Легкий заробіток: на Вишеньці зловили 20-річного «закладчика» наркотиків

Легкий заробіток: на Вишеньці зловили 20-річного «закладчика» наркотиків

У неділю, 26 травня 2019 року, у Вінниці копи патрулювали проспект Юності. Їх увагу привернув хлопець. Що було далі, розповіли у патрульній поліції.

Поліцейські зустріли дорогою молодика, котрий занервував, побачивши правоохоронців. За словами правоохоронців, вони вирішили перевірити підозрілого громадянина, який при наближенні інспекторів, одразу змінив напрямок руху, що викликало ще більшу підозру.

— Під час поверхневої перевірки у 20-річного правопорушника виявили 10 розфасованих згортків з порошкоподібною речовиною, ймовірно наркотичною, в упаковці від кави, а також ще 2 згортки у сумці та гаманці, — розказують у відомстві.

Відео дня

Юнак пояснив поліції, що переносив згортки та встановлював так звані «закладки» за грошову винагороду.

Наразі на місце події прибула слідчо-оперативна група для встановлення усіх обставин події. Вилучене направлено на експертизу.

Слідством відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.307 КК України. За незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до 8 років

Читайте також:

На Вінниччині СБУ накрила наркодилера, який заробляв до 100 тисяч в місяць

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Igor Kudryavskiy
    По чем опиум для народа???))))
  • Жора
    Закладки обычно они носят в пакетах от Сильпо или АТБ , типа идёт с магазина. А понять его легко , он идёт как робот, и боится ) . Такие клоуны ходят)
  • Юлия Поповская
    Краще б книги читав, і там ставив закладки. Більше користі би б було. А на наркотиках далеко не заїдеш
  • Алла Копчинская
    Dima Oleksiyovych
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:32 На Вінниччині готуються надавати допомогу ігрозалежним 18:50 Насіннєвий завод — найстаріше підприємство Вінниці, яке відкрили німці photo_camera 18:07 На Вінниччині заборонили відпочинок та купання на Дністрі 17:21 Шахрайство на ремонті доріг: підрядника судитимуть за крадіжку пів мільйона гривень Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 16:36 Козак Сіромаха презентував баладу «Моя Люба» — музичне зізнання жінці-берегині play_circle_filled 16:13 Трагедія на Південному Бузі: поблизу села Тростянчик загинув 29-річний чоловік 15:32 Зрубав ліс заради поля — на Гайсинщині фермер завдав збитків на 1,2 мільйона photo_camera 15:19 Україну «гойдатиме» від +20 до +40 градусів: прогноз погоди на тиждень 15:03 Кошовий отаман Іван Сірко народився у Мурафі: історики та краєзнавці це підтвердили 14:53 Британець Кайл Спрінг знову у Вінниці: завершив велопробіг через Європу заради дітей України play_circle_filled photo_camera 14:12 Вінничани вимагають повернути зупинку «Майдан Небесної Сотні» 14:02 Снайпери «Червоної Калини» розвінчують міфи про свою роботу: «Ми не одинаки, асистенти» photo_camera 13:13 Незламна оборона від ЗСУ: окупанти втратили 1240 бійців та купу техніки за добу photo_camera 12:05 «Ми кажемо вам дякуємо»: подружжя Зінченків оголосило про закриття ресторану в Києві 11:14 На Вінниччині горіли гектари стерні та житлові будинки photo_camera 10:20 Масове отруєння дорогою до Вінниці: 10 дітей госпіталізували з гострою кишковою інфекцією 09:21 На Вінниччині сапери знищили п'ять боєприпасів часів Другої світової війни photo_camera 08:41 Сьогодні вітаємо Антона та Степана. Історія, заборони та прикмети 13 липня 08:04 Вінниця віддає шану полеглому снайперу Володимиру Мухіну
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up