Геній Андрій Слюсарчук подав до суду за те, що його викрили

21
6127 переглядів

«Це мені дуже дало по мозгам», - каже Андрій Слюсарчук. Генія з Вінниці звинувачують в шахрайстві - за це він подав позов до суду.

Андрій Слюсарчук відмовляється коментувати статті про розслідування, що проводить видання «Експрес». Журналісти з’ясовують справжню біографію псевдопрофесора. В свою чергу Андрій Слюсарчук подав на газету до суду. Каже, всі ці публікації - замовлення.

Починаючи з 2011 року в українських та зарубіжних засобах масової інформації дедалі частіше з'являються статті, в яких піддаються сумніву феноменальні здібності Андрія Слюсарчука. Він називає себе вченим та нейрохірургом, професором та людиною, яка отримує державну фінансову підтримку за дорученням президента Віктора Януковича.
За різними даним Андрій Слюсарчук народився у Вінниці або у Житомирі, батьки так званого генія були лікарями та загинули у автокатастрофі. У 18 років він закінчив Московський медичний університет, захистив інтернатуру з нейрохірургії та довгий час працював у Москві. Також є дані про закінчення ним Вінницького медичного університету імені Пирогова.
Всеукраїнська газета «Експрес» (№120 (6017) 27.10-3.11 2011) викриває справжню біографію Слюсарчука, називаючи його живим втіленням Остапа Бендера.
Журналісти газети встановили, що Слюсарчук навчався у селі Гришкiвцi, Бердичівського району Житомирської області та училищі Козятину. Московський медуніверситет надав довідку редакції видання про те, що Андрій Слюсарчук у них не навчався. В журналі реєстрації дипломів прізвище Слюсарчука відсутнє. Але міліція та прокуратура кількох обласних центрів заперечує, що диплом - підробка.
До речі, відповіддю від головного управління вінницького обласного відділку міліції на офіційний запит від газети «RIA», з доданим до нього розслідуванням журналістів «Експресу» повідомляється, що «в області Слюсарчук А. Т. у карному розшуку міліції не проходив. Громадяни не заявляли на шахрайські дії, неправильне лікування, вимагання тощо».
Та ми знайшли свідка з Козятина, Ларису Кривошею, яка пам’ятає Слюсарчука після його навчання в Козятинському вищому професiйному училищі залiзничникiв.
- Він був в училищі після закінчення, навіть проводив сеанс гіпнозу в актовому залі і виглядав вже тоді цілком респектабельно, - каже Лариса. - А це було роки два після навчання. Він мені розповідав тоді, що навчається у Кашпіровського і хвалився подарунком - калькулятором на сонячних батарейках.
3 травня 2011 року у Вінниці проти Андрія Слюсарчука зіграв майстер з шахів Володимир Вусатюк, тренер шостої дитячо-юнацької спортивної школи. Зустріч була організована з ініціативи екс-губернатора Вінничини Олександра Домбровського. Двохгодинний матч проходив за присутності журналістів, тренерів і вихованців школи і завершився перемогою Андрія Слюсарчука.
- Десь на 32 ході я відчував, що партія мною прогнана, - каже Володимир Вусатюк. - Під час матчу ніяких навушників чи інших підозрілих приладів я не помітив. Та я навіть і не збирався цього робити, адже був зосередчений на самому процесі гри. За гру Слюсарчука можу сказати, що він грав дуже добре, хоча не найкращим чином розіграв дебют. А от після моєї сумнівної жертви фігури, він зробив всі дуже чіткі ходи. Якісь припущення чи висновки я робити не буду.


Та журналісти «Експресу» переконують: сфальсифікувати подібну гру може і дитина, завдяки навушникам. Навiть студент знає, що за 2080 гривень можна купити чудовий сучасний мiкронавушник завдовжки лише шість мiлiметрiв, який можна вмонтувати у слуховий канал, що робить його узагалi непомiтним. А далi - справа майстерностi. На виступі у Вінниці неподалiк вiд Слюсарчука перебував помiчник iз комп'ютером. Як працює функцiя розпiзнавання мови, за браком мiсця, не будемо пояснювати.
Та все це сам професор Слюсарчук заперечує. Нам вдалось поговорити з ним телефоном.
- Я не даю коментарів. Я подав позов до суду на газету «Експрес». Зараз йде слідство і будь-які коментарі з мого боку можуть мені ж нашкодити. Всі ці публікації бредові, це замовлення. Проте виправдовуватись я не збираюсь. Якщо я винен - мене притягнуть до відповідальності. Через два-три тижні ми будемо виходити на пряму конфронтацію, тоді я зможу сказати більше. В мене з’явилось багато знайомих, однокласників, одногрупників, пацієнтів, яких я в житті не бачив. Це все брєд сумашедшего. Ця ситуація мене дуже образила. Хоча по мозгам дала дуже сильно. Мені це неприємно. Я буду журналістів боятись, і тепер, вибачте за відвертість, я розумію чому Гонгадзе відрізали голову.  

Інші статті по темі:
Читають зараз: 1
(25)
Коментарі
img
img
Олексій 31.10.2011 18:37
з України

Що за заголовок? Слюсарчук не гідний звання геній, шахрай та вбивця.

img
Галина 01.11.2011 10:37
з України

Согласна - шарлатан и негодяй, но далеко не глупый, столько народу дурить.

img
Олексій 01.11.2011 14:18
з України

expres. ua/main/2011/10/13/51869 expres. ua/main/2011/10/20/52335 expres. ua/main/2011/10/27/52789

img
Anonimus 31.10.2011 19:30
з України

Не нужно быть врачом, чтоб поставить ему диагноз.

img
Anonimus 01.11.2011 11:33
з України

Якщо відсутні будь-які пострадавші, чого та Експрес лайно лиє на людину??? І, до речі, хто з гросмейстрів навіть з підказками може виграти у Рибки?

img
Володимир 01.11.2011 12:57
з України

А Вы внимательно читали статьи экспреса ? Пострадавших, по-моему, выше крыши...

img
Anonimus 03.11.2011 17:43
з України

а был ли мальчик? тоесть рыбка

img
Володимир 01.11.2011 12:55
з України

Пусть люди почитают expres. ua/main/2011/10/13/51869 expres. ua/main/2011/10/20/52335 expres. ua/main/2011/10/27/52789 П.С. Проблемы убрать.

img
Володимир 01.11.2011 13:03
з України

Извините. Пробелі убрать.

img
Anonimus 02.11.2011 16:08
з України

Извините. ПробелЫ

img
Вова 01.11.2011 13:28
з України

Его нужно в девятое отделение, больницы Ющенка положить, там чётко определят кто он такой, и какой он врач, и какой професор и за сколько купил диплом..

img
ибупрофен 01.11.2011 14:02
з України

есть мнение, что делать деньги на человеческом горе - это не хорошее занятие. а тем более брать нормальных здоровых молодых людей и им внушать наличие у них смертельных болезней. за это там по головке не погладят. вот и результат. и это только цветочки. он наделал очень много ошибок, но самая непростительная сосотоит в том, что он бросил учебу в этом ПТУ, или как оно называется. был бы сейчас простым "маляром-штукатуром" и не знал бы никаких проблем. ан нет! уж больно сильно он на судьбу обиделся! эта обида объясняет, почему среди тех людей, которых он попросту калечил, много молодых парней с нормальных семей. и почему среди этих парней много с именем Андрей. еще один штрих к портрету. Дохтер "Пи Ас" никогда на улице не появляется один. никогда! всегда со своим шнырем. это еще с того времени, как он в политеховской общаге поселился. я думаю, он боится. очень сильно боится. мести со стороны своих жертв. а еще есть проверенная информация, что он к женщинам не питает никакого интереса. совсем. в детдоме ему охоту к девушкам крепко и окончательно отбили. если он сядет - ему мало не покажется. такие дела.

img
[удалено] 03.11.2011 09:34
з України
[удалено]
img
Anonimus 03.11.2011 09:36
з України

точно, похож на педарка

img
ибупрофен 01.11.2011 14:04
з України

кстати, надо в Украинской Правды спросить, как они прокомменируют его слова насчет Гонгадзе.

img
'ибупрофен' 01.11.2011 15:23
з України

к сочувствующему Столярчуку. Эй, парень, а что бумага с Московского меда о том, что там АТС в глаза отродясь не видели - это что, фигня по твоему? "Як працює функція розпізнавання мови...". А АТС минимум одну функцию хорошо выучил, "плагиат" называется. Брал чужие статьи по психологической тематике, и за свои выдавал. А знаешь что хорошо, друг мой милейший? Твоя реакция. Раз ты так эмоционально на эту маленькую заметку реагируешь, то дела твои действительно плохи! очень плохи! но ты знал, что ты делал. пришло время собирать урожай)

img
Anonimus 04.11.2011 23:11
з України

анджей столярчук - вали отсюда, примат!

img
'g' 05.11.2011 12:30
з України

Если Андруша учился у Кашпиры то скока ж годков ему тогда было? " У 18 років він закінчив Московський медичний " а поступил в 13 стало быть ? Гений!!!!!!!!!

img
Гість 07.11.2011 01:10
з України

Зараз у тих, хто цю сволоту 20 років покривав, настав хронічний батхерт — думають, як його злити в унітаз і щоб не видав зайвого.

img
олег 07.11.2011 11:35
з України

мені шкода людей,які захищають цю скотину...

img
Владимир 08.11.2011 22:32
з України

Одно дело шарлатан, другое если это точно что в результате его псевдолечения умер разведенный им пациент, то этот Слюсарчук уже подлый убийца, а таких нужно мочить в сортире ... Но найдется ли сегодня Илья Муромець, который оторвет яйца этому Слюсарчуку - разбойнику ??? Или все так и будут ушами хлопать ???

img
Ігор 29.11.2011 16:43
з України

Якщо говорити, що його дипломи липові, то з таким самим успіхом можна сказати. що липові "бумажки", які надала газета Експрес

img
Ще 2

Найчастіше коментують

Через “непорозуміння” копи годину тримали у відділку сім’ю з дитиною
...

макс Какой то бред. Идет семейная пара, не бомжи и визуально вменяемые. Чего их трогать?

Зато, в случае какого то замеса копы из парка разбегаются как тараканы.

Віктор Бронюк розфарбував вишивкою фасад свого вінницького будинку
...

саша корпанюк парад дебилов, одетых украинскими дизайнерами, которые по определению являются дебилами

В результаті нічної аварії на Брацлавській, загинув мотоцикліст
...

О.Глядач "За таке правопорушення передбачено покарання до 8 років ув’язнення."

І кого мають "карати",якщо "водій мотоцикла не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху"? І,напевне,швидкість була зовсім немаленька,якщо "Від удару легковик відкинуло у стовп ліній електропередач". А "Ауді А6"-це далеко не "Запорожець",як за габаритами,так і за масою.

Юнак, що убив пенсіонера в під’їзді на 600-річчя, схожий на психічно хворого
...

Анонім "навчаються в інституті контролювання одягу"

не контролювання а конструювання.

Найчастіше читають

Кавуни та дині: чи можна їх уже їсти? Журналісти перевірили їх на нітрати
3 дні тому
4

Чи безпечно вже купувати та куштувати дині та кавуни на вінницьких риках і супермаркетах?  Журналісти RIA перевірили на вміст нітратів ці смаколики в хімічній лабораторії ДонНУ

 

Віктор Бронюк розфарбував вишивкою фасад свого вінницького будинку
3 дні тому
13

Лідер українського гурту ТІК Віктор Бронюк розповів, як його відмовляли від ідеї пофарбувати будинок вишивкою.

Через “непорозуміння” копи годину тримали у відділку сім’ю з дитиною
3 дні тому
40

До редакції “20хвилин” звернувся читач, який розповів, що його з жінкою та маленькою донькою незаконно затримали поліцейські. Копи в свою чергу кажуть, що в них були підстава відвести їх у відділок. Але як виявилося - все сталося через “анонімку” та непорозуміння.

В результаті нічної аварії на Брацлавській, загинув мотоцикліст
2 дні тому
9

Сьогодні 27 липня, сталася смертельна аварія. Близько опівночі мотоцикл зіткнувся з «Ауді А6», в результаті чого мотоцикліст загинув. ДТП сталося на вулиці Брацлавській. 

На Айвазовського посеред дня лежали без свідомості дві п’яні дівчинки
3 дні тому
4

У Вінниці продовжують продавати алкоголь дітям. Так, вчора, 25 липня, люди побачили, що в одному дворі лежать дві непритомні дівчинки. Як з’ясувалось вони були п’яні.

По темі

Від Читачів

Дивитись всі >

БЛОГИ

Всі блоги >

Карта

Відеогалерея

RIA

Чи буде уряд Гройсмана працювати краще за Кабмін Яценюка?
  • Так
  • Ні
Голосувати
Чи буде уряд Гройсмана працювати краще за Кабмін Яценюка?
Так
39.08%
 
Ні
60.92%
 
Всього голосів: 371

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

Розсилка новин

Аналітика і публіцистика

Наскільки твій “розумний будинок” може стати розумним?

Наскільки твій “розумний будинок” може стати розумним?
Кібермозок. Отримати повідомлення на смартфон, якщо вдома почалася пожежа, або слухати  улюблену пісню, коли заходиш на кухню. Сучасні технології...

ТОП-5 новин тижня. Найцікавіше у Вінниці

ТОП-5 новин тижня. Найцікавіше у Вінниці
Редакція "20 хвилин" відібрала п'ять найбільш популярних новин цього тижня.

Топ-3 новини четверга, 14 липня. Найцікавіше у Вінниці

Топ-3 новини четверга, 14 липня. Найцікавіше у Вінниці
Редакція "20 хвилин" відібрала найцікавіші новини цього дня

ТОП-3 новини середи, 13 липня. Найцікавіше у Вінниці

ТОП-3 новини середи, 13 липня. Найцікавіше у Вінниці
Редакція "20 хвилин" відібрала найцікавіші новини цього дня

Інфографіка

Почали діяти нові штрафи за п’янку за кермом. Рахуємо, що втрачає порушник

Почали діяти нові штрафи за п’янку за кермом. Рахуємо, що втрачає порушник
Від сьогодні, з 27 липня, почали діяти нові, підвищені штрафи за керування транспортними засобоми у стані сп’яніння. За водіння напідпитку або...

З якими проблемами вінничани звертаються до свого мера?

З якими проблемами вінничани звертаються до свого мера?
Ми проаналізували звернення жителів міста до мера за липень на сайті Вінницької міської ради і з’ясували, які проблеми турбують вінничан і як на...

На десять потопельників більше маємо цього року. Які причини нещасть?

На десять потопельників більше маємо цього року. Які причини нещасть?
Порівнюємо дані рятувальників за два півріччя - перші шість місяців 2016 і аналогічний період 2015 років - і бачимо: цього року втопилися у...

Шукайте охоронну фірму до крадіжки. Скільки у Вінниці беруть за сигналізацію?

Шукайте охоронну фірму до крадіжки. Скільки у Вінниці беруть за сигналізацію?
Що почому? Щоб «запакувати» від злодія приватний будинок, треба витрати з півтисячі доларів. А от у квартирі на середньому поверсі підійде...

Ми у соц. мережах