«Я паркуюсь як...»: активісти вчили водіїв правильно паркуватися (ВІДЕО)

 • Активісти вінницького «Дорожнього контролю» влаштували акцію «Я паркуюсь як му*ак» у центрі міста;
 • Шукали на Соборній автомобілі, які стояли з порушеннями правил дорожнього руху і клеїли їм на скло наклейки з написом «Я паркуюсь як му*ак»;
«Я паркуюсь як...»: активісти вчили водіїв правильно паркуватися (ВІДЕО)

За словами журналіста «ДК Вінниця» Дениса Климова, таку акцію вирішили провести через те, що машини, що припарковані неправильно, заважають руху громадського та іншого транспорту. Зараз, коли через перекриття Київського мосту транспортне навантаження на центр Вінниці зросло, проблема стала актуальною.

Зазвичай, водії порушують вимогу знаку 3.34 («Стоянка заборонена»), ставлять авто уздовж жовтої лінії (що є порушенням) або неподалік пішоходного переходу чи зупинки громадського транспорту.

Про те, чому поліція, здебільшого, не може оштрафувати порушників правил паркування, читайте у матеріалі «Стояти не можна штрафувати. Поліція безсила проти злісних порушників парковки».

Дивіться у відео, як проходила акція та що казали водії про неї:

Коментарі (22)

Ви не авторизовані

 • MegaGrinvich

  А як відносно машин на тротуарах ?  На протязі всього відео так і маячили за спиною..

  Artem Bondarenko reply MegaGrinvich

  На тротуаре не запрещено
 • Віт

  Ви б не наклейки клеїли цим самим псуючи ТЗ, хай не так сильно, але всеодно, а й шли б в мерію і добивались парковочних мість. Я розумію що Вам (активістам) хтось за це плате і Ви як маленькі діти ведетесь на це, при тому, що Ви незадумаючись що в людей бувають різні ситуації що деколи  приходиться і паркуватись в невстановлених містях. Знаків натикати простіше простішого, а побудувати паркінг на це нада вложити бабоси... жаль що  в нас люди не всі це розуміють...

  Максим Грищук reply Віт

  Не пиши дурниць.  Бачу по фото, що активісти клеїли наклейки недалеко від SkyPark. У SkyPark є повноцінний паркінг. Але людям простіше понаставляти авто посеред тротуару чи на парковках для інвалідів, ніж заплатити гроші за платну парковку і пройтись лишніх 150 метрів.

  Віт reply Максим Грищук

  Ще раз повторюю; є різні ситуації. Той паркінг не кожен знає про него. І я то взагалі про те що по  місту багато таких мість де понатикували знаки а машину реально немає де поставити. Далеко йти не треба. Вул привокзальна вдоль ринку привокзального. Таж сама ситуація з знакими. Приїхали бабушка з дедулюю купити мішок цибулі. Що їм їхати ХЗ куди і таскати на горбу того мішка? Бо одні ур..ди поставили знак, другі наліпили ліпака, а треті вже чекають щоб виписати протокол. Всі довольні, всім хорошо бо зробили добру справу. А реально за день таких ситуацій море...

  Sashko Stolyarov reply Максим Грищук

  Ти, ходячий паркінг, ти хоча б колись зоходив/заїжджав на той  паркінг? Спочатку зайди глянь(це безкоштовно), а тобі пиши тут

  Anonymous reply Sashko Stolyarov

  Я заезжал и не один раз. При желании место найти можно. Но некоторые водятлы и десяти метров лишних пройти леняться. В этом Максим прав на 100%. А тебе, пешеходу, что на парковке то делать? Или ты там подрабатываешь?  ))))

  Н.А.Глядач reply Anonymous

  Він там вєліки тирить :)

  Sashko Stolyarov reply Anonymous

  Машини паркую, це ж очевидно)
 • Вован Владімір

  сваліте н,,рен сасвайми наклейками снашева города мудаки

  Anonymous reply Вован Владімір

  Владимир! Я сражен наповал Вашим знанием русского языка. Уроки частные случайно не даете?  )))))))))
 • Sashko Stolyarov

  Клоуни. Де поліція? Одних штрафанути за хуліганство інших на парковку, а ви питаєте де гроші для бюджету знайти

  Anonymous reply Sashko Stolyarov

  Пропал мальчик Саша. Характерная примета - отзывается на слово "полиция".  ))))))))))   Давай Сашко "мочи" полицаев. Это же твой конек так сказать, призвание по жизни.  )))
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook