Війна за Сокілецький млин

  20 лютого 2011
  154
  7059 переглядів

  З бульдозерами і міліцією намагаються зайняти Сокілецький млин інвестори, що планують будувати там готель. Всередині приміщень забарикадувалися захисники архітектурної пам'ятки. Місце, де уже кілька років проводять фестиваль "Млиноманія", опинилося в центрі всеукраїнського скандалу.

  Поки в судах вирішується, хто правий, у кого прав ще більше, почалися спроби зруйнувати будівлі навколо млина. А на протестуючих міліція спускає собак.
  На захист Сокілецького млина, що є архітектурною пам’яткою, стала молодь з Вінниці, Києва та Немирова. Тут зіткнулися інтереси художників, організаторів щорічного фестивалю «Млиноманія», і інвесторів, які планують побудувати у мальовничому місці готельний комплекс.
  Інвестори атакують
  - Це рейдерська атака і вже далеко не перша, - говорить представник товариства «Сокілецький млин» Володимир Губін. - Сьогодні знову підтягли охорону, приїхав трактор і машина, ми перегородили їм дорогу. Побачивши, що техніка не пройде, вони викликали робітників і стали ломами вибивати вікна і двері.
  За його словами, це - далеко не перша спроба захоплення їхньої власності. Спочатку представники інвесторів обрізали лінії електропередач, звалили стовп, знесли навіси. Потім вони взялися за будівлі. Володимир неодноразово звертався до суду, але - безрезультатно. Навіть під час засідань суду підганяли техніку і намагалися зруйнувати будівлі. Єдине, що зупинило - це те, що всередині одного будинку була людина, яка відмовилася виходити. Тому вони наполовину розвалили сусідній дім, потім привезли представники Міністерства з надзвичайних ситуацій і пожежників та намагалися оформити ці будівлі як аварійні і пожежонебезпечні.
  Підтримати Володимира в Сокілець приїхали представники «Молоді творчої ініціативи», художники, музиканти і вінницьке молодіжне об'єднання марксистів «Че Гевара».
  - Зараз цей плацдарм української молодіжної культури і творчості знаходиться під загрозою знищення, - говорить лідер вінницьких антифашистів Андрій Іванов. - Ми знаємо, що його захоплюють великі бізнесмени, і шансів у нас практично немає. Коли ми сюди приїхали, сюди заїжджали екскаватори. Ми загородили їм проїзд і не дали заїхати на нашу територію. Тоді працівники вийшли з машини і почали ламати будинок просто руками.

  Міліція спустила собаку на фотографа
  Перешкодити руйнації «творчої хатинки» намагалися і районні представники культури. Але їм цього не дала зробити... міліція. За словами протестувальників, коли головний редактор немирівської газети «Мирів» Ірина Кононова намагалася підійти до них, міліція, яка охороняла сусідню територію, її не пропустила і навіть повалила на землю. Коли їй стало зле і вона втратила свідомість, вони не тільки не викликали допомогу, але і не дали нікому до неї підійти. А на хлопця з Немирова Артема Отрощенка, який фотографував усе це, міліція просто спустила собаку, яка вкусила його у стегно.
  - Коли приїхала швидка, міліціонер, який спустив собаку, вирішив влаштувати провокацію, - говорить Андрій Іванов. - Він сказав, що: «у нього теж поранення» і з напарником поїхав до лікарні. Хоча його абсолютно ніхто не чіпав і це всі бачили!
  Міліція, природно, з цього приводу має свою думку.
  - З боку працівників міліції теж є постраждалі, - сказав працівник міліції у цивільному, що відмовився представитися. - Там видно буде, хто винен, а хто - ні. Подивимося, чи має право громадянин штовхати представника міліції під час виконання службових обов'язків!
  За «подивимося» справа не стала - після того, як Артема по швидкій доставили в Немирівську районну лікарню, туди ж, своїм ходом, прибув і постраждалий міліціонер. За словами медиків, в Артема - укушена рана нижньої третини лівого стегна. А в міліціонера - подряпина на передпліччі. Відразу ж після надання першої допомоги, Артема забрали в міліцію. У телефонній розмові з міліції Артем сказав, що у нього «все гаразд» і «додому він поїде сам, так що заїжджати за ним не потрібно».
  - Залякали Артема, - сказав один з хлопців, що поїхали за ним у лікарню. - Тепер про фотографії можна забути.
  Загалом, як практика показала, розбиратися «хто правий, а хто - ні» міліція вміє справно. Не вміє тільки представлятися.
  - Міліціонери не показали нам жодного документа, і відмовилися назватися, - говорить Андрій Іванов. - Просто сказали нам: «Відділення міліції у Вінниці на Привокзальній». Мовляв, ідіть і шукайте.

  200 мільйонів доларів проти «Млиноманії»
  А, власне, через що такий сир-бор? Невже просто через старовинний млин, який хоч є пам'ятником архітектури, але знаходиться у досить жалюгідному стані? Як виявилося, все набагато цікавіше.
  - Це все - власність Фонду держмайна, - говорить голова Немирівської районної адміністрації Петро Михайленко. - Але є підприємство «Геліопарк», якому належить близько півтора десятків готелів і санаторіїв по всьому світу. І вони взяли цей комплекс в оренду і збираються будувати тут чотиризірковий готель і санаторій. Природно, з умовою збереження цієї пам'ятки архітектури. А це інвестиції більше ста мільйонів гривень на район. І якщо ця програма буде розвиватися далі (а переговори йдуть), то протягом трьох-чотирьох років в район може бути проінвестовано 200 мільйонів доларів. А це для району дуже багато значить. Це і 200 робочих місць, і ще непрямих сотні дві, і електрифікація села, і проведення водогонів, комунікацій і навіть у школі вони вже зробили комп'ютерний клас за майже 80 тисяч гривень... До того ж вони останні три з половиною роки сплачують серйозні гроші за оренду, але нічого не можуть зробити. Тому що є пан Губін, який якось примудрився за могорич взяти документ на право власності. Фонд Держмайна відсудив це все назад.
  За словами Петра Михайленка, це просто йде планова зачистка території. І ті приміщення, які визнані аварійними, підлягають зносу. Хоча проекту ще немає, а немає проекту - немає і оренди землі під будівництво, яка, до речі, потрапляє в природоохоронну зону! Але на громадських слуханнях місцеві жителі цей проект підтримали і хочуть, щоб комплекс будували.
  - Щось будувати потрібно, а не сидіти, як собака на сіні, - говорять місцеві жителі. - Потрібно дати людям роботу, адже воно розвалиться все одно!
  А що стосується Губіна і його товариства, то, за словами Петра Михайленка, представники інвесторів неодноразово намагалися з ним домовитися.
  - Ми неодноразово намагалися їх звести, - говорить він. - І гроші Губіну пропонували, але щоб щось продати, потрібно щось мати, а у Губіна нічого немає! Але вони були готові і на роботу взяти, оскільки тут планується музей зробити - все що могли пропонували. Безрезультатно.

  - За документами, які я бачив, Володимир Губін підписав документи, де він був згоден з будівництвом комплексу, - говорить голова сільради Борис Сердюк. Сам же Володимир стверджує, що його обдурили, збирається підпис відкликати та готується до оборони.
  Читайте також:
  У Вінницькій області з'явиться водне містечко

  "АртПоле" переїхало, "Млиноманія" залишилась!

  Как мельницу графа Потоцкого под гостиницу сдали

  Читають зараз: 1
  (154)
  Коментарі
  Anonimus 27.02.2011 11:23
  • Спам
  • Поскаржитися
  Губін вроджений невдаха і все що пов'язано і хто пов'язаний з ним приречені до провалу, при цьому він жадібний пройдисвіт, який змусив себе повірити стати спадкоємцем роду Потоцьких абсолютно не враховуючи інтереси односельців, предкам яких і їм самим це насправді належить. У нас у Сокільці є таке загальне поняття Губін - невдаха, пройдисвіт, пустоплет і т.п. На латинице
  Anonimus 27.02.2011 11:49
  • Спам
  • Поскаржитися
  шо да то да в нас дітей лякають губіним.
  Півд. Буг 09.11.2011 21:20
  • Спам
  • Поскаржитися
  В Губіна, як і в кожного з нас, є недоліки. Але разом з тим - це людина, в якої є чого повчитись, яка не живе в звичному ритмі життя та тупого споживання "робота-город-телевізор". А на селі дивакуватих та не таких як всі не люблять та намагаються виставити на посміх. Самовдосконалення, розвиток особистості, творчі пошуки, нестандартне мислення - за це Вована і не люблять. Чи я не правий? В Сокільці є інші особистості, якими полякати можна не тільки дітей, а й дорослих))
  Млин фест 27.02.2011 19:57
  • Спам
  • Поскаржитися
  аж смішно читати)))))
  [удалено] 24.02.2011 15:44
  • Спам
  • Поскаржитися
  [удалено]
  'Yujni Bug' 24.02.2011 09:46
  • Спам
  • Поскаржитися
  Позаяк, висловлюю вдячність автору статті за неупередженість та цікаву подачу матеріалу! В той час, коли багато інших видань пишуть на замовлення, пан Олег не побоявся об`єктивно висвітлити події. Респект!
  Anonimus 25.02.2011 21:35
  • Спам
  • Поскаржитися
  Губін, як замурзаний бомж, своїм виглядом він підтверджує "культурну людину". Дивлячись на нього, так і уявляєш, як він може захистити історичну памятку.
  Yujni Bug 27.02.2011 21:48
  • Спам
  • Поскаржитися
  Так, панове, прийдуть товаріщі інші - начисто виголені, на крутих тачках, при піджаках та краватках, з начищеними туфлями та запрограмованими думками. І, закохані в рідний край, будуть нести світло Культури Сокільцю. І буде культура бити ключем 100-баксових купюр з-під турбіни Сокілецької ГЕС прямо до сейфів та портфелів нових спрасителів Сокільця. І пробудяться затуркані люде від темряви невігластва. І засвітять прожектори на охороних вежах "Heliopark Waterville", щоб не пустити на територію жодного представника волохатих розмальованих усміхнених людей з гітарами сопілками фарбами та неправильними думками. І залунають мелодії попси, клубняку та шансону, органічно доповнюючи мальовничий краєвид. І буде всім щастя...
  винничанин 23.02.2011 00:41
  • Спам
  • Поскаржитися
  Бойцы СМЕРШа против немецких овчарок применяли сухую смесь махорки с молотым перцем, тем этот запах как кувалдой по башке. Ещё хорошо «помогает» варево на основе красного молотого перца - чайную ложку перца запарьте в стакане воды. Затем процедить - и в пульверизатор. В случае атаки распылите эту штуку вокруг себя, направляя струю в землю, получится что-то вроде круга из мела в фильме «Вий» - псы и шарахнутся от вас, как нечистые от святой воды :-)
  МлинФест 23.02.2011 11:02
  • Спам
  • Поскаржитися
  Свої безглузді поради будиш комусь другому давати!!!! І не стидно називатись Вінничанином???
  винничанин 24.02.2011 04:09
  • Спам
  • Поскаржитися
  А Вы кто такой, часом, не юноша с фотки с дубинкой и Бобиком на поводке ?
  Anonimus 23.02.2011 09:24
  • Спам
  • Поскаржитися
  Всі антирейдерщики мають стати ЧЕРВОНИМИ ПЕРЦЯМИ,щоб відлякувати буржуйських собак!)))
  МлинФест 22.02.2011 23:55
  • Спам
  • Поскаржитися
  http://www.maidan.org.ua/static/news/2011/1298020066.html
  винничанин 23.02.2011 00:42
  • Спам
  • Поскаржитися
  Это возмутительно, то, что описано в статье ! Поэтому, если кто ещё туда поедет, позвольте дать несколько советов.
  Anonimus 22.02.2011 18:40
  • Спам
  • Поскаржитися
  З тих же радянських часів сільські люди вбили собі, що всі, хто ходить з довгим волоссям і гітарою за спиною - НАРКОМАНИ! Так і сидять собі в хліву біля корови, світу не бачать, зазжрять, складають наклепи, лізуть у чужі справи (хто не знає, Печера - це зовсім інший район, - Тульчинський). Але ж так званні воплі, які вони і близько чути не могли, були б їм дуже на руку, аби ми, Млиномани, дали б їм грошеняток, аби задобрили кожному скупердяю душу, полизали ср...ку... Ось це їм подобається! Тоді б вони може побачили, як рік-у-рік на Млині після Млиноманії збираються люди з сміттєвими пакетами, збирають сміття, розкидане в більшості тими ж місцевими жителями, за власний кошт наймають машину, щоб його вивести! Побачили б скільки діячів культури приїжджає в їх краї, аби побувати на цьому ж фестивалі! ЗАбули б про ті шприци, які десь там їм приснилися після чергової випитої літрухи 'Діхтярьовки'!
  Anonimus 22.02.2011 18:50
  • Спам
  • Поскаржитися
  Подивилися би хоч трішки дальше своєї хати! Кому Ви будете треба через років 5-10 коли всю Вашу місцевість поскуповують магнати?
  Anonimus 22.02.2011 19:36
  • Спам
  • Поскаржитися
  Так вже скуповують, почали з млина!!! далі за планом ще 100 Га площі
  Anonimus 22.02.2011 19:54
  • Спам
  • Поскаржитися
  ость: - имя не указано - 22/02/2011 18:36 Коментарий удален +1 [хороший комментарий +1] [плохой комментарий -1] Що ж сказати? Для цих нещасних сільських людей слово "Культура", нажаль, значить не більше, ніж концерт раз в рік в сільському клубі на 9 травня! Більш глобально радянське виховання не навчило їх це слово розуміти! І це й не дивно! Роботи нема, грошей нема, газ не проводять. -Яка культура?!!! Дітей треба годувати, за інтернет платити ))) (звичайно, радує те, що і в Печері нарешті з`явилась глобальна мережа, і люди можуть висловити свою думку на весь світ, а не тільки сусідці на лавочці біля центральної коперації). Ответить IP Удалить данный коментарий? Изменение коментария Що ж сказати? Для цих нещасних сільських людей слово "Культура", нажаль, значить не більше, ніж концерт раз в рік в сільському клубі на 9 травня! Більш глобально радянське виховання не навчило їх це слово розуміти! І це й не дивно! Роботи нема, грошей нема, газ не проводять. -Яка культура?!!! Дітей треба годувати, за інтернет платити ))) (звичайно, радує те, що і в Печері нарешті з`явилась глобальна мережа, і люди можуть висловити свою думку на весь світ, а не тільки сусідці на лавочці біля центральної коперації). Гость: - имя не указано - 22/02/2011 18:40 Коментарий удален +1 [хороший комментарий +1] [плохой комментарий -1] З тих же радянських часів сільські люди вбили собі, що всі, хто ходить з довгим волоссям і гітарою за спиною - НАРКОМАНИ! Так і сидять собі в хліву біля корови, світу не бачать, зазжрять, складають наклепи, лізуть у чужі справи (хто не знає, Печера - це зовсім інший район, - Тульчинський). Але ж так званні воплі, які вони і близько чути не могли, були б їм дуже на руку, аби ми, Млиномани, дали б їм грошеняток, аби задобрили кожному скупердяю душу, полизали ср...ку... Ось це їм подобається! Тоді б вони може побачили, як рік-у-рік на Млині після Млиноманії збираються люди з сміттєвими пакетами, збирають сміття, розкидане в більшості тими ж місцевими жителями, за власний кошт наймають машину, щоб його вивести! Побачили б скільки діячів культури приїжджає в їх краї, аби побувати на цьому ж фестивалі! ЗАбули б про ті шприци, які десь там їм приснилися після чергової випитої літрухи 'Діхтярьовки'! Ответить IP Удалить данный коментарий? Изменение коментария З тих же радянських часів сільські люди вбили собі, що всі, хто ходить з довгим волоссям і гітарою за спиною - НАРКОМАНИ! Так і сидять собі в хліву біля корови, світу не бачать, зазжрять, складають наклепи, лізуть у чужі справи (хто не знає, Печера - це зовсім інший район, - Тульчинський). Але ж так званні воплі, які вони і близько чути не могли, були б їм дуже на руку, аби ми, Млиномани, дали б їм грошеняток, аби задобрили кожному скупердяю душу, полизали ср...ку... Ось це їм подобається! Тоді б вони може побачили, як рік-у-рік на Млині після Млиноманії збираються люди з сміттєвими пакетами, збирають сміття, розкидане в більшості тими ж місцевими жителями, за власний кошт наймають машину, щоб його вивести! Побачили б скільки діячів культури приїжджає в їх краї, аби побувати на цьому ж фестивалі! ЗАбули б про ті шприци, які десь там їм приснилися після чергової випитої літрухи 'Діхтярьовки'! Гость: - имя не указано - 22/02/2011 18:50 Коментарий удален 0 [хороший комментарий +1] [плохой комментарий -1] Подивилися би хоч трішки дальше своєї хати! Кому Ви будете треба через років 5-10 коли всю Вашу місцевість поскуповують магнати? Ответить IP Удалить данный коментарий? Изменение коментария Подивилися би хоч трішки дальше своєї хати! Кому Ви будете треба через років 5-10 коли всю Вашу місцевість поскуповують магнати? Гость: - имя не указано - 22/02/2011 18:54 Коментарий удален 0 [хороший комментарий +1] [плохой комментарий -1] Чому Вас цікавлять лише гроші? Хіба ж то у них щастя? Ех ... Ось так і виходить у нас - українців, що чим бідніші, тим дурніші! Ответить Саме цікаве, що ось ці всі коментарі пише одна людина, Напевно, дуже вболіваюча за українску націю, але, насправді, вболіває вона тільки за свою шкуру. "Журналістка" з великої букви, сама з собою спілкується. А так званного млинобардака там більше не буде. І щодо сільської культури, то таким як ви рекомендую майданчик в лікарні ім. Ющенка м. Вінниця.
  МлинФест 22.02.2011 20:12
  • Спам
  • Поскаржитися
  Цікаво що це за активіст, з такими впевненими словами: "А так званного млинобардака там більше не буде." Мауть один із тих продажних свиней що продають свою батьківщину за обіцяні золоті гори. Сам нічого не зробив не заважай остальним!!!!!
  Anonimus 22.02.2011 20:30
  • Спам
  • Поскаржитися
  Найблищим часом пройдуть громадські слухання в селах Печера і Сокілець, і я вам гарантую, що ніякого збіговиська, на шквалт, "млинобардак" в цій місцевості не буде. Шукайте інше місце для шабашу. Хай щастить.
  Anonimus 22.02.2011 20:30
  • Спам
  • Поскаржитися
  Найблищим часом пройдуть громадські слухання в селах Печера і Сокілець, і я вам гарантую, що ніякого збіговиська, на шквалт, "млинобардак" в цій місцевості не буде. Шукайте інше місце для шабашу. Хай щастить.
  Anonimus 27.02.2011 22:12
  • Спам
  • Поскаржитися
  Шановний пане, який гарантує, що ніякого збіговиська не буде! Не забудьте запросити на ті громадські слухання ВСІХ жителів села, а не тільки своїх прибічників та тих, кому до лампочки! Запросіть молодь, запросіть мешканців, які навчаються чи працюють в інших містах. І побачимо, що скажуть люди. Якщо ви так гарантуєте, то, напевно, маєте відношення до влади чи бізнесових структур, які не проти прибрати до рук найкращі землі та краєвиди Сокільця та Печери. Так-от - знайте, що в цю дивовижну місцевість приїздять люди звідусіль - люди, яким не байдужа доля природи. І вплив цих людей має потенціал більший, ніж куплені чи зацікавлені представники місцевої, районної та обласної влади. Тим більше, що теперішня влада в Україні, області, районі не вічна. І ті, хто зараз тягне руки до природи, невдовзі будуть відповідати перед Законом!
  [удалено] 27.02.2011 22:12
  • Спам
  • Поскаржитися
  [удалено]
  Yujni Bug 23.02.2011 15:45
  • Спам
  • Поскаржитися
  Погоджуюсь, що Млиноманії ще далеко до ідеалу. Але. Фест робиться без жодної копійки грошей з бюджету. Щороку облаштовується територія, викошується бур`ян, після закінчення прибирається сміття. Ви кажете "млинобардак"! Коли зведуть готель, - ото буде справжній бардак! Точніше, БОРДЕЛЬ. І робочі місця знайдуться, не важко здогадатись, на які посади. Млиноманія проходить протягом 2-х днів. Можна зрозуміти місцевих людей, все-таки музика не може подобатись всім. Але якщо збудують того "Ватервіля", тут Вам буде шум і гам протягом цілого року. Хіба не знаєте, як багатії відпочивають?! І чхати вони будуть на всі Ваші права.
  Anonimus 22.02.2011 20:52
  • Спам
  • Поскаржитися
  ость: - имя не указано - 22/02/2011 18:36 Коментарий удален +1 [хороший комментарий +1] [плохой комментарий -1] Що ж сказати? Для цих нещасних сільських людей слово "Культура", нажаль, значить не більше, ніж концерт раз в рік в сільському клубі на 9 травня! Більш глобально радянське виховання не навчило їх це слово розуміти! І це й не дивно! Роботи нема, грошей нема, газ не проводять. -Яка культура?!!! Дітей треба годувати, за інтернет платити ))) (звичайно, радує те, що і в Печері нарешті з`явилась глобальна мережа, і люди можуть висловити свою думку на весь світ, а не тільки сусідці на лавочці біля центральної коперації). Ответить IP Удалить данный коментарий? Изменение коментария Що ж сказати? Для цих нещасних сільських людей слово "Культура", нажаль, значить не більше, ніж концерт раз в рік в сільському клубі на 9 травня! Більш глобально радянське виховання не навчило їх це слово розуміти! І це й не дивно! Роботи нема, грошей нема, газ не проводять. -Яка культура?!!! Дітей треба годувати, за інтернет платити ))) (звичайно, радує те, що і в Печері нарешті з`явилась глобальна мережа, і люди можуть висловити свою думку на весь світ, а не тільки сусідці на лавочці біля центральної коперації). Гость: - имя не указано - 22/02/2011 18:40 Коментарий удален +1 [хороший комментарий +1] [плохой комментарий -1] З тих же радянських часів сільські люди вбили собі, що всі, хто ходить з довгим волоссям і гітарою за спиною - НАРКОМАНИ! Так і сидять собі в хліву біля корови, світу не бачать, зазжрять, складають наклепи, лізуть у чужі справи (хто не знає, Печера - це зовсім інший район, - Тульчинський). Але ж так званні воплі, які вони і близько чути не могли, були б їм дуже на руку, аби ми, Млиномани, дали б їм грошеняток, аби задобрили кожному скупердяю душу, полизали ср...ку... Ось це їм подобається! Тоді б вони може побачили, як рік-у-рік на Млині після Млиноманії збираються люди з сміттєвими пакетами, збирають сміття, розкидане в більшості тими ж місцевими жителями, за власний кошт наймають машину, щоб його вивести! Побачили б скільки діячів культури приїжджає в їх краї, аби побувати на цьому ж фестивалі! ЗАбули б про ті шприци, які десь там їм приснилися після чергової випитої літрухи 'Діхтярьовки'! Ответить IP Удалить данный коментарий? Изменение коментария З тих же радянських часів сільські люди вбили собі, що всі, хто ходить з довгим волоссям і гітарою за спиною - НАРКОМАНИ! Так і сидять собі в хліву біля корови, світу не бачать, зазжрять, складають наклепи, лізуть у чужі справи (хто не знає, Печера - це зовсім інший район, - Тульчинський). Але ж так званні воплі, які вони і близько чути не могли, були б їм дуже на руку, аби ми, Млиномани, дали б їм грошеняток, аби задобрили кожному скупердяю душу, полизали ср...ку... Ось це їм подобається! Тоді б вони може побачили, як рік-у-рік на Млині після Млиноманії збираються люди з сміттєвими пакетами, збирають сміття, розкидане в більшості тими ж місцевими жителями, за власний кошт наймають машину, щоб його вивести! Побачили б скільки діячів культури приїжджає в їх краї, аби побувати на цьому ж фестивалі! ЗАбули б про ті шприци, які десь там їм приснилися після чергової випитої літрухи 'Діхтярьовки'! Гость: - имя не указано - 22/02/2011 18:50 Коментарий удален 0 [хороший комментарий +1] [плохой комментарий -1] Подивилися би хоч трішки дальше своєї хати! Кому Ви будете треба через років 5-10 коли всю Вашу місцевість поскуповують магнати? Ответить IP Удалить данный коментарий? Изменение коментария Подивилися би хоч трішки дальше своєї хати! Кому Ви будете треба через років 5-10 коли всю Вашу місцевість поскуповують магнати? Гость: - имя не указано - 22/02/2011 18:54 Коментарий удален 0 [хороший комментарий +1] [плохой комментарий -1] Чому Вас цікавлять лише гроші? Хіба ж то у них щастя? Ех ... Ось так і виходить у нас - українців, що чим бідніші, тим дурніші! Знову пише одна та сама людина, яка вважає,що сільські люди дурніші неї. А сама ж з такого самого села вийшла, а свою Малу Батьківщину вже згноїла, і людей за людей не приймає. Не дурний видумав: " З села людина вийшла, а село з неї ні".
  mlinoman 22.02.2011 21:15
  • Спам
  • Поскаржитися
  Ото точно шо село не вийшло.... Хіба не зрозуміло що на сайті не можна писати довгі коментарі, і тому я їх розбив на кілька? Провів іннет, да толку з ним не маю? так?
  Anonimus 22.02.2011 21:31
  • Спам
  • Поскаржитися
  З яких це пір на форумізауваження роблять?
  Anonimus 22.02.2011 22:45
  • Спам
  • Поскаржитися
  З тих пір, відколи на них НУбИ появились!
  МлинФест 22.02.2011 21:41
  • Спам
  • Поскаржитися
  з тих пір як існують форуми і існують неписані і писані правила ведення форуму, пояснюю для тих хто в танку, це так само як правила етикету в повсякденному житті
  МлинФест Гостю імя якого не вказано 22.02.2011 21:06
  • Спам
  • Поскаржитися
  Шановний Гостю імя якого не вказано! Навіщо копіювати весь коментарій щей такий великий, по кілька раз та загаджувати простір проведення дискусії тим що вже було сказано??? Судячи по Ваших діях то це Ви полюбляєте розкидати недоїдки та шприци.
  [удалено] 22.02.2011 21:17
  • Спам
  • Поскаржитися
  [удалено]
  Anonimus 22.02.2011 22:40
  • Спам
  • Поскаржитися
  і ше три рази напиши! може ще не всі прочитали!
  МлинФест 22.02.2011 22:49
  • Спам
  • Поскаржитися
  ??????!!!!!!
  МлинФест 22.02.2011 21:24
  • Спам
  • Поскаржитися
  що таке IP адреса Ви вивчили, а зрозуміти що вам написали (зроблено зауваження стосовно копіювання великих цитат які вже є на даній сторінці, так і не зрозуміли), шкода!! но у вас ще все в переді))
  Anonimus 22.02.2011 21:17
  • Спам
  • Поскаржитися
  Шановний "МлинФест" чому ж Ви дискутуєте самі із собою, а робите вигляд, що проходить дискусіяю . Я, навмисно показую форумчанам, що більшість образливих коментарів виходить з одного ір адреса. А слово загаджувати можна застосувати до Вас.
  винничанин 23.02.2011 00:48
  • Спам
  • Поскаржитися
  В самом деле, mlinoman безуспешно пытается изображать толпу, ха-ха-ха !
  Yujni Bug 24.02.2011 09:25
  • Спам
  • Поскаржитися
  Млиноманів, на щастя, вистачає. І з кожним днем стає все більше. Так що, товаріщі буржуї, Млин без бою Вам не здадуть!
  МЛИНФЕСТ 23.02.2011 10:57
  • Спам
  • Поскаржитися
  Так ніхто толпу не ізображає!!
  [удалено] 22.02.2011 21:17
  • Спам
  • Поскаржитися
  [удалено]
  Anonimus 22.02.2011 21:05
  • Спам
  • Поскаржитися
  Дарагуша, герой с Печеры, который подтверждает факт, что "в семье не без урода"! Может ты представишься общественности?
  Anonimus 22.02.2011 21:10
  • Спам
  • Поскаржитися
  В твоїй сім"ї, це вже напевно "не без урода".
  Anonimus 22.02.2011 22:43
  • Спам
  • Поскаржитися
  Представся, розумний!
  МлинФест 22.02.2011 20:38
  • Спам
  • Поскаржитися
  Купити місцевих легко, особливо обіцянками)
  МлинФест 22.02.2011 20:39
  • Спам
  • Поскаржитися
  У Воробіївці жителі також були проти Шешор, це щось змінило?
  МлинФест 22.02.2011 20:43
  • Спам
  • Поскаржитися
  І фестиваль буде це я вам гаратую!!!!!!
  Anonimus 22.02.2011 21:01
  • Спам
  • Поскаржитися
  Для неосвідомлених!!!! У Воробіївці в цьому та наступних роках фестивалю "Шешори" не буде. Крім того, для самовпевнених, а, особливо для "МлинФест" місцевим жителям не подобаються ваші "мистецькі заходи", і будете не ви вирішувати як на нашій території жити, а ми!!!!!!!! і
  Yujny Bug 02.03.2011 11:16
  • Спам
  • Поскаржитися
  Цікаво цікаво) "на нашій території" - це що тепер Україна ділиться на "наші" чи "не наші" території!? Ви що, граф чи князь якийсь, що так кажете?
  МлинФест 22.02.2011 21:12
  • Спам
  • Поскаржитися
  Для не освідчених!!!!!! Шешор не було у Воробіївці тому що цей фестиваль не проходить бильше ніж 3 роки підряд на одній і тій тереторії. Як шешори переїхали до Воробіївки люді були проти, однако шешори проводились 3 роки підряд
  МлинФест 22.02.2011 21:14
  • Спам
  • Поскаржитися
  І не забувайте що ми також там виросли і там проживаємо!!!!
  Anonimus 22.02.2011 18:54
  • Спам
  • Поскаржитися
  Чому Вас цікавлять лише гроші? Хіба ж то у них щастя? Ех ... Ось так і виходить у нас - українців, що чим бідніші, тим дурніші!
  Anonimus 22.02.2011 18:36
  • Спам
  • Поскаржитися
  Що ж сказати? Для цих нещасних сільських людей слово "Культура", нажаль, значить не більше, ніж концерт раз в рік в сільському клубі на 9 травня! Більш глобально радянське виховання не навчило їх це слово розуміти! І це й не дивно! Роботи нема, грошей нема, газ не проводять. -Яка культура?!!! Дітей треба годувати, за інтернет платити ))) (звичайно, радує те, що і в Печері нарешті з`явилась глобальна мережа, і люди можуть висловити свою думку на весь світ, а не тільки сусідці на лавочці біля центральної коперації).
  'гость' 22.02.2011 13:06
  • Спам
  • Поскаржитися
  Кононова привикла тільки писати неправду, піаритися де можливо і не можливо, що вона тіпа велика діячка, лізе куди не потрібно, чужими руками тільки жар можна загрібати, а не використовувати молодь щоб пропіаритись на всю область.
  mlinoman 22.02.2011 13:37
  • Спам
  • Поскаржитися
  Шановні! Саме ось ця жінка - Кононова, зробила для нас, Млиноманів, напевне найбільше, чим кожен з Вас, які отут сидять і висловлюють свої безглузді думки! Саме Вона допомагала нам, коли ми минулого літа опинились у скрутних матеріальних становищах, саме Вона поєднала нас - творчу та ініціативну молодь, саме Вона наставляла нас духовно, налаштовувала нам зв`язки та організовувала зустрічі з представниками районної і обласної влади. Саме вона ОДНА не покинула нас у цей скрутний для Млиноманів час, Вона одна з представників старшого покоління грудьми стала перед наглим бидлом - мусорами, через що, так, як і її син, відчула їх стильну руку на власному тілі.... Жодного неправдивого слова з її вуст не прозвучало! Підтвердження цьому - слова Млиноманів, які не будуть одноголосно дурити народ! Ірина Борисівна - напевне чи не єдина жінка в Немирові, яка в свої роки турбується про долю творчої молоді, і, на відміну від продажного чиновництва, не думаючи при цьому про фінансове збагачення! Хто з Вас, - мужніх та сміливих, може зробити хоч частину того, що зробила для нас Вона? Словами напевне би кожен допоміг, а от ділом..... Елементарно приъдьте на Млин наступноъ суботи! Покажыть, що його доля Вам не байдужа! Доведіть свої слова Ділом! Млин потребує Вашої підтримки! А без неї через рік з нього не залишиться нічого...
  гость млиноману 22.02.2011 16:31
  • Спам
  • Поскаржитися
  Шановний млиноман! Тобі ніхто не дозволяв і не дозволить ображати та обзивати працівників міліції (бидлом-мусором), адже не дай Бог в тебе щось сталось то куди ти підеш перше? Правельно, в органи міліції. А тобі ніхто не дав права ображати честь мундира. Піди в органи пророби там певний період і побачиш яка там робота то у тебе складеться зовсім інша думка про працівників міліції. на майбутнє коли пишиш - думай, що писати. Те, що там робиться під час фестивалю, то це правда про наркоманію, випивку та непристойну поведінку молоді.
  Anonimus 22.02.2011 17:14
  • Спам
  • Поскаржитися
  Я проживаю в с. Печера і хочу Вас запевнити, що, так званий, фестиваль "Млиноманія" ніщо інше як зброд наркоманів, пяниць та бездарів, жителі окружних сіл проти таких фестивалів, бо після їх культурного відпочинку млин перетворюється на смітник із бутилками, недоїдками та шприцами. І ми, жителі сіл Печера, Сокілець не хочимо чути оті воплі, які називає Кононова фестивалем, і добре, що влада не підтримує той бардак,який там відбувається. Цього року ми не дозволимо проводити ніякого фестивалю, хай Кононова і Губін до себе додому тих наркоманів забирає. Активістка найшлася, мало їй дали по хребту, треба було більше дати щоб не лізла куди не треба.
  Діяч 22.02.2011 17:20
  • Спам
  • Поскаржитися
  Це - наклеп. Це пише хтось з забудовників території.
  Anonimus 22.02.2011 17:46
  • Спам
  • Поскаржитися
  Ніякий це не наклеп, і мені абсолютно всерівно чия то власність чи Губіна чи когось іншого, головне щоб там навели порядок. А про, так би мовити, фестиваль, вірніше було б сказати "шабаш" то я написав правду. Хай Кононова розпитає у сільських людей і напише правду про тих бродячих митців.
  МлинФест 22.02.2011 19:27
  • Спам
  • Поскаржитися
  "бо після їх культурного відпочинку млин перетворюється на смітник із бутилками, недоїдками та шприцами." це просто пусті слова!!! тереторія після фестивалю прибирається і весь мусор вивозиться на офиіцийне звалише, це також контролює сан епідем станція, і ніяких шприцив там не було і не буде!!!!! водій вантажівки який вивозив мусор свідок!!!!
  МлинФест 22.02.2011 19:33
  • Спам
  • Поскаржитися
  А мусора були "Мусорами і залишуться"!!!! Під час фестивалю сиділи в машині і бухали!!!! а коли до них звернулись по допомогу щоб заспокоїти не адекватних госей, так вони щей дали по голові тому хто просив допомоги.
  прохожий 22.02.2011 19:47
  • Спам
  • Поскаржитися
  Люди з села крім завклуба що грає на баяні нічого не бачили, то про що вони можуть судити, а той хто не розуміється у творчості, культурі, то хай краще мовчить.
  Anonimus 22.02.2011 20:25
  • Спам
  • Поскаржитися
  То чуму ви їдете в це село, вас там з свою культурою ніхто не чекає і бачити не хоче.
  МлинФест 22.02.2011 20:36
  • Спам
  • Поскаржитися
  Це особисто ваша думка??? А Продажних бюрократів та буржуїв чекають і хочуть бачити щоб полизати їм місце на якому вони сидять, в свою чергу вони ложили на всіх вас тому що за достойних не вважають!!!
  Anonimus 22.02.2011 21:05
  • Спам
  • Поскаржитися
  А чому ж Ви, "МлинФест" , пишете ще й під ніком "прохожий".
  Млинфест 22.02.2011 21:36
  • Спам
  • Поскаржитися
  Гостю імя якого не вказано, будь - ласка підпишіться а дуже не зручно до Вас звестатись. А оскільки Ви такий великий знавець IP адрес, то мабуть ви повинні знати шо пк можуть мати однакові IP адреси, на приклад ті що підключені до мережі через роутер який маає одну ІР адресу) не учение тьма- учение свет! дерзайте!!!!
  Anonimus 22.02.2011 16:55
  • Спам
  • Поскаржитися
  Шановний захисник Захісників! Міліція - є міліція, мусор - є мусор! Цим Африку я ні для кого не відкрив! Я завжди поважав честь справжнього мундира, поважав тих міліціянтів, хто поважає народ! Дивлячись же на те, що відбуваєтсья на млині, по-іншому назвати тих працівників міліція\ї я не можу! Якби Ви, шановний, приїхали та на власні очі побачили шо вони там творять, ви б не захищали їх бідолашних-беззахисних! Піди в органи? Я напевне не гірше Вас (якщо Ви є працівником УМВС) знаю, що значить Ваша робота. Пів моєї родини є працівниками юстиції та МВС! Але з них ніхто б ні при яких обставинах не підняв би руку на беззахисну жінку та не випустив собаку на молодохо хлопця собі на втіху! А тим, хто думає, що міліціянти діяли в рамках закому, дуже раджу почитати закон України про міліцію, особливо його статті 3 та 5! Прочитаєте, а потім будете говорити, хто тут правий, а хто ні, і як кого називати! Ганьба тим міліціонерам! Вони не варті честі мундира! вони не гідні звання співробітника міліції України!
  гость 23.02.2011 10:11
  • Спам
  • Поскаржитися
  Згідний з Вами на половину, але якби Ви знали цю "беззахисну жінку" трохи досконаліше чим ....... то Ви б її не захищали.
  Anonimus 23.02.2011 11:59
  • Спам
  • Поскаржитися
  Немає різниці, як ми її знаємо! "Захисна" чи "беззахисна" - ніхто ЇМ не давав права підніматина неї - жінку, руку!
  Приблудный 22.02.2011 16:48
  • Спам
  • Поскаржитися
  Ну, положим, про честь мундира - это вы загнули. Мундир, конечно, есть - но чести... Но это так, мысли вслух. Лучше расскажите-ка, как вы на безоружного пацана собаку спустили и на бабушку набросились. И как вы его зашугали у себя в отделении, чтоб своего собаковода выгородить. После этого, обещаю - сразу о чести поговорим. Если есть о чем говорить. А что касаемо: "е дай Бог в тебе щось сталось то куди ти підеш перше" - то вы от них ничем не отличаетесь. И те и другие людям жить мешают. Просто пока вы друг другом заняты, остальные успевают жить, работать и вас, уродов, кормить. Я не прав?
  Anonimus 22.02.2011 15:18
  • Спам
  • Поскаржитися
  А может пойдете работать? Украине не хватает рабочей силы.
  Немировчанин 22.02.2011 09:29
  • Спам
  • Поскаржитися
  Нинішній глава адміністрації Михайленко переживає тільки за свої кармани. Важко повірити що він в цьому проекті з готелем не має власної вигоди. Немирівчани ще не забули історію, коли він подарив другу Кармазіну, начальнику обласного ГАІ 20 манин ВАЗ. Через місяць Кармазіна посадили і до сих пір сидить, подарені машини з ГАІ відразу пропали, а Михайленко став головою адміністрації района, хоча перед виборами разом з батьком (власник підприємства Брацлав) і депутатом Глусем (бувшим співвлаником Немирофф) агітували за Юлю. Думаю знову будуть якісь темні діла. Час покаже, але куди дивляться органи, дозволяючи будувати в природоохоронній зоні?
  Немировчанину 22.02.2011 11:52
  • Спам
  • Поскаржитися
  То ти такий все знаєш, йди на спротив до млина і скажи це в голос, ато писати тільки вмієш під ніками різними. А на ділі покажи хто за що переживє.
  гость 22.02.2011 12:40
  • Спам
  • Поскаржитися
  Правельно, підтримую, іди до млина і скажи в голос, а то ховаєтесь по-за спини. Зароби гроші і тоже займись благодійництвом, а не осуджуєш людей які роблять добро і покращення матеріального становища ОВС.
  Yujni Bug 23.02.2011 13:26
  • Спам
  • Поскаржитися
  Добро за народні гроші, і задля перспективи свого подальшого збагачення..
  Anonimus 22.02.2011 12:37
  • Спам
  • Поскаржитися
  Так мабуть багато хто про це знає, хто хоть трішки цікавиться)
  МлинФест 22.02.2011 12:45
  • Спам
  • Поскаржитися
  Прочитавши ось це: Гость: Немировчанину 22/02/2011 11:52 та оце Гость: Мирову 21/02/2011 14:45 На думку спадає що це одна і таж особа, яка має беспосередне відношення до місцевої адніністрації.
  Anonimus 22.02.2011 07:25
  • Спам
  • Поскаржитися
  наверное при том что етот человек бил большим революционером...и тоже боролся за справедливость...или ти думаеш что ето кокойто крутой чувак которий курил сигари? ну тогда ...читай...http://ru.wikipedia.org/wiki/Че_Гевара,_Эрнесто
  Приблудный 22.02.2011 07:23
  • Спам
  • Поскаржитися
  А милиция - как всегда доказала, что по сути является простым бандформированием. Только на государственном уровне. И рядовые "быки" денег поменьше получают.
  курьер 22.02.2011 04:14
  • Спам
  • Поскаржитися
  Начальнику Немирівського РВ УМВС України у Вінницькій області П-ку міліції Прияцелюку І. В. Губіна Володимира Федоровича 25 07 1952 р. н. жителя с. Сокілець, вул.. Набережна, заст. директора ТОВ «Сокілецький млин» Заява 31 січня 2011 року мною було подано заяву про скоєння злочину щодо майна будівель та споруд які належать на праві власності ТОВ «Сокілецький млин». В доповнення до данної заяви надаю додаткову інформацію та пояснення. 29 січня 2011 року працівник ТОВ «ГЕЛИОПАРК СОСНОВА РОЩА» Леонід Москалюк повідомів мене телефоном що дві невідомі особи взяли у нього драбину та відключили від електро постачання будівлі та споруди ТОВ «Сокілецький млин» В понеділок 29 січня 2011 року я прибув на територію ТОВ «Сокілецький млин», за адресою вул. Леніна, 128, в селі Сокілець та побачив що там проводяться роботи по руйнуванню та знищенню майна ТОВ «Сокілецький млин» а саме: -від центральної опори ЛЕП до опори біля майстерні та контори демонтовано понад 50 метрів трех фазної лінії електро передач. Електро опора біля конторі повалена. - повністю розібрано навіс для пиломатеріалів на металевій основі з огородженням металевою сіткою. - розібрано навіс пилорамі (круглопільного станка), пошкоджено електро проводку, відсутній пристрій приводу круглопильного станка. Для припинення незаконних дій мною була викликана міліція. На місце подіі прибула оперативно - слідча група яка склала акт огляду місця події, зафіксувавши порушення, та опитала осіб, які виконували роботи по знищенню майна споруд та будівель ТОВ «Сокілецький млин». Данні особи (Сірик Олександр Іванович, Філіпішин Валерій. Гриневіч Евгеніщо та інші невідомі мені особи) в своїх поясненнях показали для виконання данних робіт були найняті директором ТОВ «ГЕЛІОПАРК СОСНОВА РОЩА» Педоренко Михайло Івановичем. Раніше Педоренко М. І. неодноразово попереджав мене, що будівлі та споруди належні, на праві власності, ТОВ «Сокілецький млин» підлягають знесенню згідно планів ТОВ «ГЕЛІОПАРК СОСНОВА РОЩА». Вважаю що директор ТОВ «ГЕЛІОПАРК СОСНОВА РОЩА» Педоренко М. І. діючи зумисно і незаконно свідомо перевищив свої службові повноваження найнявши працівників для знищення майна ТОВ «Сокілецький млин». Виходячи з вище викладеного прошу провести необхідні слідчі дії та притягнути винних до відповідальності. З повагою, заступник директора ТОВ «Сокілкцький млин».
  Anonimus 21.02.2011 20:26
  • Спам
  • Поскаржитися
  Почему милиция всегда бегает снимать побои со свох сотрудников? Вроде там должны служить здоровые и выносливые люди. А не бегать по больницам. Одной корочкой не прекрыться. Знали, куда идут работать. Аж смешно! "З боку працівників міліції теж є постраждалі..." Корочки имунитета не дают. Спортом надо заниматься, а не корупционные "питання решать" за халявной бутылкой водки и куском шашлыка. :)) Нет сил работать - идите в народное хозяйство.
  Anonimus 22.02.2011 01:53
  • Спам
  • Поскаржитися
  При чому тут Че Гевара?
  Скепс 22.02.2011 09:49
  • Спам
  • Поскаржитися
  При тому,що він,як марксист-практик, боровся за новий лад для простих трударів,їхнє життя без панів-експлуататорів. Послідовники Че Гевари є і в Україні,саме вони і виступають проти капіталістів,які знущаються над селянами та робітниками!
  Кононова 22.02.2011 02:42
  • Спам
  • Поскаржитися
  Наверно при том, что этот мужчина доказал своей жизнью, что за справедливость есть смысл бороться вместе. Хорошо когда молодежь это понимает. Спасибо вам ребята. Благодаря вам мне не так обидно видеть себя в непристойной позе на снегу. Благодаря вам, понимаешь, что все-таки есть смысл жить в стране и быть ее гражданином и каждый день отстаивать конституционные права и свободы. Будьте всегда победителями.
  гость 22.02.2011 12:32
  • Спам
  • Поскаржитися
  Не лезьте куда ненадо и будете ходить по земле, а не по дровах. Обучаите лучше детей в ДК Немирова, где работаете и хотите работать...
  Губин 22.02.2011 02:35
  • Спам
  • Поскаржитися
  В вихідній день в суботу 19 02 2011 року було здійснено шостий рейдерський наліт організований, як і попередні. орендарями памятки архітектури - будівлі складу, млина та крупорушки.ТОВ «ГЕЛІОПАРК СОСНОВА РОЩА» переіменований в подальшому ТОВ «Готельний комплекс Сокілець» представник Педоренко М.І. Зранку прибула техніка яка використовувалвась у попередніх злочинах по знішенню будівель та споруд зареестрованих БТИ як власністьТОВ «Сокілецький млин». Екскаватор № та самоскид № у цей раз були зупинені людьми на шляху перед млином. Не маючи змоги використати техніку, група осіб які і раніше приймали участь в знищенні будівель ТОВ «Сокілецький млие», ломами, та єлектропілами, що були підключені до опори ЛЕП лінії електропередачі охороняемої офіційно території,з дозволу охорони вибивали вікна, виламали усі подвійні вікна. 25 шт зсклених рам демонстративно спалювались . Зірвані з петель двері закриті з внутрішнеї сторони контори людьми які там знаходились.охороняючи виставку робіт молодих художників та фотовиставку. Частину виставки спалили та затоптали. Керівник вандалізму демонстративно виніс саме найбільше полотно без рами та демонстративно спалив. Зірвані ікони були винесені на вулицю та кинуті у тачку для сміття жітелем с. Сокілець, найманцем Сіриком Олександром Івановичом, з його помічником односельчанином Гриневичем Євгеній Маряновичем та іншими особами, які знищили навіс-веранду та половину покрівлі будинку контори Сокілецького Млина, яка знаходиться поза зоною охорони пам’ятки архітектури. Все це відбувалось на очах молоді, людей похилого віку представників радіо, газет та журналістів, охорона з кийками, наручниками та собакою утримувала абсолютно усіх на далекій відстані від знищуваної на очах будівлі Контори Сокілецького Млина, яка вже своэю назвою та колоритністю більше заслуговує на звання пам’ятки а ніж будівля електростанції збудованої одночасно з конторою у 50 - ті роки. Наголошую правозахисним органам та місцевій владі було відомо про рейдерський напад, але ніяких реальних мір не було прийнято на даний момент ні раніше. Журналістку яка спустилась по схилу поза зоною охорони пам’ятки на місце рейдерської атаки знепритомніла в момент прийнятих «охоронних мір» та була покинута напризволяще. Охоронці розбігллись від неї в різні стороні щоб не попасти у фотокамери. Юнака який кинувся їй допомогти порвала собака, якого охоронці після лікарні завезли до міліції після чого він відмовився дати журналістам інтерв’ю та стер фото з місця події. На місце події прибув начальник охорони, після його ствердження про охорону об’єкту тільки згідно з охоронною зоною пам’ятника архітектурі всі змоги пройти на місце подій.
  Гість 21.02.2011 19:52
  • Спам
  • Поскаржитися
  Подивіться на зовнішній вигляд Губіна, Що він може зробити для млина?
  Кононова 22.02.2011 03:29
  • Спам
  • Поскаржитися
  Он 10 лет защищал его от порезки на металлолом, а ребята что пришли за два года сняли турбину, завалили крышу в электростанции. Он помогал молодежи в организации фестиваля материалами, помещениями, своим талантом. И хотя его не очень понимают в селе, и характер у него "не мед", и на вид он не "Ален Де Лон", этот человек для Соколецкого млына сделал больше многих. Поэтому ему доверяет молодежь. В книге "Сказка о ветре в безветренный день" есть ответы на многие вопросы обсуждаемые здесь. Жаль, что теперь детей учат исключительно на супергероях. Это бред - один нормальный человек, может сделать открытие, написать книгу, бросится на амбразуру, а менять мир к лучшему необходимо вместе.
  mlinoman 21.02.2011 20:40
  • Спам
  • Поскаржитися
  Не суди, да не судим будеш!
  МлинФест 21.02.2011 20:10
  • Спам
  • Поскаржитися
  А яке це має начення?!
  mlinoman 21.02.2011 17:28
  • Спам
  • Поскаржитися
  ...Думаю напрямок думки зрозумілий: гроші правлять світом! Колись порядні джентльмени через ці брудні листочки паперу перетворюються на БИДЛО!, яке не побоїться власної совісті щоб підняти руку на жінку, випустити собаку на дитину, обізвати за себе старшого 9-ти поверховими матами, пояснити по «понятіям» хто-є-хто, потрощити чужу власність!!! ПРОДАЖНІ І БЕЗМОЗКІ ТЕЛЕПНІ! Людські прокльони вернуться їм сторицею.... «Поднявший мечь – от меча и погибнет!» Гроші, зароблені ціною нервів молодих людей, жінок, дітей, як прийшли до них, так від них і підуть... Перевірено роками... Перевірено життям.... P.S. З сайту Немирівської РДА не важко здогадатися, що собою являє кістяк ТОВ "Готельний комплекс Сокілецький млин". Читаємо. Стаття «Нові класи в Сокілецькій школі»: Радість дітей приїхали розділити заступник начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації А. Лисак, голова районної державної адміністрації П. Михайленко, голова районної ради В. Дзевелюк, заступник голови райдержадміністрації О. Лесько та спонсори, які і подарували учням комп’ютерний клас та мультимедійну дошку, проектор і ноутбук в клас біохімії: Гусаков О. І. - президент компанії «Геліопарк», Педоренко М. І. - генеральний директор готельного комплексу «Сокілець», Алексеєнко М. І. - заступник директора ТОВ «Наш рідний край». Стаття «Готельний комплекс в селищі Сокілець»: За ініціативи голови Немирівської районної державної адміністрації Петра Михайленка розпочинається будівництво готельного комплексу в селищі Сокілець, Немирівського району. Мало Брацлава – давай ще Сокілець! Щоб було як у Потоцького – пів країни в руках! Думайте, розумні люди! Думайте, тому що крім Вас – освічених, ніхто своєї думки не має! Всі як барани ідуть за поводирем! Думайте, робіть висновки! Не дамо магнатам перетворити пам»ятку архітектури в розкішний БОРДЕЛЬ! За ходом боротьби та іншими подробицями слідкуйте на офіційних сайтах Млиноманії: http://mlinomaniya.org.ua Та незалежної і непродажної газети «Мирів»: http://www.myriv.com.ua
  Anonimus 22.02.2011 09:34
  • Спам
  • Поскаржитися
  У п'ятницю, 30 квітня, управлінню ДАІ у Сумській області подарували 15 автомобілів ВАЗ-21099 і 5 автомобілів ВАЗ-2107. Такий подарунок області зробив директор СП "Брацлав" Сергій Михайленко, давній друг нового начальника ДАІ області Віталія Кармазіна. Бізнесмен зізнався, що він і раніше допомагав даїшникам у різних регіонах країни, але такий великий презент він зробив уперше. Він підтвердив, що на купівлю авто витратив понад 1 млн гривень. Зі слів Кармазіна, на посаді начальника управління ДАІ в Черкаській області йому вже доводилося одержувати подарунки від фірми "Брацлав", але тоді допомога була вдвічі меншою - Черкаси одержали тільки 10 автомобілів. А сироти з Немирівського інтернату отримали від Михайленка дулю. Не бояться ні Бога, ні людських прокльонів
  Anonimus 22.02.2011 11:55
  • Спам
  • Поскаржитися
  А що, сироти з Немирівського інтернату отримали від Вас, шановний???
  mlinoman 21.02.2011 17:29
  • Спам
  • Поскаржитися
  вибачайте, за розкид коментарів - сайт мене банить, багато чого не хоче додавати в базу! тому змушений був писати частинами...
  Маруся 21.02.2011 18:22
  • Спам
  • Поскаржитися
  Мабуть, тут існує ліміт на кількість знаків в 1 коментарі - щоб не вивішуваои простині. Тому й не додавав, поки не розбили на частини.
  Приблудный 21.02.2011 18:19
  • Спам
  • Поскаржитися
  Удачи, ребята, хотя и слабо верю в то, что вы сможете конфронтацией чего-то добиться. Бабло давно правит миром и тенденции в сторону уменьшения его влияния не наблюдаю - скорей наоборот. Так что имею мнение, что здесь таки нужно пошевелить не мышцой, а мозгой и придумать какой-то консенсус. который устроит обе стороны.
  Кононова 22.02.2011 03:08
  • Спам
  • Поскаржитися
  Поддерживаю, даже невооруженным экономическими знаниями взглядом есть, как минимум два выгодных для всех сторон решения. А если и мозги загруженные необходимыми знаниями подключит... Но к сожалению есть одна не заинтересованная сторона - бизнес, поддержанный властью. Он хочет все себе и немедленно. Поэтому действует нагло и решительно. Я бы всем верующим людям в бизнесе и власти хотела бы напомнить две притчи из Евангелии: "Про две лепты вдовы" и "Про Богача". Жизнь не кончается после смерти.
  Маруся 21.02.2011 18:25
  • Спам
  • Поскаржитися
  Хотілось би заспівати дифірамби культурним пам'яткам, але не та в нас країна і не той народ, щоб масово протестував. Тому підтримую вашу точку зору.
  Кононова 22.02.2011 03:16
  • Спам
  • Поскаржитися
  Хто Вас навчив принижувати власну країну і власний народ. У нас найкращі люди. талановиті, співучі. Дуже розумні, тому обережні і терплячі. Їм не вистачає лише одного принципу, того, який діє для багатьох народів, а в російському варіанті він звучить так: НАШИХ БЬЮТ! В большом бизнесе, который национальности не имеет, этот принцип тоже работает, но там есть нюансы...Изучайте! Пригодится.
  Млинфест 21.02.2011 18:49
  • Спам
  • Поскаржитися
  І не будуть протестувати бо боться щоб гіше не стало. "У сосіда сарай горить - то нехай горить, хорошо що не мій"
  МлинФест 21.02.2011 18:24
  • Спам
  • Поскаржитися
  Цілком згоден, тільки усі тепер ідуть на принцип(
  mlinoman 21.02.2011 17:28
  • Спам
  • Поскаржитися
  -Культура?- ХАХАХАХА! Яка культура!!! Посміялись і досить! Тут БАБЛО ДО КАРМАНІВ (ой, оговорився... до районного БЮДЖЕТУ)!!! 200 мільйонів! УХ!!! Оце куплю жінці шубу, сину дачу, собі джипа - зажевемо! Скоріше б той Ватервіль построїли!
  [удалено] 21.02.2011 17:27
  • Спам
  • Поскаржитися
  [удалено]
  mlinoman 21.02.2011 17:17
  • Спам
  • Поскаржитися
  Тепер ми не треба нікому!!! Починаючи з виділення кілька тисяч гривень з бюджету на проведення фестивалю, і закінчуючи демонтажем контори - нікого це не цікавить!
