії, неодноразово був у ефірі як російських, так і білоруських радіостанцій, виступав на фестивалях "Muzyczne Smaki Europy" (Польща), "Пустые Холмы" (Росія), "Festival of puppet theatres" (Іран), "Kultflux" (Литва), "S.K.I.F." (Росія), "АртПоле'2009" (Україна) та ін.

Кілька композицій Port Mone видавалися у музичних збірках в Шотландії, Швеції та Росії, а 1 жовтня цього року видано дебютний альбом гурту - "DiP".

Музиканти Port Mone стверджують, що завжди можна перетворити на музичний твір навколишній акустичний хаос. Вони навмисне намагаються зробити свої композиції доступними, досягаючи необхідного ефекту завдяки незначним змінам фактури та способу музичного висловлювання, непомітно й м'яко трансформуючи простір, підштовхуючи слухача до зустрічі з самим собою.
Акордеон, перкусія й бас видають спокійні й ненав'язливі мелодії, ніби бавлячись, легко перехоплюють і підтримують один одного. Музика живе, дихає, розвивається й веде у відкритий простір, у безмежжя.Виникає відчуття, що музиканти лише дають їй зазвучати, підкреслюють її дивовижність і дбають про те, щоб не зіпсувати зайвими невиправданими звуками. А від слухачів для повного усвідомлення цієї музики необхідна увага, покірливість та відвага.

Залишайте ваші запитання до музикантів гурту нижче, у формі для коментарів. Ще раз нагадуємо, що переможців буде обрано з числа зареєстрованих користувачів цього сайту. Будь ласка, не забудьте зареєструватися.

 

Коментарі (31)

Ви не авторизовані

 • Anonymous

  Автоломбарды москвы: наличные под залог ПТС по ставке от 0,15 процента в день. Займ под залог автомобиля на лючших условиях.
 • Anonymous

  Коментар видалено...
 • Anonymous

  Коментар видалено...
 • Anonymous

  Коментар видалено...
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up