Геній Андрій Слюсарчук подав до суду за те, що його викрили

21
6129 переглядів

«Це мені дуже дало по мозгам», - каже Андрій Слюсарчук. Генія з Вінниці звинувачують в шахрайстві - за це він подав позов до суду.

Андрій Слюсарчук відмовляється коментувати статті про розслідування, що проводить видання «Експрес». Журналісти з’ясовують справжню біографію псевдопрофесора. В свою чергу Андрій Слюсарчук подав на газету до суду. Каже, всі ці публікації - замовлення.

Починаючи з 2011 року в українських та зарубіжних засобах масової інформації дедалі частіше з'являються статті, в яких піддаються сумніву феноменальні здібності Андрія Слюсарчука. Він називає себе вченим та нейрохірургом, професором та людиною, яка отримує державну фінансову підтримку за дорученням президента Віктора Януковича.
За різними даним Андрій Слюсарчук народився у Вінниці або у Житомирі, батьки так званого генія були лікарями та загинули у автокатастрофі. У 18 років він закінчив Московський медичний університет, захистив інтернатуру з нейрохірургії та довгий час працював у Москві. Також є дані про закінчення ним Вінницького медичного університету імені Пирогова.
Всеукраїнська газета «Експрес» (№120 (6017) 27.10-3.11 2011) викриває справжню біографію Слюсарчука, називаючи його живим втіленням Остапа Бендера.
Журналісти газети встановили, що Слюсарчук навчався у селі Гришкiвцi, Бердичівського району Житомирської області та училищі Козятину. Московський медуніверситет надав довідку редакції видання про те, що Андрій Слюсарчук у них не навчався. В журналі реєстрації дипломів прізвище Слюсарчука відсутнє. Але міліція та прокуратура кількох обласних центрів заперечує, що диплом - підробка.
До речі, відповіддю від головного управління вінницького обласного відділку міліції на офіційний запит від газети «RIA», з доданим до нього розслідуванням журналістів «Експресу» повідомляється, що «в області Слюсарчук А. Т. у карному розшуку міліції не проходив. Громадяни не заявляли на шахрайські дії, неправильне лікування, вимагання тощо».
Та ми знайшли свідка з Козятина, Ларису Кривошею, яка пам’ятає Слюсарчука після його навчання в Козятинському вищому професiйному училищі залiзничникiв.
- Він був в училищі після закінчення, навіть проводив сеанс гіпнозу в актовому залі і виглядав вже тоді цілком респектабельно, - каже Лариса. - А це було роки два після навчання. Він мені розповідав тоді, що навчається у Кашпіровського і хвалився подарунком - калькулятором на сонячних батарейках.
3 травня 2011 року у Вінниці проти Андрія Слюсарчука зіграв майстер з шахів Володимир Вусатюк, тренер шостої дитячо-юнацької спортивної школи. Зустріч була організована з ініціативи екс-губернатора Вінничини Олександра Домбровського. Двохгодинний матч проходив за присутності журналістів, тренерів і вихованців школи і завершився перемогою Андрія Слюсарчука.
- Десь на 32 ході я відчував, що партія мною прогнана, - каже Володимир Вусатюк. - Під час матчу ніяких навушників чи інших підозрілих приладів я не помітив. Та я навіть і не збирався цього робити, адже був зосередчений на самому процесі гри. За гру Слюсарчука можу сказати, що він грав дуже добре, хоча не найкращим чином розіграв дебют. А от після моєї сумнівної жертви фігури, він зробив всі дуже чіткі ходи. Якісь припущення чи висновки я робити не буду.


Та журналісти «Експресу» переконують: сфальсифікувати подібну гру може і дитина, завдяки навушникам. Навiть студент знає, що за 2080 гривень можна купити чудовий сучасний мiкронавушник завдовжки лише шість мiлiметрiв, який можна вмонтувати у слуховий канал, що робить його узагалi непомiтним. А далi - справа майстерностi. На виступі у Вінниці неподалiк вiд Слюсарчука перебував помiчник iз комп'ютером. Як працює функцiя розпiзнавання мови, за браком мiсця, не будемо пояснювати.
Та все це сам професор Слюсарчук заперечує. Нам вдалось поговорити з ним телефоном.
- Я не даю коментарів. Я подав позов до суду на газету «Експрес». Зараз йде слідство і будь-які коментарі з мого боку можуть мені ж нашкодити. Всі ці публікації бредові, це замовлення. Проте виправдовуватись я не збираюсь. Якщо я винен - мене притягнуть до відповідальності. Через два-три тижні ми будемо виходити на пряму конфронтацію, тоді я зможу сказати більше. В мене з’явилось багато знайомих, однокласників, одногрупників, пацієнтів, яких я в житті не бачив. Це все брєд сумашедшего. Ця ситуація мене дуже образила. Хоча по мозгам дала дуже сильно. Мені це неприємно. Я буду журналістів боятись, і тепер, вибачте за відвертість, я розумію чому Гонгадзе відрізали голову.  

Інші статті по темі:
Читають зараз: 1
(25)
Коментарі
img
img
Олексій 31.10.2011 18:37
з України

Що за заголовок? Слюсарчук не гідний звання геній, шахрай та вбивця.

img
Галина 01.11.2011 10:37
з України

Согласна - шарлатан и негодяй, но далеко не глупый, столько народу дурить.

img
Олексій 01.11.2011 14:18
з України

expres. ua/main/2011/10/13/51869 expres. ua/main/2011/10/20/52335 expres. ua/main/2011/10/27/52789

img
Anonimus 31.10.2011 19:30
з України

Не нужно быть врачом, чтоб поставить ему диагноз.

img
Anonimus 01.11.2011 11:33
з України

Якщо відсутні будь-які пострадавші, чого та Експрес лайно лиє на людину??? І, до речі, хто з гросмейстрів навіть з підказками може виграти у Рибки?

img
Володимир 01.11.2011 12:57
з України

А Вы внимательно читали статьи экспреса ? Пострадавших, по-моему, выше крыши...

img
Anonimus 03.11.2011 17:43
з України

а был ли мальчик? тоесть рыбка

img
Володимир 01.11.2011 12:55
з України

Пусть люди почитают expres. ua/main/2011/10/13/51869 expres. ua/main/2011/10/20/52335 expres. ua/main/2011/10/27/52789 П.С. Проблемы убрать.

img
Володимир 01.11.2011 13:03
з України

Извините. Пробелі убрать.

img
Anonimus 02.11.2011 16:08
з України

Извините. ПробелЫ

img
Вова 01.11.2011 13:28
з України

Его нужно в девятое отделение, больницы Ющенка положить, там чётко определят кто он такой, и какой он врач, и какой професор и за сколько купил диплом..

img
ибупрофен 01.11.2011 14:02
з України

есть мнение, что делать деньги на человеческом горе - это не хорошее занятие. а тем более брать нормальных здоровых молодых людей и им внушать наличие у них смертельных болезней. за это там по головке не погладят. вот и результат. и это только цветочки. он наделал очень много ошибок, но самая непростительная сосотоит в том, что он бросил учебу в этом ПТУ, или как оно называется. был бы сейчас простым "маляром-штукатуром" и не знал бы никаких проблем. ан нет! уж больно сильно он на судьбу обиделся! эта обида объясняет, почему среди тех людей, которых он попросту калечил, много молодых парней с нормальных семей. и почему среди этих парней много с именем Андрей. еще один штрих к портрету. Дохтер "Пи Ас" никогда на улице не появляется один. никогда! всегда со своим шнырем. это еще с того времени, как он в политеховской общаге поселился. я думаю, он боится. очень сильно боится. мести со стороны своих жертв. а еще есть проверенная информация, что он к женщинам не питает никакого интереса. совсем. в детдоме ему охоту к девушкам крепко и окончательно отбили. если он сядет - ему мало не покажется. такие дела.

img
[удалено] 03.11.2011 09:34
з України
[удалено]
img
Anonimus 03.11.2011 09:36
з України

точно, похож на педарка

img
ибупрофен 01.11.2011 14:04
з України

кстати, надо в Украинской Правды спросить, как они прокомменируют его слова насчет Гонгадзе.

img
'ибупрофен' 01.11.2011 15:23
з України

к сочувствующему Столярчуку. Эй, парень, а что бумага с Московского меда о том, что там АТС в глаза отродясь не видели - это что, фигня по твоему? "Як працює функція розпізнавання мови...". А АТС минимум одну функцию хорошо выучил, "плагиат" называется. Брал чужие статьи по психологической тематике, и за свои выдавал. А знаешь что хорошо, друг мой милейший? Твоя реакция. Раз ты так эмоционально на эту маленькую заметку реагируешь, то дела твои действительно плохи! очень плохи! но ты знал, что ты делал. пришло время собирать урожай)

img
Anonimus 04.11.2011 23:11
з України

анджей столярчук - вали отсюда, примат!

img
'g' 05.11.2011 12:30
з України

Если Андруша учился у Кашпиры то скока ж годков ему тогда было? " У 18 років він закінчив Московський медичний " а поступил в 13 стало быть ? Гений!!!!!!!!!

img
Гість 07.11.2011 01:10
з України

Зараз у тих, хто цю сволоту 20 років покривав, настав хронічний батхерт — думають, як його злити в унітаз і щоб не видав зайвого.

img
олег 07.11.2011 11:35
з України

мені шкода людей,які захищають цю скотину...

img
Владимир 08.11.2011 22:32
з України

Одно дело шарлатан, другое если это точно что в результате его псевдолечения умер разведенный им пациент, то этот Слюсарчук уже подлый убийца, а таких нужно мочить в сортире ... Но найдется ли сегодня Илья Муромець, который оторвет яйца этому Слюсарчуку - разбойнику ??? Или все так и будут ушами хлопать ???

img
Ігор 29.11.2011 16:43
з України

Якщо говорити, що його дипломи липові, то з таким самим успіхом можна сказати. що липові "бумажки", які надала газета Експрес

img
Ще 2

Найчастіше коментують

Фонтан чи зарплата медсестри? На що витрачати бюджет міста (ОПИТУВАННЯ)
...

Ага Та На створення нових підприємств (робочих місць)

Чи треба ставити пам’ятник Степану Бандері у Вінниці? (ОПИТУВАННЯ)
...

Anton Z. Ну а нафіга він нам? Хай краще зупинку чи тротуар десь відновлять. Оцей памятник Шевченку на парижі тільки взагалі куце знущання свідомітів. Чергову площу для людей перетворять на базар скандальних пенсіонерів.

Делегація з ВНАУ взяла участь у загальних зборах Вишеградської Асоціації університетів
...

Александра Халезина Приємно, що ВНАУ знаний та відомий за кордоном та розвивається у єдиній інноваційній формі в Україні  -  Консорціум. Такими здобутками варто ділитись з закордонними партнерами та вивчати їх досвід співробітництва!

Коси стають дибом. Що думають вінничани про презумпцію правоти поліцейських
...

Анонім Согласен, не виновен - нечего бояться, но сначала надо воспитать судей, тоесть на 90% уничтожить физически.

Найчастіше читають

У кафе «Диканька» молодик підрізав чотирьох хлопців. Останні у лікарні
2 дні тому

У селі Джурин Шаргородського району побилося вісім чоловіків. Один із них у ході конфлікту підрізав чотирьох своїх супротивників.

 

З жовтня можна полетіти в Єгипет. Для вінничан відкривається новий чартер
2 дні тому
1
  • На засіданні Державіа служби вирішили відкрити новий напрямок для польотів з Вінниці.
  • Містяни зможуть відправитися у сонячний Египет чартером від авіакомпанії «Роза вітрів».
  • Раніше стало відомо, що перевозитимуть пасажирів на повітряних суднах Airbus A320.
Трагедія на дорозі: «Камаз» переїхав дитину. Водій каже, нічого не бачив
2 дні тому

У селищі міського типу Вендичани під колесами вантажівки загинув 14-річний хлопець. Водій, який скоїв наїзд на пішохода, втік із місця пригоди.

