Які статки задекларували найзабезпеченіші керівники вінницьких лікарень

 • У багатьох головлікарів медичних закладів України є власний бізнес - приватна лабораторія, клініка або фармакологічна компанія.
 • Центр протидії корупції (ЦПК) проаналізував  десятки декларацій глав клінік.
 • Які прибутки мають вінницькі керівники, читайте далі.
Які статки задекларували найзабезпеченіші керівники вінницьких лікарень

За даними ЦПК, у багатьох головних лікарів є власний бізнес - приватна лабораторія, клініка або фармакологічна компанія. Пацієнтів, які приходять до них лікуватися в держклініки, направляють здавати аналізи або купувати ліки в потрібний заклад, що і забезпечує лікарській верхівці легальні надприбутки, пише Новое Время.

Чим володіють найзабезпеченіші вінницькі головні лікарі:

Головлікар Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру Володимир Шамрай володіє квартирою в Вінниці площею 160 кв.м., дачним будинком площею 60 кв.м. і чотирма земельними ділянками загальною площею 1,340 кв.м. у Вінницькій області, автомобілями Volkswagen Jetta 2015 року, Mitsubishi Pajero Wagon 2014 року і грошовими активами - $124,9 тис.

За останній рік сім’я Володимира Шамрая заробила майже 3,5 млн грн. І хоча дружина працює в цьому ж диспансері за 4 тис. грн на місяць, вона має досить успішний бізнес, кінцевим бенефіціаром якого є сам головний лікар.

Компанія дружини надає діагностичні послуги в сусідньому з онкодиспансером будинку, інформує "ЦПК".

Читайте також: У Вінниці кандидат від «Батьківщини» підкупляє виборців

Незважаючи на успішний бізнес дружини, головний лікар отримує і немалі гроші від фармацевтичних компаній. Так лише за минулий рік вони заплатили пану Шамраю більше 700 тис. грн. І всі з них – мають препарати для лікування онкохворих.

Скріншот з сайту "НВ"

 

Олександр Турський, головлікар Вінницької міської клінічної лікарні №1, володіє квартирою в Вінниці площею 123,7 кв.м., чотирма ділянками у Вінницькій і Житомирській областях загальною площею 2,7 га, автомобілем Lexus GX 470 2008 року і грошовими активами - $31, 7 тис. Він та його дружина Галина Турська, теж лікар-терапевт задекларували трохи більше 72 тисяч зарплати за рік.

Крім того має великий будинок в Вінниці і Євген Педаченко, директор Інституту нейрохірургії імені академіка А. П. Ромоданова НАМН України.

Скріншот з сайту "НВ"

Пропонуємо вам також ознайомитись з статками інших керівників медичних закладів:

 

Коментарі (4)

Ви не авторизовані

 • Валентин Старенко

  Це від того, що на корупцію в країні ніхто не звертав уваги протягом багатьох років. Та і зараз особливо не звертають якщо на то пішло. Зате соц. мережі блокувати вміють. Хоча те блокування можна  і обійти запросто через надійниий браузер FreeU але все ж...
 • Anonymous

  Коментар видалено...

  Ваня Лета reply Anonymous

  Вам вероятно лет 20-25, и вы здоровы и не обременены больными родственниками. Или относитесь к 1-5 % населения которые реально могут позволить себе 100% частную медицину. И я не говорю о частной медицине вроде альтамедики или оксвордметикал. А о клинике полного профиля, где сутки пребывания стоят от 5-7 тыс. грн.

  Хаят гос. медицину до первого банального аппендицита с перитонитом.

  Задунайский Торонтуй reply Anonymous

  Наивный....
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook