Найчастіше в цьому році українці запитували в Яндекс про BlaBlaCar та резинки

Найчастіше в цьому році українці запитували в Яндекс про BlaBlaCar та резинки
Українці найбільше цікавились в Яндексі про майстер-класи браслетів з резинок та BlaBlaCar серед нових явищ. В тренді цього року були запитання про те, як не порушуючи закон «відкосити» від мобілізації та про дату Хелоувіна.

В Яндексі зробили аналіз всіх запитів українців цього року. Результати показали, що українці найбільше цікавились такою світовою подією як Євробачення. До речі, в цьому році Україна навіть не приймала участь в ньому.

Події в самій Україні людей цікавили частіше за всіх наступні:

  1. Коливання курсу валют.
  2. Підвищення тарифів на газ
  3. Вибори

Частіше, ніж про серйозні речі, питали про модні зараз браслети з резинок. До речі, в номінації «Нові явища» питання, як плести браслети з резинок обігнали BlaBlaCar.

Відео дня

Найпопулярніший фільм у пошуку – «50 відтінків сірого», шоу – «Холостяк», а серіал – «Кохання Феріхи».

Що було популярним в пошуку але не таким дивіться на картинці:

Найчастіше в цьому році українці запитували в Яндекс про BlaBlaCar та резинки, фото №1 на сайті 20minut.ua

Читайте також: Журналистка 20minut.ua побывала на "50 оттенков серого". Скучно. И… серо

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Anonymous
    Від початку війни, були рекомендації НЕ користуватись Яндексом, Однокласниками і В контакті, тому що там працюють тисячі тролів, які вербують і навязують свої збочені розуміння, можуть прислати вірус або жуків, чи контролюватимуть ваш компютер.

keyboard_arrow_up