 

10 причин согласиться на секс на первом свидании
3 дні тому
3
  • Если двое хотят секса, какая разница, сколько времени прошло с момента знакомства.
  • Но мы люди и мы сложные, нам нужно все аргументировать, поэтому отдельно для парней и девушек десятка версий дать добро 
Керівництво 53-ї бригади не повідомило вчасно про загибель вінничанина
вчора 17:00
9

Завтра, 28 вересня, у Вінниці поховають 25-річного Іллю Жабицького, якого називали  «тихим» патріотом, вчителі і друзі пам’ятають його з незмінною усмішкою на обличчі  

По темі

Від Читачів

Дивитись всі >

БЛОГИ

Всі блоги >

Карта

Відеогалерея

RIA

Чи знаєте ви англійську мову?
  • Так
  • Ні
  • Не так добре, як хотілося б
  • Планую вивчити найближчим часом
Голосувати
Чи знаєте ви англійську мову?
Так
24.12%
 
Ні
18.30%
 
Не так добре, як хотілося б
50.79%
 
Планую вивчити найближчим часом
6.79%
 
Всього голосів: 825

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

Розсилка новин

Аналітика і публіцистика

«Чумачечая страна»: на Хорту піаритись набридло, взялись за Потапа

«Чумачечая страна»: на Хорту піаритись набридло, взялись за Потапа
Потап і Хорт – ці два чоловіка/персонажі сьогодні зроблять день Вінниці Хто з них стане більшим героєм – покаже Фейсбук…   І...

Провал атестації в поліції. Чому очистити Вінницю від «ментів» не вийшло

Провал атестації в поліції. Чому очистити Вінницю від «ментів» не вийшло
Атестацію зробили безпомічною. До Вінниці дійшла спотворена форма, яка не дає відфільтрувати кадри начисто.  Співбесіду могли пройти нечесні...

Хто володітиме трьома торговими центрами на місці ринку «Світанок»?

Хто володітиме трьома торговими центрами на місці ринку «Світанок»?
Три торгових центри «виростуть» за рік на місці ринку «Світанок» Відомо, що торгові центри будуть у два поверхи на Замостяньскій...

Вдвічі дешевші за газ: як заощадити на опаленні із солом’яними брикетами

Вдвічі дешевші за газ:  як заощадити на опаленні із солом’яними брикетами
Агрофірма «Світанок» із Козятина знайшла дешевшу альтернативу для обігріву, ніж деревина та газ. Вони виготовляють дрова із… соломи....

Інфографіка

Любо-дорого: Вінницький велопатруль став одним з найдорожчих в Україні

Любо-дорого: Вінницький велопатруль став одним з найдорожчих в Україні
Міська рада подарувала вінницьким копам вісім нових велосипедів  Centurion Blackfire N6MD.  Подарунок коштував місту 130 тисяч гривень. Ми...

Мінус чотири відсотки “ментів”. Офіційні результати поліцейської атестації

Мінус чотири відсотки “ментів”. Офіційні результати поліцейської атестації
Атестацію із середини бачила журналіст і зробила висновок з результатів роботи одної комісії - відсоток звільнених буде мізерний. І ось - маємо повні офіційні...

Скільки ваша школа отримала з бюджету? Влада дає мільйони (ІНФОГРАФІКА)

Скільки ваша школа отримала з бюджету? Влада дає мільйони (ІНФОГРАФІКА)
Батьки учнів кажуть, що школа існує тільки завдяки благодійним внескам «20хвилин» дізналися на що та скільки дають грошей з бюджету Усього...

Добровільні внески в школах на ремонти, техніку і вікна. Як їх зупинити?

Добровільні внески в школах на ремонти, техніку і вікна. Як їх зупинити?
Батьки учнів кажуть, що школа існує тільки завдяки благодійним внескам «20хвилин» дізналися на що та скільки дають грошей з бюджету Як...

Ми у соц. мережах