  [удалено] 21.02.2011 17:16
  • Спам
  • Поскаржитися
  [удалено]
  [удалено] 21.02.2011 17:19
  • Спам
  • Поскаржитися
  [удалено]
  mlinoman 21.02.2011 16:57
  • Спам
  • Поскаржитися
  Чув дзвін, не знаю звідки він! Для всіх НЕПРОСВІТЛЕНИХ поясню, чому, саме така пам"ятка уже другий десяток років стоїть занедбана! Скоро на сайті Млиноманії, для того, щоб люди реально і без навіювання чиєїсь думки могли оцінити ситуацію, будуть виставлені документи, які засвідчують весь хід судових процесів між Губіним В.Ф. та "Геліопарком". В них ясно сказано, що з 2001 року між ними ведеться судова тяганина, яка привела до того, що ми наразі можемо спостерігати на Млині: ніякого толку, а в кого більше грошей - того і правда! Якби не кляті бритоголові рейдери - Млин би до цього часу УЖЕ! перетворився на чудовий та унікальний музей, на екскурсії до якого би приїжджали люди не тільки з України, а й з-за кордону, тому, що такого, як у Сокільці, нема більш ніде! І це ще не все: За проектом реконструкції, який розробив Володимир Губін, та був ухвалений відповідними інстанціями, також мала б працювати гідроелектростанція, яка на початку 90-х років забезпечувала електроенергією не тільки Сокілець, але і прилеглі до нього села! А головне, що все необхідне обладнання є, до того ж воно знаходиться в робочому стані! Все, що потрібно - це роботящі руки, які зможуть це все поставити та налагодити! Був і інвестор, який для відбудови Млину готовий був вкласти гроші не заради ФІНАНСОВОГО інтересу (повірте, не перевелися ще на нашій землі такі люди - меценати, для яких духовне збагачення дорожче за фінансове). Але стільки ж можна чекати результату тих безглуздих тяганин по судах? Більше 10 років - а віз і нині там! Право за Губіним, за Геліопарком - продажна Феміда та районне і обласне начальство, які не дозволили і не дозволять відродити Млин до початкового стану, тому, що це не в їх фінансових інтересах! А інвестор Губіна чекав - та й, напевне, вклав гроші в інше русло! Ось так!
  [удалено] 21.02.2011 17:15
  • Спам
  • Поскаржитися
  [удалено]
  Alexandr 21.02.2011 16:57
  • Спам
  • Поскаржитися
  Что то мне кажеться что это кто то из киевских бандитов себе виллу забабахать хочет в этом месте
  Yujni Bug 21.02.2011 19:28
  • Спам
  • Поскаржитися
  Досить можливий варіант. Київських чи Вінницьких, чи ще якихось... Найцікавіше, що дії панів рейдерів активно підтримуються Вінницькою та Немирівською владою. А місцевим мешканцям, щоб ті на громадських слуханнях по Млину зробили "правильний" вибір, просто задурили голову обіцянками та дали грошей (і ще висвітлили на сайті Немирівської РДА, які вони круті меценати). А гроші треба буде відробляти.. В даній ситуації - віддати шматок України в руки бандитам.
  Кононова 22.02.2011 02:57
  • Спам
  • Поскаржитися
  Жители села говорят, что компьютерный класс в школе был. На "громадських слуханнях" ко мне обращались с просьбой организовать обучение детей народным ремеслам. В связи с этим был разработан проект летнего творческого лагеря, в котором молодые художники бесплатно проводили бы мастер классы. Но теперь нужен еще один проект по защите не только млына, а и чести, достоинства и человеческих прав гарантированных гражданам Украины конституцией. Прошу правовые НГО подключаться.
  [удалено] 21.02.2011 16:28
  • Спам
  • Поскаржитися
  [удалено]
  'Кононова' 21.02.2011 14:12
  • Спам
  • Поскаржитися
  Всі хто вірить в те що млин є національним надбанням гуртуйтесь навколо Вінницької обласної ГРОМАДСЬКОЇ газети "Мирів" myriv.com.ua
  Мирову 21.02.2011 14:45
  • Спам
  • Поскаржитися
  "Мирів" сама продажна та не популярна жовта (якщо можна так сказати) преса, бігаєте шукаєте сенсацій місцевого масшабу. Хто з вами буде гуртуватись? Одну грязюку постійно лиєте (замовну).Фу!
  mlinoman 21.02.2011 17:43
  • Спам
  • Поскаржитися
  Пусті слова! Жодного підгрунття!
  Anonimus 21.02.2011 13:59
  • Спам
  • Поскаржитися
  После .... будет там высокий забор , причем вокруг всей территории , и охрана состоящая из мордоворотов с собаками , и с оружием , и никто из простых людей , а тем болеее из местных жителей , там даже и рядом пройти не сможет , мордоворот с собакой , в фуфайке с надписью ..Охорона .. будет орать .... Пошли вон отсюда ... Тут частная собственность .
  Anonimus 21.02.2011 21:14
  • Спам
  • Поскаржитися
  Ваша правда, саме так зараз відбувається в деяких санаторіях Хмільнка - охорона на прохідній не пускає навіть з дівчиною прогулятись (((
  Anonimus 21.02.2011 15:59
  • Спам
  • Поскаржитися
  це точно. Не можна ж допустити, щоб високі гості та клієнти стикалися з місцевими аборигенами!!!
  'Дивун' 21.02.2011 12:49
  • Спам
  • Поскаржитися
  А ти що думав,на селі дурні всі,а ти один розумний? Не треба вважати себе вищою істотою за інших,бо в цьому і є всі біди суспільства,через нахаб,які рвуться до панування
  паша 21.02.2011 16:01
  • Спам
  • Поскаржитися
  ага, я рвусь до панування))) і освіти не маю такої крутої, як в тих, шо цитують Лопе... а ти не комплексуй з приводу свого виду істоти)))
  Anonimus 22.02.2011 10:13
  • Спам
  • Поскаржитися
  Іноді і десять університетів не роблять людину розумною,освіченою.У тих,хто ділить людей за одежею на пристойних і недолюдків - шиза непрогресивного розуму,олігофренія на грунті дебілізму,зараз і такі вчаться в універах,бо татко накрав. От воно -вічне питання рівності і нерівності.Вони хочуть підім"яти нас,панувати,мовляв,по праву більшого розуму))) Ми не комплексуєм,що істоти,а дехто дуже сильно турбується про свій чортів вигляд,і більше ні про що,бо в голові ще в дитинстві були самі воші,та мама з дустом вивела,і тепер там ніц не лишилось
  Млинфест 21.02.2011 14:12
  • Спам
  • Поскаржитися
  Шляхом зміни документів (підробки) Млин було переведенно із державного значення памятника архітектури в обласне значення, також були змінені адреси будівель, що дало можливість взяти в оренду та побудувати готельнй комплекс. До того поки млин мав значення памятника архітектури державного значення, згідно закону його мають право реставрувати до першоначального виду без внесееня будь яких змін, що в свою чергу зберігало млин від подібних окупантів. Паном Губіном був розробленний проект по реставрації млина, навіть були початі роботи по відновленню (була відновлена гребля). В той же час право на оренду млина передають компанії Геліопарк, без відома тодішьного орендатора В.Губіна. По мімо млина та прилеглої тереторії (3Га) Компаніею Геліопарк планується "Окупувати" весь колишній маєток графа Потоцького що складає більш ніж 100 Га тереторії. Ця тереторія включає в себе 2 дендрологічних парки в с.Печера і с.Сокілець, дітячий санаторій "Сокілець", Реабілітаційну клініку в с.Печера набережну р.Південнй Буг що є державним заказником. Судя з вище сказаного, дії Геліопарку є правомірними??
  паша 21.02.2011 12:02
  • Спам
  • Поскаржитися
  а які ерудовані мешканці села... Лопе де Вега читають і цитують як шашкою рубають)))
  Гость 21.02.2011 11:22
  • Спам
  • Поскаржитися
  Пусть разваливается, только бы никому не отдать? Украину погубит жлобство.
  mlinoman 21.02.2011 17:40
  • Спам
  • Поскаржитися
  ДУже легко сидіти по ту сторону монітора і спостерігати за цим всім зі шпальт газет... Інша справа - самому стати на захист Млина, воювати з бритоголовими, лікуватись від укусім мєнтовських собак, від ударів сильних рук братків.... Говорити кожен мастак, а зробити щось? Боягузництво - один з найбільших гріхів людини.... Думайте, Панове!
  АС 21.02.2011 22:45
  • Спам
  • Поскаржитися
  Вот испортил всю статью! Парни правильно сделали что стали против захвата, менты творят безпредел, тоже поддерживаю, но вот этот бред с бритоголовыми... Кто с ними борется??? Где? Речь не о субкультуре!
  mlinoman 22.02.2011 10:36
  • Спам
  • Поскаржитися
  Про субкультури тут ан слова не було сказано! Бритоголові - не значить скінхети! Бритоголові - це сучані прототипи "нових русских" 90-х років, рейдери-захватчики, які не Бояться ні людей, ні Бога!
  АС 22.02.2011 11:28
  • Спам
  • Поскаржитися
  Вот выражайся просто яснее, люди могут не то подумать!
  Anonimus 22.02.2011 13:08
  • Спам
  • Поскаржитися
  вот і не треба тут умнічати і рішати двадцять п"яті питання! хто хотів - той зрозумів! хто не зміг - чіпляється до кожного слова!
  АС 22.02.2011 23:01
  • Спам
  • Поскаржитися
  Коль все ты понял, рад буду видеть тебя на улицах города, когда придет время!
  Кононова 21.02.2011 14:08
  • Спам
  • Поскаржитися
  Україну знищує байдужість і очікування "доброго царя" - який прийде і всіх розсудить. У власному домі мити підлогу і лагодити паркани та дахи, повинні самі господарі. Але їм цього не дозволяють, бож який з них "гешефт". Чи можуть вони дати хабаря бодай в мільон грн. ?
