На площі Гагаріна визначено дві головні транспортні вулиці. Зміни з 22 червня

У Вінниці на площі Гагаріна змінили організацію дорожнього руху. Там обрали дві головні вулиці, незабаром встановлять нові знаки.

На площі Гагаріна визначено дві головні транспортні вулиці. Зміни з 22 червня

— З 22 червня внесено зміни в організацію дорожнього руху на площі Гагаріна (перехрестя вулиць Соборна – Пирогова – Хмельницьке шосе), а саме головною дорогою визначено вулиці Соборна, Пирогова, у зв’язку з тим, що по них рухається більшість транспорту. Прохання до водіїв звертати увагу на дорожні знаки та керуватись правилами дорожнього руху, — зазначають на сайті міськради.

Нагадаємо, вантажівкам через високу температуру обмежили рух по деяким дорогам. З переліком цих доріг можна ознайомитися ТУТ.

Коментарі (3)

Ви не авторизовані

  • Anonymous

    Коментар видалено...
  • Daily

    к этому перекрестку всего пару шагов и вам лень пройтись в такую классную погоду сделать фото .
  • Анонім

    Марія  Лєхова вміє здивувати читачів вмінням підібрати картинку  до викладеної інформації. Побачивши тролейбус на зустрічній полосі, та  знак забороняючий  рух авто по Соборній  у мене склалось враження що реформи у поліції завершились перемогою пана Геращенка та Шкіряка.  Я, як читач хв 2-3  дивився на картинку і думав.  Який світлий розум пустив тролейбус  по зустрічній полосі, та "вирішив розгрузити"  не лише київський міст а й центральний забороняючим знаком проїзду по соборній?.  Глянув на автора і зрозумів це професіонал .  Це геніально, викласти до інформації картинку  руху транспорту під час реконструкції площі Гагаріна, коли тролейбус тимчасово рухався по зустрічній. Дивно, але ніхто з колег Марії не звернув на це увагу.  Шановна Марія,  "Там обрали дві головні вулиці, незабаром встановлять нові знаки." - при викладенні матеріалу про встановлення нових знаків додайте картинку з 19 століття читачам це допоможе ВАС зрозуміти, та змініть рубрику з ГОЛОВНЕ на "ПРИКОЛОЛАСЬ", читачі це оцінять.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook