Відбирають школярів для поїздки у США

  17 вересня 2010
  6
  2950 переглядів
  Відбирають школярів для  поїз

  Завтра стартує перший тур відбору школярів для участі у програмі обміну "Флекс". Відбір відбудеться у школі № 25, вулиця Келецька, 89 і триватиме два дні. Початок о дев’ятій ранку.

   Проект здійснює Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США за підтримки Міністерства освіти і науки України. Він дає можливість школярам безкоштовно жити та навчатися в США впродовж одного навчального року. Для участі у програмі 2011-2012 навчального року буде відібрано приблизно 25 кращих фіналістів з України. Ними можуть стати школярі, які народилися з 1 січня 1994 по 15 липня 1996 року, навчаються у 8-му, 9-му класі, гарно володіють англійською, мають українське громадянство і не перебували у США більше ніж 3 місяці впродовж останніх п’яти років.
  - Минулого року за цією програмою навчалося четверо дітей нашої гімназії, на цьогорічний конкурс ми подали близько п’ятдесяти заявок. Чекатимемо результатів ,- розповідає завуч гуманітарної гімназії №1 Наталя Сидоренко
  Відбір учасників проходитиме у чотири етапи 
  Перший тур: Всі бажаючі брати участь у конкурсі мають прийти на місце тестування . Процес тестування у кожному з центрів починається із загальної презентації програми та проведення першого туру конкурсу. Перший тур – це невеликий письмовий тест з англійської мови. Зазвичай результати першого туру відомі в день його проведення.
  Другий тур: Учасники, які пройшли у другий тур, складатимуть стандартизований тест з англійської мови, який виявляє рівень знань мови. Цей тест складається з аудіювання та письмової частини. Відповідаючи на питання, потрібно вибирати правильну на ваш погляд відповідь серед запропонованих. Учасники другого туру також писатимуть три невеликих твори на задані теми. Другий тур, як правило, відбувається через 1-2 дні після першого туру. Всі матеріали другого туру надсилаються до Вашингтону для оцінювання незалежною комісією.
  Третій тур: Третій тур відбувається через 3-6 тижнів після проведення другого туру. Співробітники організації „Американські Ради з Міжнародної Освіти: ACTR/ACCELS” (American Councils) знову приїжджають до центрів тестування для проведення третього туру серед учасників, яких було відібрано незалежною міжнародною комісією. Перед третім туром проводиться зустріч з батьками та учасниками. На цій зустрічі працівники American Councils більш детально розповідають про програму та пояснюють, які витрати покриває програма учаснику. Учасники третього туру отримують анкети. Кожна форма цієї анкети детально роз’яснюється учасникам та їх батькам. На виповнення анкет надається два тижні, після цього терміну вони мають бути повернені до офісу American Councils у м. Києві. Після зустрічі всі учасники третього туру писатимуть два невеликих твори англійською мовою. З кожним учасником проводитиметься індивідуальна співбесіда англійською та рідною мовами, а також вони братимуть участь у роботі груп, що складаються з 5-8 учнів.
  Заключний етап:
  Після отримання анкет від усіх учасників з кожного центру тестування документи третього туру відсилаються до Вашингтону для розгляду міжнародною незалежною комісією. Фіналісти та альтернативні кандидати програми будуть визначені у квітні 2011 року. На даний час точна кількість фіналістів та альтернативних кандидатів, які будуть визначені цього року, невідома. Минулого року було відібрано 263 фіналіста та 30 альтернативних кандидатів програми. Після оголошення результатів учасники програми займаються підготовкою необхідних документів для отримання американської візи. Протягом червня та липня кожен з учасників обов’язково проходить програму передвиїзної орієнтації, яка зазвичай проводиться у Києві. Фіналісти програми, обрані в квітні 2011 року, вирушать до Сполучених Штатів Америки у серпні 2011 року, в Україну повернуться у травні-червні 2012 року.
  Довідка
  FLEX (Future Leaders Exchange Program-Програма обміну майбутніми лідерами) - це програма обміну на конкурсній основі, яка дає змогу учням 9-10 класів країн колишнього Радянського Союзу поїхати в США безкоштовно і пожити там рік у американській сім‘ї, відвідувати американську школу і отримувати щомісячну стипендію. Програма FLEX координується American Councils for International Education (Американські ради з міжнародної освіти) та фінансується урядом Сполучених Штатів, а якщо точніше Міністерством закордонних справ США. Ця Програма була заснована у 1992 році після розпаду Радянського Союзу для того, щоб відновити порозуміння між населенням колишнього СРСР і США. http://www.americancouncilskyiv.org.ua/FLEX

   

  Читають зараз: 1
  (6)
  Коментарі
  винничанин 17.09.2010 18:57
  Если это именно "програма обміну", как настаивают американцы, то подразумевается, что американские школьники смогут поехать на Украину "безкоштовно і пожити там рік у" украинской "сім‘ї, відвідувати" украинскую "школу і отримувати щомісячну стипендію" ? Думаю, вряд ли. Просто полуразложившиеся и деградировавшие американцы высасывают лучшие мозги со всего света, прикрывая это чёрное дело фиговым листочком всевозможных FLEX-ов.
  ))) 18.09.2010 22:37
  100%
  Торонтуй 19.09.2010 02:27
  Американских школьников не пустят. А вдруг им понравится и они не захотят обратно? )
  Anonimus 19.09.2010 08:53
  торонтуй 5 баллов из пяти...я от своего точно в украинскую школу не пущу .....
  Anonimus 20.09.2010 16:05
  точно
  Anonimus 04.10.2010 17:59
  я хочу туда поїхати

  Найчастіше коментують

  Муніципальна поліція Вінниці займається відвертим «беcпределом»!
  3 дні тому
  9
  Така поліція потрібна владі для виконання замовлень та поповнення бюджету. Звичайно, хтось же повинен утримувати фонтан Президента. Сьогодні до нас звернулись люди (це вже неодноразові звернення громадян) про захист від цих порушників закону. Суть справи полягала в тому, що того року цих добросовісних громадян вже штрафували за начебто не прибране подвір`я.
  Велодоріжка на Юності: добре, але мало
  2 дні тому
  8
  На проспекті Юності нещодавно збудували окрему доріжку для велосипедистів. Журналіст 20minut.ua запитав вінничан, чи комфортно на ній їздити.
  Чому в Росії не буде Майдану?
  2 дні тому
  8
  "Основная угроза России не в том, что в стране случится Майдан. Ее главная проблема в том, что никакого Майдана не будет..."
  Всім хто голосував за БПП та Порошенко
  вчора 01:45
  8
  Если часто читать Украина .ру то получаеться, что Россия-маленькая страна, окруженная со всех сторон Украиной !
  Меняем парк им. Горького на им. Леонтовича и на памятник "Щедрику" соберем
  вчора 20:04
  7
  Сделаем из Винницы бренд. Не только таблички на домах, но и статус города может поменяться, если подойти к выполнению закона о декомунизации с умом. Об этом говорят креативные дядьки города Александр Шемет и Игорь Чепугов, предлагая назвать Центральный парк именем Леонтовича и поставить там памятник “Щедрику”

  Найчастіше читають

  Всім хто голосував за БПП та Порошенко
  вчора 01:45
  8
  Если часто читать Украина .ру то получаеться, что Россия-маленькая страна, окруженная со всех сторон Украиной !
  У вінницькому борделі витягнули з-під клієнтів чотирьох повій
  вчора 15:17
  7
  Орендар та адміністратор готелю-сауни в центрі Вінниці до основних послуг пропонували клієнтам секспослуги з дівчатами. В борделі з клієнтами зловили 4 проститутки. Одна з яких 16-річна студентка технікуму.
  Муніципальна поліція Вінниці займається відвертим «беcпределом»!
  3 дні тому
  9
  Така поліція потрібна владі для виконання замовлень та поповнення бюджету. Звичайно, хтось же повинен утримувати фонтан Президента. Сьогодні до нас звернулись люди (це вже неодноразові звернення громадян) про захист від цих порушників закону. Суть справи полягала в тому, що того року цих добросовісних громадян вже штрафували за начебто не прибране подвір`я.
  Аварія на Блока: Сміттєвоз зіткнувся з «Ніссаном» на трамвайній колії
  2 дні тому
  6
  На перехресті Хмельницького шосе та Блока сьогодні, близько шостої вечора сміттєвоз зіштовхнувся з «Ніссаном». В аварії ніхто не постраждав.
  До Вінниці доставили з АТО 16 поранених, в одного стріляли свої
  2 дні тому
  1
  Понад місяць у Вінниці не було "бортів" з фронту. Тиждень тому військово-медичним літаком "Віта" привезли 16 поранених, одному з них видалили нирку, прострелену з автомата. Свої протсрелили.
  Найчастіше коментують
  Дивитись всі >
  Найчастіше читають
  Дивитись всі >

  Від Читачів

  Дивитись всі >

  БЛОГИ

  Всі блоги >

  RIA-планшет

  Хто має стати почесним громадянином Вінниці у 2015 році?
  • Олександр Шемет (шоумен, журналіст і головний квнщик Вінниці)
  • Дмитро Гройсман (правозахисник)
  • В’ячеслав Узєлков (чемпіон світу з боксу)
  • Максим Шимко (Герой Небесної Сотні)
  • В’ячеслав Постернак (вінницький митець, коваль)
  • Костянтин Могилко (загиблий в АТО льотчик)
  • Олександр Капінос (загиблий майданівець, створив організацію "Сколоти")
  Голосувати
  Хто має стати почесним громадянином Вінниці у 2015 році?
  Олександр Шемет (шоумен, журналіст і головний квнщик Вінниці)
  10.83%
   
  Дмитро Гройсман (правозахисник)
  15.23%
   
  В’ячеслав Узєлков (чемпіон світу з боксу)
  12.15%
   
  Максим Шимко (Герой Небесної Сотні)
  14.93%
   
  В’ячеслав Постернак (вінницький митець, коваль)
  6.15%
   
  Костянтин Могилко (загиблий в АТО льотчик)
  35.72%
   
  Олександр Капінос (загиблий майданівець, створив організацію "Сколоти")
  4.98%
   
  Всього голосів: 683

  Погода

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  Розсилка новин

  Аналітика і публіцистика

  За «солодким» життям – з іграшковим пістолетом

  За «солодким» життям – з іграшковим пістолетом
  - Ганю, ти чула? Компартія на вибори таки йде! – радісно гукнула з-за тину сусідка. - Щастя-то яке, - скептично гмикнула баба Ганя. – Що, Василівно, за...

  Нова Конституція. Що зміниться?

  Нова Конституція. Що зміниться?
  Зміни до Конституції України прийняли і направили до Конституційного Суду. Не обійшлось без сутичок. Як голосували та що за поправки прийняли депутати?

  Інфографіка

  Скільки та на чому економлять українці

  Скільки та на чому економлять українці
  Українці масово економлять свої кошти та бояться робити великі покупки. Але показники другого кварталу дещо покращились в цих питаннях в порівнянні з...

  У Водоканалі розповіли, чому хлорують питну воду вінничанам

  У Водоканалі розповіли, чому хлорують питну воду вінничанам
  RIA продовжує серію публікацій про якість питної води у Вінниці. Цього разу журналіст відвідала Водоканал для того, щоб дізнатися, як очищують питну воду...

  Якими трубами “приходить” питна вода до вінничан?

  Якими трубами “приходить” питна вода до вінничан?
  Справа в трубі? RIA продовжує серію публікацій про якість питної води у Вінниці. Спеціалісти Водоканалу кажуть, система водопостачання застаріла і потребує...

  На Вінниччині майже вдвічі частіше помирають, ніж народжуються

  На Вінниччині майже вдвічі частіше помирають, ніж народжуються
  Економічна криза та ситуація в АТО впливають на демографію всієї України. Експерти прогнозують зниження народжуваності та збільшення смертності.

  Ми у соц. мережах