Під Вінницею сталася смертельна аварія. Позашляховик Ford на зустрічній стукнувся в "Ровер"
Аварія сталась вчора, 19 листопада, близько 9-ої ранку.
Як розказують у відділі комунікації ГУ Національної Поліції у Вінницькій області, 36-річний водій позашляховика "Ford Ranger", житель Гайсинського району виїхав на зустрічну смугу. Там саме в цей час їхала автівка "Ровер". Аварія була неминуча.
В результаті зіткнення 60-річний житель Херсонської області, який кермував "Ровером", від отриманих тілесних ушкоджень загинув на місці. Його 58-річну дружину у важкому стані забрали в лікарню. Також постраждав водій "Ford Ranger" і його 13-річний син. На щастя, в хлопчика виявились незначні травми та після надання медичної допомоги його відпустили додому. Батька ж з травмою голови та хребта госпіталізували до лікарні.

Слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило смерть потерпілого) КК України. Винуватцю загрожує 8 років тюрми.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
ДарьяЖах, співчуття рідним та близьким. -
ТоронтуйНа этом месте часто "стукаются", еще с того момента как сделали окружную на Вороновицу в 1973 году. А был бы круг - чего проще? Сколько жизней было бы спасено... -
AnonymousЯк може бути автодорога Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам'янка, під Вінницею????????????????
Анонім reply Anonymousо так 1 може бути , трасса м12 носит такое название ! самая аварийная по статистике в Украине, а там в с.Комарово вообще проклятое место -
Tanya HoronchukЖінка померла в лікарні. Моя хресна. Які вони були хороші та добрі люди.