  [удалено] 21.02.2011 11:38
  • Спам
  • Поскаржитися
  [удалено]
  [удалено] 21.02.2011 10:43
  • Спам
  • Поскаржитися
  [удалено]
  [удалено] 21.02.2011 12:01
  • Спам
  • Поскаржитися
  [удалено]
  Anonimus 21.02.2011 10:19
  • Спам
  • Поскаржитися
  Перед тем как там штото построить там сначала развалят и хорошенько пороются так как по некоторым засикреченим даным Архивов СБУ там ищё есть чем пожывится в земле,а во вторых подумайте почему бизнесмены из Росии заинтерисовались таким местом как это а не например теми же полями у Южного буга возле Ладыжына
  ооо 21.02.2011 12:30
  • Спам
  • Поскаржитися
  не все просто так, як ми думаємо. хто бачив млин на власні очі - знає, що то є дійсно архітектурна пам*ятка, але дійсно занехаяна і буде гнити і валитись далі. оренда на 25 років - та за цей час там все дійсно перериють в пошуках чогось і розвалять - бо то ж оренда)))) і потім ні пам*ятки, ні грошей за оренду, ні готелю.... такі речі має робити держава - бо це шматок нашої історії. а як ні - ТО ХАЙ СТОЇТЬ СОБІ, МОЖЕ НАШІ ДІТИ БУДУТЬ РОЗУМНІШІ І ЗРОБЛЯТЬ КРАЩЕ ЗА НАС!!!
  Anonimus 21.02.2011 14:04
  • Спам
  • Поскаржитися
  Жити потрібно тут і зараз. Так живе весь світ. Лише ми, все сподіваємось, що нашим дітям щось вкипить. Ні, марні сподівання. Молодь повинна зорганізувати Творчий молодіжний фонд "Млиноманії" і захистити млин - національний скарб.
  Anonimus 21.02.2011 11:42
  • Спам
  • Поскаржитися
  Не треба ля-ля,насправді всім цим цікавляться ніякі не "російські бізнесмени",а місцеві вінницькі магнати.Що за тупа звичка,як хто ворог -то одразу москаль?! Дізнайся краще,хто там зараз зареєстрував підприємство-забудовник ТОВ "Готельний комплекс Сокілецький млин", - Геліопарком там вже і не пахне,промальовуються обриси знайомих рил
  МлинФест 22.02.2011 12:15
  • Спам
  • Поскаржитися
  А хто ж фінансує ТОВ "Готельний комплекс Сокілецький млин"?
  'Дивун' 21.02.2011 10:15
  • Спам
  • Поскаржитися
  Та хай будують вже свій чортів комплекс,але ж не руйнують будівлі,які належать сокілецьким пайщикам,тому самому Губіну -ось в чому питання! Тим більше,як виявилось,що в аренду буржуям комплекс віддали,але межі відданого проходять за кілька десятків метрів від контори Губіна,тобто будівлі пайщиків капіталістам офіційно не віддали,але буржуяки послали бульдозери і ментів все це руйнувати,бо воно,бач,не вписується в мажорський вигляд намальованої рейдерами забудови млина.
  [удалено] 21.02.2011 10:01
  • Спам
  • Поскаржитися
  [удалено]
  гость 22.02.2011 11:29
  • Спам
  • Поскаржитися
  Який фестиваль, туди ж приїзджають одні наркомани та весь зброд і там робиться бл....тво, а батьки думають, що їхні діти поїхали відпочити на пару днів на мальовничі міста. Комплекс потрібний для місцевого та районного бюджету однозначно, а фестивалі потрібно проводити культурно в спеціально відведених місцех і під надзором правоохороніх органів.
  Yujni Bug 26.02.2011 16:46
  • Спам
  • Поскаржитися
  "Комплекс потрібний для місцевого та районного бюджету однозначно..") Так, чиїсь кишені добряче потовстішають! "Культурно", в спеціально відведених місцях...під надзором.. Собаки вже є. Не вистачає тільки колючого дроту та вишок з "надзором" по периметру. Ах да, і щоб обов`язково виступали делегати від партії та проводилась політінформація.
  Anonimus 22.02.2011 12:11
  • Спам
  • Поскаржитися
  Цікаво звідкиля така інформація про наркоманів, зброд, і бл....во????? Не рівняйте з остальними фестивалями!!!
  Anonimus 21.02.2011 13:58
  • Спам
  • Поскаржитися
  Молодь може зібрати необхідну сумму і відродити млин. Якщо зібрали на фест. Знайдеться і на відбудову. Повернути млин до реєстру памяток історії та архитектури національного значення!
  Приблудный 21.02.2011 08:02
  • Спам
  • Поскаржитися
  Договариваться нужно. "Большое бабло" художников завалит по любому - причем при активной поддержке местных. Но если сделать и комплекс и сохранить фишку "Млиномании" - от этого выиграют все - и бизнес, и фест, и селяне, и даже чинуши, которые уже себе откатов за постройку отеля в "красной" природоохранной зоне уже очень нехило поимели денежков.
  mlinoman 21.02.2011 17:33
  • Спам
  • Поскаржитися
  Я думаю тут і дурню зрозуміло, що Фест Млиноманія нічого спільного з Геліопарком не мав, не має, і мати не буде! Млиноманія - НЕЗАЛЕЖНИЙ і до цього часу НЕКОМЕРЦІЙНИЙ фест! Жалко лиш, що мало хто це розуміє...
  Приблудный 21.02.2011 17:55
  • Спам
  • Поскаржитися
  А, дурням вообще всегда все ясно и понятно.
  Кононова 21.02.2011 13:54
  • Спам
  • Поскаржитися
  Я просила лично, голову РДА про организацию круглого стола молодежи с представителями фирмі, орендующей млин. Они не хотят договариваться. И чем больше будут богатеть. Прирастать с нашего молчаливого согласия подольской землей, тем меньше будет у людей, живущих на стипендию и зарплату возможности защищать свои права. За границей не проходит хвастовство редикюлем за милион баксов, а "маєток на Поділлі" - и престиж и уважение. А если еще нужных гостей пригласить и сказать вы там все думаете с алтернативной энергией, а у меня все работает. Схема простая: поджог в 90-х, выведение из реестра Памятников национального значения, захват, чуть чуть подмазать, и ... дальше..."Кто тут претендует на мою частную собственность?"
  'Торонтуй ' 21.02.2011 03:51
  • Спам
  • Поскаржитися
  Танкисты понабежали - "транспорт ходить два рази на день". Какой 2 раза, если стоим млын прямо на трассе Немиров-Могилев-Подольский. Точнее стоял. После пожара от него осталось ровно 4 стены, да и те еще не известно в каком состоянии после стольких лет без крыши. Идея гостиницы с хорошим рестораном вполне здрава была бы в другом месте, там же скорее всего из этого выйдет притон - попойки и простутки.
  Валосся 21.02.2011 17:11
  • Спам
  • Поскаржитися
  @Торонтуй Ти піндос галімий, ти там був хоч раз? видно, що працюєш за бабос, відробляючи своїми посними коментами...Ти не в повазі!
  Торонтуй 22.02.2011 04:12
  • Спам
  • Поскаржитися
  Я на таких чмошников как ты всегда ложу и не опускаюсь до того, чтобы уделять им какое-то внимание. Сделаю исключение. Я много раз был на соколецком млыне. Еще и в те времена, когда он был живой. А однажды сплавлялись на байдарках и познакомились с электриками гидроэлектостанции, которая там справа прилепилась. Заночевали прямо в турбинном зале, бросив спальные мешки между двумя работавшими там турбинами. Спать, правда, было не очень удобно - грохот воды и шум турбин впечатляли)) Сегодняшние живописные руины элекростанции я узнал в кадрах с Валерием Золотухиным в известном сериале, снятом в окрестностях Винницы. Если перейти мосток, то в здании на берегу располагалась крупорушка, которая работала от энергии воды, а в последние годы - на элекричестве. Справа от крупорушки был пресс, где давили прекраснейшую олию. В веселых 90-х я заезжал туда выдавить мешок-другой семечек. А знаменитая церковь на горе? А парк? А пороги, протянувшиеся от Воробиевки? Место уникальное и при любом раскладе должно оставаться достоянием народа.
  Махновець 15.06.2012 15:17
  • Спам
  • Поскаржитися
  "Место уникальное и при любом раскладе должно оставаться достоянием народа. " - ІСТИНУ КАЖЕТЕ! Не може історична пам`ятка, надбання всього народу, належати олігархам та немирівській братві!
  Anonimus 21.02.2011 13:41
  • Спам
  • Поскаржитися
  Стены в хорошем состоянии. А соседняя постройка "склад" готовый культурно ресторанный комплекс, ничего делать не надо. Деньги о которых говориться пойдут на взятки и замыливание глаз наивным людям, которые не видят уникальности постройки и места на котором она расположена. В Польше к развалинам мелких заводиков водят экскурсии со всего мира и громада "має гроші"как с куста. А тут ПАЛАЦ між млинів, як сказав один закоханий в Поділля чоловік
  Anonimus 21.02.2011 10:29
  • Спам
  • Поскаржитися
  Реально транспорт ходить у Сокілець нечасто,в будні ще можна доїхати,а от коли їздили 19.02.2011 на варту,то туди зранку автобус,а звідти -нема,кукуй на свої трасі скільки хочеш автостопом.Щоб повернутись.наприклад,у Вінницю,то треба спочатку дістатись до Немирова,а це кілька десятків кілометрів...,і нічого...,біла сніжна пустеля...,прямо по Джеку Лондону