Ваше місто Вінниця?

  Відбирають школярів для поїздки у США
  17 вересня 2010
  6
  2405 переглядів

  Завтра стартує перший тур відбору школярів для участі у програмі обміну "Флекс". Відбір відбудеться у школі № 25, вулиця Келецька, 89 і триватиме два дні. Початок о дев’ятій ранку.

   Проект здійснює Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США за підтримки Міністерства освіти і науки України. Він дає можливість школярам безкоштовно жити та навчатися в США впродовж одного навчального року. Для участі у програмі 2011-2012 навчального року буде відібрано приблизно 25 кращих фіналістів з України. Ними можуть стати школярі, які народилися з 1 січня 1994 по 15 липня 1996 року, навчаються у 8-му, 9-му класі, гарно володіють англійською, мають українське громадянство і не перебували у США більше ніж 3 місяці впродовж останніх п’яти років.

  - Минулого року за цією програмою навчалося четверо дітей нашої гімназії, на цьогорічний конкурс ми подали близько п’ятдесяти заявок. Чекатимемо результатів ,- розповідає завуч гуманітарної гімназії №1 Наталя Сидоренко

  Відбір учасників проходитиме у чотири етапи 

  Перший тур: Всі бажаючі брати участь у конкурсі мають прийти на місце тестування . Процес тестування у кожному з центрів починається із загальної презентації програми та проведення першого туру конкурсу. Перший тур – це невеликий письмовий тест з англійської мови. Зазвичай результати першого туру відомі в день його проведення.

  Другий тур: Учасники, які пройшли у другий тур, складатимуть стандартизований тест з англійської мови, який виявляє рівень знань мови. Цей тест складається з аудіювання та письмової частини. Відповідаючи на питання, потрібно вибирати правильну на ваш погляд відповідь серед запропонованих. Учасники другого туру також писатимуть три невеликих твори на задані теми. Другий тур, як правило, відбувається через 1-2 дні після першого туру. Всі матеріали другого туру надсилаються до Вашингтону для оцінювання незалежною комісією.

  Третій тур: Третій тур відбувається через 3-6 тижнів після проведення другого туру. Співробітники організації „Американські Ради з Міжнародної Освіти: ACTR/ACCELS” (American Councils) знову приїжджають до центрів тестування для проведення третього туру серед учасників, яких було відібрано незалежною міжнародною комісією. Перед третім туром проводиться зустріч з батьками та учасниками. На цій зустрічі працівники American Councils більш детально розповідають про програму та пояснюють, які витрати покриває програма учаснику. Учасники третього туру отримують анкети. Кожна форма цієї анкети детально роз’яснюється учасникам та їх батькам. На виповнення анкет надається два тижні, після цього терміну вони мають бути повернені до офісу American Councils у м. Києві. Після зустрічі всі учасники третього туру писатимуть два невеликих твори англійською мовою. З кожним учасником проводитиметься індивідуальна співбесіда англійською та рідною мовами, а також вони братимуть участь у роботі груп, що складаються з 5-8 учнів.

  Заключний етап:

  Після отримання анкет від усіх учасників з кожного центру тестування документи третього туру відсилаються до Вашингтону для розгляду міжнародною незалежною комісією. Фіналісти та альтернативні кандидати програми будуть визначені у квітні 2011 року. На даний час точна кількість фіналістів та альтернативних кандидатів, які будуть визначені цього року, невідома. Минулого року було відібрано 263 фіналіста та 30 альтернативних кандидатів програми. Після оголошення результатів учасники програми займаються підготовкою необхідних документів для отримання американської візи. Протягом червня та липня кожен з учасників обов’язково проходить програму передвиїзної орієнтації, яка зазвичай проводиться у Києві. Фіналісти програми, обрані в квітні 2011 року, вирушать до Сполучених Штатів Америки у серпні 2011 року, в Україну повернуться у травні-червні 2012 року.

  Довідка

  FLEX (Future Leaders Exchange Program-Програма обміну майбутніми лідерами) - це програма обміну на конкурсній основі, яка дає змогу учням 9-10 класів країн колишнього Радянського Союзу поїхати в США безкоштовно і пожити там рік у американській сім‘ї, відвідувати американську школу і отримувати щомісячну стипендію. Програма FLEX координується American Councils for International Education (Американські ради з міжнародної освіти) та фінансується урядом Сполучених Штатів, а якщо точніше Міністерством закордонних справ США. Ця Програма була заснована у 1992 році після розпаду Радянського Союзу для того, щоб відновити порозуміння між населенням колишнього СРСР і США. http://www.americancouncilskyiv.org.ua/FLEX

   

  comments powered by HyperComments

  Читайте також

  Новим директором Торгового інституту обрали Наталію Замкову
  вчора 12:39
  6
  Зараз у торговельному інституті проходить конференція трудоваго колективу. Зареєструвались 80 делегатів. Головує і проводить збори Лілія Мартинова. На порядку денному одне питання: вибори директора.
  Екс-директора торговельного інституту Сусіденка не люблять вже в Ужгороді
  2 дні тому
  7
  Революційна люстрація в університетах не так давно котилась містом і вартувала керівних посад кільком працівникам освіти, зокрема Валентину Сусіденку, директору Торгового економічного університету. Недовіру директору вузу студенти висловили ще 27 лютого. До активних дій їх спонукали активісти Майдану на чолі з Хортом. В результаті, директор написав заяву на звільнення. Кажуть, він зараз професує в Ужгороді і знову вимагає хабарі.
  Були студентками в Сімферополі, стали вінницькими
  15 квітня 2014
  1
  Оксана та Аня перевелися з Кримського державного медичного університету у вінницький після референдуму. Не хотіли вчитися на російський диплом. І таких як вони студентів у Вінниці два десятки. Очікують ще півтори сотні
  Вінницька майстриня Дар`я Романенко: "Я створила кольє у якому чотири тисячі намистинок!"
  06 квітня 2014
  Прекрасний подарунок отримає одна з вінничанок у день народження від своєї подруги із золотими руками – майстрині Дар’ї Романенко. Кольє називається «Білий водоспад». У ньому чотири тисячі (!) намистинок з чеського скла, які нагадують формою бризкітки пінного потоку
  У технічному коледжі студентам запропонували першу роботу
  26 березня 2014
  На ярмарку вакансій у технічному коледжі представники вінницьких банків, фінансових структур,приватні підприємці за конкурсом відібрали студентів для проходження виробничої практики й майбутнього працевлаштування.
  На пробне ЗНО у Вінницькій області прийшло 95,9%, зареєстрованих учасників
  24 березня 2014
  22 березня проходило пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії, однієї з іноземних мов.
  Вінничанка Тетяна Довбуш: "Люблю все прекрасне, ось тому і захопилася флористичним дизайном"
  23 березня 2014
  Тетяна Довбуш змалку малювала, вишивала, створювала витинанки. Мріяла обрати творчу професію. Але батьки наполягли, щоб вивчилася на бухгалтера. І тільки тепер, коли жінці за тридцять, під час декретної відпустки вона робить те, що приносить радість і задоволення. Пані Тетяна самотужки опанувала флористику і навчилася декорувати предмети
  Сімнадцять тисяч смайликів від вінницьких школярів полетять до Криму та Росії. "Мы за мир!" - на кожному малюнку.
  19 березня 2014
  6
  "Мы за мир!" - малюнки з таким надписом російською мовою відправляють вінницькі школярі своїм одноліткам в Крим та Росію. З такою ініціативою виступив вінницький Майдан, а до неї долучилися міський Департамент освіти та всі школи.
  Вчителі України записали відеозвернення до своїх колег
  17 березня 2014
  2
  Освітяни з 14 областей України, які зібрались на навчальний семінар у рамках міжнародного проекту "Освіта для сталого розвитку в дії", обговорили ситуацію, в якій опинилась школа в умовах кризи у країні, та звернулись до своїх українських колег.
  Вінницька майстриня Ірина Лантух виготовляє весільні аксесуари: маленькі, але важливі деталі для молодят
  16 березня 2014
  1
  Ті, хто стає на весільний рушник, усе частіше замовляють аксесуари ручної роботи. Нині у моді – індивідуальні аксесуари для весільної пари. Побутує думка: якщо молодята замовляють весільну атрибутику суто на свої уподобання, обговорюють деталі з майстром, який вкладає у її виготовлення частинку свого тепла, то такі вироби неодмінно приносять молодій парі щастя
  «Останній дзвоник» пролунає для вінницьких школярів 30 травня
  13 березня 2014
  1
  Цього навчального року заняття в школах мають бути завершені 30 травня та 31 травня у школах, які працюють за шестиденним робочим тижнем. Саме в ці дні буде проведено свято «Останнього дзвоника».

  Найчастіше коментують

  Мне надоело! А Вам? Часть вторая...
  2 дні тому
  110
  О ненастоящих вооруженных силах, антитеррористических операциях, правительстве и абсолютно реальном предательстве интересов Украины. История доказывает, что через год-другой после любого переворота или революции, начинается гражданская война. Это происходит тогда, когда у людей иссякают запасы денег и продовольствия, а предприятия окончательно останавливают производство. Так было после октябрьской революции в 20-м веке. Подобный сценарий разворачивается в данное время, на наших c Вами глазах.
  Народну волю відлупцювала самооборона разом міліцією.
  2 дні тому
  98
  Сьогодні у Вінниці стався непередбачуваний конфлікт: членів громадської організації Народна воля відлупцювала самооборона Ігоря Алєксєєва за допомогою міліції.
  Будиночок, у якому знаходився штаб Хорта, захопила міліція та приватна охорона "Гепард"
  вчора 00:13
  48
  Приміщення, що орендує Юрій Павленко(Хорт) і яке знаходиться на території Вінницької облдержадміністрації сьогодні 17 квітня заблокували представники громадського формування "Гепард". Вони не пропускали нікого всередину. А згодом прийшла міліція з дивним оглядом "місця події"
  В Маріуполі терористи штурмували військову частину. Трьох вбили
  2 дні тому
  47
  У відповідь, українські спецпризначенці та військові провели операцію по затриманню екстремістів. У наслідок антитерористичної операції було вбито 3 бойовика, 13 поранено та 63 затримано. Більше двох сотень розбіглися нічним містом
  Охоронці з "Гепарду" не пустили революціонерів у мерію та побили Хорта
  вчора 00:43
  41
  Після Народного Віче на вінницькому майдані, Юрій Хорт та вінничани понесли в.о. мера Моргунову прийняту резолюцію проти "комунальної мафії в місті". Натомість людей незаконно не пускали в міськраду охоронці приватної фірми "Гепард".

  Найчастіше читають

  Народну волю відлупцювала самооборона разом міліцією.
  2 дні тому
  98
  Сьогодні у Вінниці стався непередбачуваний конфлікт: членів громадської організації Народна воля відлупцювала самооборона Ігоря Алєксєєва за допомогою міліції.
  У Вінниці загорівся тролейбус, який купили тиждень тому
  вчора 15:58
  24
  У Вінниці на зупинці 600-річчя загорівся новий тролейбус. Димить його задня частина. Людей висадили.
  Будиночок, у якому знаходився штаб Хорта, захопила міліція та приватна охорона "Гепард"
  вчора 00:13
  48
  Приміщення, що орендує Юрій Павленко(Хорт) і яке знаходиться на території Вінницької облдержадміністрації сьогодні 17 квітня заблокували представники громадського формування "Гепард". Вони не пропускали нікого всередину. А згодом прийшла міліція з дивним оглядом "місця події"
  Біля міськради бійка. Побили Хорта
  2 дні тому
  34
  Цілодобова варта не пускала людей у міськраду. Почалася бійка.
  Охоронці з "Гепарду" не пустили революціонерів у мерію та побили Хорта
  вчора 00:43
  41
  Після Народного Віче на вінницькому майдані, Юрій Хорт та вінничани понесли в.о. мера Моргунову прийняту резолюцію проти "комунальної мафії в місті". Натомість людей незаконно не пускали в міськраду охоронці приватної фірми "Гепард".
  Найчастіше коментують
  Дивитись всі >
  Найчастіше читають
  Дивитись всі >

  Від Читачів

  Блоги

  RIA-планшет

  вологість:

  тиск:

  вітер:

  Ми у соц. мережах